Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaka bitwa, wow :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ale to było już lata temu :decayed:

:polew: dobrze że jeszcze pamiętasz jak b6 wygląda :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
qrfa ludzie siedzicie tu mądrujecie a guwno się znacie to jest s4 b6 w kombi

A Ty się gówno znasz na ortografii.

Opublikowano
qrfa ludzie siedzicie tu mądrujecie a guwno się znacie to jest s4 b6 w kombi

kolego moze sie troche pochamujesz z obrazaniem innych co:wink:

oni mnie obrażją i marke OOOO bo sie nie znają

kulturalnie tez idzie wyjasnic pewne sprawy nastepnym razem wrzucaj zdj albo lepiej kilka i numer to bedzie wszystko wiadomo :wink:

peace

peace wiadomo,ale koledzy dali po jajkach ze znajomością tematu
Opublikowano

I kto w końcu go zabiera?

Opublikowano
ale to było już lata temu :decayed:

:polew: dobrze że jeszcze pamiętasz jak b6 wygląda :decayed::decayed::decayed:

Ty Stefan :decayed:

Opublikowano

jakby tego było mało na alledrogo:facepalm:

Opublikowano
qrfa ludzie siedzicie tu mądrujecie a guwno się znacie to jest s4 b6 w kombi

A Ty się gówno znasz na ortografii.

sorki kolego z ortografii ok ale ty masz nabite 4,333 postów spamu i GÓWNO czaisz temat OOOO
Opublikowano
jakby tego było mało na alledrogo:facepalm:

no turzol nie gadaj że za 300zł są na allegro zderzaki od esy:wink:

Opublikowano
qrfa ludzie siedzicie tu mądrujecie a guwno się znacie to jest s4 b6 w kombi

kolego moze sie troche pochamujesz z obrazaniem innych co:wink:

oni mnie obrażją i marke OOOO bo sie nie znają

kulturalnie tez idzie wyjasnic pewne sprawy nastepnym razem wrzucaj zdj albo lepiej kilka i numer to bedzie wszystko wiadomo :wink:

peace

peace wiadomo,ale koledzy dali po jajkach ze znajomością tematu

no wiesz ja nie podzielam twojego zdania jak cos potrzeba to mozna na nich liczyc :wink:

e ot nie o to chodzi w tym watku :wink:

Opublikowano
jakby tego było mało na alledrogo:facepalm:

no turzol nie gadaj że za 300zł są na allegro zderzaki od esy:wink:

czasem nawet taniej ale tak bez szukania to rarytas :decayed:

Opublikowano
jakby tego było mało na alledrogo:facepalm:

no turzol nie gadaj że za 300zł są na allegro zderzaki od esy:wink:

są i tańsze tylko trzeba myslec głową a nie jajami. Sam tutaj z nudów wrzucałem kilka szt <300 i uwierz mi ze nie starałem sie specjalnie w poszukiwaniach

Opublikowano

Jak są do sedana to turzol zapodaj linka B-)

Opublikowano

dobranoc,pisać na pw po weeku jeszcze będzie jedna sztuka nie wiem czy kombi czy sedan,bo tu nie ma z kim pisać za bardzo

Opublikowano

A pytanie czy ma listwę bo ona w ASO droga 442.48 :decayed:

Opublikowano
dobranoc,pisać na pw po weeku jeszcze będzie jedna sztuka nie wiem czy kombi czy sedan,bo tu nie ma z kim pisać za bardzo

To na sedana pierwszy jestem?:whistling:

turzol szukałem swego czasu ale nie wiem czy żle czy posucha była. Wpisywałem i a4 i s4 i 8e i b6 i bida:thumbdown:

Opublikowano
qrfa ludzie siedzicie tu mądrujecie a guwno się znacie to jest s4 b6 w kombi

A Ty się gówno znasz na ortografii.

sorki kolego z ortografii ok ale ty masz nabite 4,333 postów spamu i GÓWNO czaisz temat OOOO

Kolego z takim podejściem do tematu ,to jestem ciekawy jak będziesz miał problem - czy ktoś Ci pomoże :whistling:

Opublikowano
dobranoc,pisać na pw po weeku jeszcze będzie jedna sztuka nie wiem czy kombi czy sedan,bo tu nie ma z kim pisać za bardzo

To na sedana pierwszy jestem?:whistling:

Nie :decayed:

Opublikowano

Wszystko w rękach kolegi hahahahaha

Opublikowano
jakby tego było mało na alledrogo:facepalm:

no turzol nie gadaj że za 300zł są na allegro zderzaki od esy:wink:

są i tańsze tylko trzeba myslec głową a nie jajami. Sam tutaj z nudów wrzucałem kilka szt <300 i uwierz mi ze nie starałem sie specjalnie w poszukiwaniach

jakby co to avanta szukam :whistling::whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.