Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)


luka_rm

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestruj się na forum golfa i dopisz do listy a później dzwoń na umówienie terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie się zapiszę na listę do rogala na grupowy chiptuning ale gdzie ta lista ?

na forum golfa jest obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci sie nie spieszy to poczekaj do stycznia, jest troche chetnych ale na przyszly rok, w tym juz terminy zajete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogal ja wpadam tylko musisz mi pożyczyć jakiś fotel bo aktualnie brak - i na czym będziesz hamował ? :evil:

czy na takim dasz radę?

stylowy-taboret-pufa-sie_6644.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podciągnięcie tego co mam umawiać się na odrębny termin, czy upchniesz mnie jakoś?

Może inaczej... na sprawdzenie, czy da się jeszcze coś urwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podciągnięcie tego co mam umawiać się na odrębny termin, czy upchniesz mnie jakoś?

Może inaczej... na sprawdzenie, czy da się jeszcze coś urwać.

szkoda kasy raczej...

chyba musisz zaczac od coolera :)

ostatnio wisial na allegro idealny dla Ciebie/mnie za 350PLN :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podciągnięcie tego co mam umawiać się na odrębny termin, czy upchniesz mnie jakoś?

Może inaczej... na sprawdzenie, czy da się jeszcze coś urwać.

szkoda kasy raczej...

chyba musisz zaczac od coolera :)

ostatnio wisial na allegro idealny dla Ciebie/mnie za 350PLN :disgust:

Teraz cooler potrzebny mi na koci ... :) a zawsze dotyk mistrza może coś zmienić :decayed:

Gdzieś a SR, albo na S4/RS4 forum gadałem z compotami bodajże,że ze zrobionym wydechem (u mie jest) w RS-ie udało się 430 klepnąć.

Nic na siłe, jak się coś uda to będzie, ale myślę że do Witoldjusza muszę na odrębny termin się umówić, jak wpadnie tu całkiem zupełnie niechcący to pewnie morde wydrze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym był też chętny jeśli Kolega Rogalotti przy okazji mógł ( jak radzili koledzy na forum) poprawił kąt wtrysku (miesci się w tolerancji) zaakceptował temp 83-85 max dla ecu i pominął delikatnie niedomagającą przepływkę po kąpieli dodam że notlaufuf u mnie brak :) jeśli nie to po nowym roku też chętnie :naughty: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem również info na PW do kolegi Rogalotti, mam nadzieję że się uda wcisnąć na listę i dłubnąć klekota :)

pozdr.[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 22:40_________________________________________________a więc kolega Rogalotti wcisnął mnie w swoją listę, i autko już jest po dzisiejszym zabiegu w MRMOTORS :naughty:

na razie zrobiłem niewiele km, ale autko elegancko się zbiera, po za tym mam wrażenie że bardziej delikatnie i miękko zaczął pracować silnik :) ale może to też być autosugestia, w każdym bądź razie jestem bardzo zadowolony :)

dzięki !.

poniżej wykresik.

mrmotors.jpg

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsssssssssss :kox: :kox: :kox: :kox:

Dobra seria:)

To ja się będę ślinił i czekał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki Kolego :good:

Btw:

Powiem tylko jedno - WITEK CZARODZIEJ :blink: u mnie też wyczarował piękny prezent przed Świętami ..... 16 grudnia o 16-tej :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsssssssssss :kox: :kox: :kox: :kox:

Dobra seria:)

To ja się będę ślinił i czekał...

twój awx bedzie mail kolo140ps w serii te avf zawsze maja lepszą serie i to jak widac duzo 20ps no i temp powietrza robi swoje jak przyjdzie lato to troche spuchnie to wszystko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no temperatura -1

jak bylismy w pazdzierniku było +12 to AVF kolegi wypluł 175... wiec to była zdrowa seria

stawiam ze miałby ze 165 KM przy takiej temperaturce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...