Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Kto? Ja?

Sent from Rns-e 2010

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a może mi ktoś wyklarować dlaczego młody jest bankomat ? szukał bankomatu ale tak długo czy co ? :whistling:
on robił za bankomat w BT każdy jeździł po jego tryłku kartą :decayed:
Opublikowano
a może mi ktoś wyklarować dlaczego młody jest bankomat ? szukał bankomatu ale tak długo czy co ? :whistling:
on robił za bankomat w BT każdy jeździł po jego tryłku kartą :decayed:
:polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

Marcina nos był karta a mój row bankomatem i tak jeździł przed śniadaniem :hi:

Sent from Rns-e 2010

Opublikowano
a może mi ktoś wyklarować dlaczego młody jest bankomat ? szukał bankomatu ale tak długo czy co ? :whistling:
on robił za bankomat w BT każdy jeździł po jego tryłku kartą :decayed:

:facepalm::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Marcina nos był karta a mój row bankomatem i tak jeździł przed śniadaniem :hi:

Sent from Rns-e 2010

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:
Opublikowano

:grin:

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ----------

i się dziwić że ja jak nie mam neta nie mogę wytrzymać bez Waszego głupiego pierdolenia :facepalm::grin::decayed::wink:

Opublikowano
:grin:

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ----------

i się dziwić że ja jak nie mam neta nie mogę wytrzymać bez Waszego głupiego pierdolenia :facepalm::grin::decayed::wink:

a w innym temacie to dzisiaj 20 stron naspamowali :facepalm:

Opublikowano

a ja tam za często nie zaglądam :whistling:

Opublikowano

eee Marcino ...to ja biorę ten Twój licznik ...a Ty sobie załatwisz :decayed:

Opublikowano
Marcina nos był karta a mój row bankomatem i tak jeździł przed śniadaniem :hi:

Sent from Rns-e 2010

Do Twojego rowa to ja jeszcze moim garbatym nosem miałem daleko musisz schudnąć :decayed:

---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ----------

eee Marcino ...to ja biorę ten Twój licznik ...a Ty sobie załatwisz :decayed:

słowo to słowo :wink:

Opublikowano
Marcina nos był karta a mój row bankomatem i tak jeździł przed śniadaniem :hi:

Sent from Rns-e 2010

Do Twojego rowa to ja jeszcze moim garbatym nosem miałem daleko musisz schudnąć :decayed:

---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ----------

eee Marcino ...to ja biorę ten Twój licznik ...a Ty sobie załatwisz :decayed:

słowo to słowo :wink:

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
:grin:

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ----------

i się dziwić że ja jak nie mam neta nie mogę wytrzymać bez Waszego głupiego pierdolenia :facepalm::grin::decayed::wink:

a w innym temacie to dzisiaj 20 stron naspamowali :facepalm:

bo My spamerzy co pilnują, żeby coś się działo ...a tak poważnie to prawie

Swinta i po swintach :polew:

---------- Post dopisany at 00:45 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ----------

Marcina nos był karta a mój row bankomatem i tak jeździł przed śniadaniem :hi:

Sent from Rns-e 2010

Do Twojego rowa to ja jeszcze moim garbatym nosem miałem daleko musisz schudnąć :decayed:

---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ----------

eee Marcino ...to ja biorę ten Twój licznik ...a Ty sobie załatwisz :decayed:

słowo to słowo :wink:

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

co się tak dziwisz...Marcin spoko ziom i wie, że ja też dla niego ... :whistling::whistling:

---------- Post dopisany at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany at 00:45 ----------

dobra ide spać bo ch....uj wie co tu jeszcze dzis kupie....ostatnio Marcin namówił mnie na półkę z roletką :polew: i do dziś leży i czeka na wypad do CL

Opublikowano

Świnta świnta i po świntach opierdolim flaszkę z gwinta:naughty::polew::polew::polew:

Opublikowano

dobranoc :whistling:

Opublikowano
dobranoc :whistling:
A ty co w uja lecisz dawaj na flaszkę:grin::grin::grin:
Opublikowano

Artur dawaj do Czerska na whisky :decayed:

Opublikowano

Jozek cytryny załatwi :decayed:

Opublikowano

mam w lodówce :banan:

Opublikowano

branoc :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.