Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A dokładkę od Cupry gdzie można dorwać na alle??
w serwisie 150-160zł nówka :whistling:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A dokładkę od Cupry gdzie można dorwać na alle??
we serwisie nie droga jest
:naughty::naughty: kurcze teraz mi zrobili zagwostkę na nowy projekt:facepalm:
Opublikowano

numer dokładki 1ML805903

Opublikowano
numer dokładki 1ML805903
:wink:
Opublikowano
IMG_3194.JPG
Opublikowano

e737a9d14a88fe36m.jpg

---------- ----------

i ostatni kozak :whistling:

f86aec90bec7f009m.jpg

---------- ----------

bo idę spać,cze wszystkim

Opublikowano

Oj tam oj tam i tak jest kupa z dokładką od Kup-ry :decayed::grin:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

świnta, świnta i po świntach :decayed:

:siema:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Oj tam oj tam i tak jest kupa z dokładką od Kup-ry :decayed::grin:

Tapnięte z SGS III

ja tam kupy się nie dopatrzyłem :whistling:
Opublikowano

:siema:

kurw.... znowu całe alle przeleciałem i zderzaka ed es brak prócz tego za 1.5k :doh::doh:

Opublikowano

536198_225680424240376_1746479484_n.jpg

306008_225678620907223_1177260810_n.jpg

538927_225681520906933_371836155_n.jpg

7169_226248680850217_361022407_n.jpg

:hi:

Opublikowano

Wandej juz po swietach :wink::grin:

Opublikowano
Wandej juz po swietach :wink::grin:

Pięknych niewiast nigdy za wiele:naughty:

Opublikowano
Uzywka wyjdzie najtaniej ale nigdy nie wiesz co trafisz a jak chcesz miec pewnosc to i tak ja ktos kto sie zna musialby sprawdzic.

Wole dorzucic 1000zl i zrobic owa glowice kompletnie zwlaszcza , ze autko ma umnie dozywocie a tu w UK za takie remonty i regeneracjie wolaja krocie :facepalm: i zbytnio jeszcze pojecia o tym nie maja.

Właśnie, ja ostatnio za remont głowicy płaciłem ok 1500zł netto, w tym nowe zawory, prowadnice+uszczelniacze zaworów, spawanie, nowe panewki, wszystko w firmie w Mikołowie. Tylko ja mam 16V, za 8V będzie coś taniej.

---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

Ma ktoś fotki jak wygląda zwykły zderzak B6 z dokładką z B7?

Taka dokładka będzie pasować?

AUDI A4 8E0 S-LINE S LINE SPOJLER ZDERZAKA TYLNEGO (3146431752) - motoAllegro

Taka nowa dokładka w ASO kosztuje niecałe 200zł :whistling:

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

VPLD u siebie ma lepiej widoczne i co ważniejsze w ori kolorze :wink:

Tapnięte z SGS III

Też coś słabo widać i to chyba zwykła dokładka a nie S-Line.

View image: 2

View image: small 1

To jes S-line, bo jest profilowana, a zwykła jest gładka.

Opublikowano
Wandej juz po swietach :wink::grin:

Pięknych niewiast nigdy za wiele:naughty:

a i tu sie z toba zgodze jeszcze jak tyleczek dobry to jest si :naughty::decayed:

Opublikowano
:hi:

Nie ma jak to wielkanocne odśnieżanie:facepalm: jozek pytałeś o silnik 2.5tdi w T5. To dobra i bezawaryjna jednostka. To nie V6 tylko R5 i jest ona w T5 i Tuaregu. Szwagier taka ma w T5 i śmiga bezproblemowo:wink:

My też mamy ten silnik w T5(130PS) i jestesmy w miarę zadowoleni, znajomy ma w touaregu i przy 200kkm wymieniał wałek rozrządu,ogólnie mu się sypie mocno u nas tylko pompa wody poszła a przebiegi mamy podobne

Ogólnie silnik dobry ale nie tak dobry jak w T4

Opublikowano

Witam

MCE z literką F to jest jakaś realna szansa żeby dorwać na allegro, bo parę dni wertuje i nic:facepalm:

OK.Już mam:)

Jakby ktoś potrzebował to mam namiar na MCE z F za 230zł z wysyłką

[email protected]

512-009-005

nick na allegro: autoczesci19

Opublikowano
:hi: pakiet Esss jest piękny, tylko czy do klekota pasuje ? :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.