Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jak to ma się do DRL na światłach drogowych?

będą działać

Tylko, że +12V mam z postojówek wzięty także jak włączam postojówki to DRL gaśnie i jak mijania zapalam to też DRL nie świeci, ale wtedy mijania z postojówkami świecą a jak postojówki nie będą palić to mijania + DRL będzie...

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie rozumiem? Miałeś do czynienia z busami ? Roczny busik wielokrotnie ma przebieg koło 300tys (nie mówie że każdy) dlatego pytam sie czy pewny jest przebiegu. Silnik jest inny niż ten osławiony w audi. Musisz liczyc sie z tym że pompki i turbo będziesz mial do roboty. Pomyśl czy nie lepiej poszukać sprintera .

będą działać

sorka, myślałem, że chodzi o przekaźniki :facepalm:

Opublikowano
Pytanie za ile :) i ile przebiegu he

za ile nie wiem, ogólnie przeglądałem oferty i zauważyłem że 2,5 tdi są tańsze więc chyba mam odpowiedz na swoje pytanie :decayed:

Opublikowano
:siema:

ale sie zbudziłaś:grin::grin:

Położyłem Izę i Małego spać można było na,forum wejść :decayed:

Dominik co myślisz o lusterku z A3 podejdzie zamiast b6?

Opublikowano

Tylko, że +12V mam z postojówek wzięty także jak włączam postojówki to DRL gaśnie i jak mijania zapalam to też DRL nie świeci, ale wtedy mijania z postojówkami świecą a jak postojówki nie będą palić to mijania + DRL będzie...

Wszytko będzie działało tak jak chesz:)

bez_tytu_u.jpg

Pytanie za ile :) i ile przebiegu he

za ile nie wiem, ogólnie przeglądałem oferty i zauważyłem że 2,5 tdi są tańsze więc chyba mam odpowiedz na swoje pytanie :decayed:

Zależy też co chcesz tym busem robić. Czy wozić zaopatrzenie do sklepu czy jeździć w trasy. 1,9 zmieniasz T (chyba od ARL nie pamietam) i moc wychodzi podobna do 2,5TDi -174. Dla moich potrzeb transportery były za małe dlatego kupiłem sprintery (i nie żałuje że wybrałem sprintera)

sorka, myślałem, że chodzi o przekaźniki :facepalm:

Luzik :)

Opublikowano

:hi:

witam elita , ja dopiero z roboty wróciłem 10 godzin tyrki :doh:

szwagier od rana świętuje i już w połowie nie przytomny , polecę z nim z pięć szybkich kolejek i nie będzie z kim pić :drunk::decayed:

Opublikowano
:hi:

witam elita , ja dopiero z roboty wróciłem 10 godzin tyrki :doh:

szwagier od rana świętuje i już w połowie nie przytomny , polecę z nim z pięć szybkich kolejek i nie będzie z kim pić :drunk::decayed:

zawsze możesz dołączyć do nas na sk:grin::grin::grin:

Opublikowano

panocki, zagadał do mnie gościu z s3 z 2007 roku i chciałby aby zamontować mu kiere multifunkcje, BT i rns-a... a że nie mam dostępu do elsy, nie wiecie czy różni się czymś od montażu w naszych?? wiem, że teraz ma radio symphony 2din. Jakieś kable inaczej idą??

Opublikowano

ostatni raz jak zrobiłem taką imprezę z moim braciakiem i jego kumplemi to musiałem kupić nową klawiaturę do kompa :doh:

Opublikowano

No i masz po schowku jozek :thumbdown:

Opublikowano

szkoda kurde :kwasny:

Opublikowano
jakiś lać mnie przebił na sekunde przed końcem...

jakby ktoś reflektował to mogę zawalczyć

Orig. Audi A4 S4 B6 8E Türleisten Türabschlussleisten Zierleisten Tür Leisten | eBay

ja już to obserwejszyn jakiś czas :naughty: , ale z racji że już nabyłem komplecik za śmieszną kasę mogę odstąpić od licytacji :wink:

Opublikowano

250€, pogięło chyba :decayed:

Opublikowano

nie ma ktos licznik kolorowego?? bo mojego szaraka :naughty:

Opublikowano

licznik RB8 nie podejdzie do B6

Opublikowano

no to już jestem mądrzejszy o następna informację :decayed:

Opublikowano
250€, pogięło chyba :decayed:

na ebay.uk takie zestawiki idą po 300f+ od ręki to też na pewno skończy się ponad 300E

A że w Polandzie ktoś narzucił śmieszne 1000zł za komplet to porażka trochę moim zdaniem dla sprzedającego . Chociaż sam bym więcej nie zapłacił :wink:

Opublikowano
licznik RB8 nie podejdzie do B6
Dokładnie:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.