Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jozek się opuszcza z d*pami to ja muszę wrzucać:whistling:

a ty tylko o jednym :whistling::grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co jest z yato nie tak ?

Honiton jest lepszy mam 2 komplety + Yato komplet torx i juz 2 rozwaliłem. Lepsze wykonanie wiec sie nie zastanawiaj. Miałem grzechotki Yato szybko padła. Decyzja nalezy do Ciebie

Opublikowano

a co jest z yato nie tak ?

Honiton jest lepszy mam 2 komplety + Yato komplet torx i juz 2 rozwaliłem. Lepsze wykonanie wiec sie nie zastanawiaj. Miałem grzechotki Yato szybko padła. Decyzja nalezy do Ciebie

Jak odkręcasz zawieche albo koła to ma prawo siąść grzechotka:kwasny:

A torxy akurat wyznacznikiem nie są bo są małe i często nawet najlepszych firm się uszczypują:wink: brat używa w warsztacie Hans`a ma cały wózek no i jak narazie(rok) nic nie poległo:wink:

Opublikowano

Też katuje już 3-ci rok Honitona i złego słowa nie moge powiedzieć. Super stosunek ceny do jakości

Opublikowano

ok, dzięki za info :decayed:

Opublikowano

Ale kto koło odkreca grzechotka? Nie no nie przesadzaj.

Używałem często i przeskakiwać zaczęła.

Ja wybrałem Honitona kupiłem za 240+130 drugi komplet (ceny z głowy) i jestem zadowolony. Może nie wygląda tak efektownie jak Yato ale ma świetny stosunek ceny do jakości

pS. Nie handluje kluczami i nie mam uprzedzeń do Yato. Mam kilka wkrętaków Yato. Ale bardziej do przypadły mi Proline (wkretaki) kluczy nie mam nei wypowiem sie

Opublikowano

panocki mam na zbyciu zderzak tył s4 b6 avant w ładnym stanie 250zł

Opublikowano

Poka:naughty:

Opublikowano
Ale kto koło odkreca grzechotka? Nie no nie przesadzaj.

Używałem często i przeskakiwać zaczęła.

Ja wybrałem Honitona kupiłem za 240+130 drugi komplet (ceny z głowy) i jestem zadowolony. Może nie wygląda tak efektownie jak Yato ale ma świetny stosunek ceny do jakości

pS. Nie handluje kluczami i nie mam uprzedzeń do Yato. Mam kilka wkrętaków Yato. Ale bardziej do przypadły mi Proline (wkretaki) kluczy nie mam nei wypowiem sie

+1!!

Opublikowano

Ja mam jedną rurkę:kwasny::grin:

Opublikowano

bendzie też sedan 300 pln

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

Ja mam jedną rurkę:kwasny::grin:
musisz popracować nad druugą
Opublikowano

To nie jest S4 .

Opublikowano

Jak to es to biorę

Opublikowano
To nie jest S4 .
rozp......eś mnie teraz
Opublikowano
To nie jest S4 .

B7?

Opublikowano

Od czego w ogóle jest ten zderzak??

Opublikowano

qrfa ludzie siedzicie tu mądrujecie a guwno się znacie to jest s4 b6 w kombi

Opublikowano

Daj numer części

Opublikowano
qrfa ludzie siedzicie tu mądrujecie a guwno się znacie to jest s4 b6 w kombi
biorę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.