Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tak w ogóle to włacznik 8E0 941 531 B będzie mi działał z MCE F?

Musi ;) U mnie fabrycznie jest MCE F i przełącznik B

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tak w ogóle to włacznik 8E0 941 531 B będzie mi działał z MCE F?

Musi ;) U mnie fabrycznie jest MCE F i przełącznik B

Bo chyba jest jeszcze z końcówką D, hmm?

Opublikowano
wnętrza nie obejmuje kontrola żarówek

No i cacy. Na zewnątrz rozumiem, że oporność jest sprawdzana i na tej zasadzie oceniana przepalona czy nie, tak? Jeśli poszedłbym w LEDy, to trza obliczać i dobierać opornik, si?

Dokladnie. Bawie się z DRL od dni aby błędów nie było:decayed:

Opublikowano
wnętrza nie obejmuje kontrola żarówek

No i cacy. Na zewnątrz rozumiem, że oporność jest sprawdzana i na tej zasadzie oceniana przepalona czy nie, tak? Jeśli poszedłbym w LEDy, to trza obliczać i dobierać opornik, si?

Dokladnie. Bawie się z DRL od dni aby błędów nie było:decayed:

Panie... Siadaj i licz :decayed:

Opublikowano

Już zamówione i moduł wysłany do przerobienia:wink:

Opublikowano
Już zamówione i moduł wysłany do przerobienia:wink:

:decayed:

Opublikowano

Ja właśnie licytuje włącznik AUTO i MCE F :polew:

Jeszcze zasranego lustra brakuje :facepalm:

A miałem k.. oszczędzać na remont skrzyni :doh:

Opublikowano
wnętrza nie obejmuje kontrola żarówek

No i cacy. Na zewnątrz rozumiem, że oporność jest sprawdzana i na tej zasadzie oceniana przepalona czy nie, tak? Jeśli poszedłbym w LEDy, to trza obliczać i dobierać opornik, si?

Dokladnie. Bawie się z DRL od dni aby błędów nie było:decayed:

z ciekawosci drl jak robisz

Opublikowano

Na module z Proeltec i Ledowych H7

Opublikowano
Na module z Proeltec i Ledowych H7

a przesłony ci nie szkoda:wink:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

zamiast leda ja myślę o 7500k H7 powinno być dobrze

Opublikowano
Na module z Proeltec i Ledowych H7

a przesłony ci nie szkoda:wink:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

zamiast leda ja myślę o 7500k H7 powinno być dobrze

Toż to fiolet :shock3:

Opublikowano
Na module z Proeltec i Ledowych H7

a przesłony ci nie szkoda:wink:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

zamiast leda ja myślę o 7500k H7 powinno być dobrze

Toż to fiolet :shock3:

Akjam ma w halogenach i jest miodzio a z modułem powinno być gicior

Opublikowano
Ja właśnie licytuje włącznik AUTO i MCE F :polew:

Jeszcze zasranego lustra brakuje :facepalm:

A miałem k.. oszczędzać na remont skrzyni :doh:

a miałeś robić swapa na manual :whistling:

Opublikowano

Hehe nie tylko ty czatujesz na te lustro:decayed:

domin79 sprzedawal ale zaraz poszlo:smutas:

jozek726 co za schowek masz na handel?

Opublikowano
Ja właśnie licytuje włącznik AUTO i MCE F :polew:

Jeszcze zasranego lustra brakuje :facepalm:

A miałem k.. oszczędzać na remont skrzyni :doh:

a miałeś robić swapa na manual :whistling:

To są za duże koszta :kwasny:

Q + trudno dostepna skrzynia 6B + inne pierdoły jak sprzęgło, pedały, linki i inne gówna, kodowanie, rozrusznik i nawet nie wiadomo, czy skrzynie do silnika założę bo w multi wałek się różni i w manualu niby..

No i przede wszystkim nie mam warunków żeby to zrobić i czasu a do jakiegoś mechanika oddać samochód to aż mi się źle robi :slina:

A tak pojadę do Bartka, obgadamy temat i się zobaczy co trzeba w skrzyni zrobić ale nie powinny być to duże koszta :wink:

Opublikowano

PW:wink:

Opublikowano

65730_226985514109867_1245267401_n.jpg

:naughty:

Opublikowano

Lusterko wewnetrzne fotochrom z czujnikiem swiatla z anglika pasuje do europejczyka p&p?

Opublikowano

Wandej, mogłeś sobie darować.....:facepalm::facepalm::facepalm:

:grin::grin::decayed::wink:

zdjęcie z serii "śpij spokojnie" :grin:

Opublikowano
Lusterko wewnetrzne fotochrom z czujnikiem swiatla z anglika pasuje do europejczyka p&p?

tak jeżeli jest z B6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.