Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip


pete007

Rekomendowane odpowiedzi

no to teraz masz 1BE jak u mnie ;-) Trzeba było kupić moje 1BE i miałbyś to samo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz masz 1BE jak u mnie ;-) Trzeba było kupić moje 1BE i miałbyś to samo ;-)

Ale wrazie mojego widzimisie nie moglbym z niego zrobic kozy na zime :P lubie miec wybor :kox: :gwizdanie: :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosenne porządki w pierwszym poście ... :kox:

Dopisany: 12 Marzec 2011, 21:08

Rezultat dzisiejszej operacji:

* Wymiana oleju i kompletu filtrów, nabicie i odgrzybienie klimatyzacji

* przeszczepiona chłodnica oleju z AWX, pacjent najpierw chcial odrzucic przeszczep gubiac w sumie 2 litry oleju, poprawiona uszczelka miedzy podstawa filtra oleju i chlodniczka, przeszczep sie przyjął, zdjęcia jutro

* Zmodyfikowana mapa sterownika silnika, wyłączony EGR

* Słynne zegary 1/2 FIS Jeager odmowily posluszeństwa, prowizoryczna naprawa, niesubordynacja przyśpieszy tylko montaż pełnego FIS-a :evil:

Dopisany: 17 Marzec 2011, 01:31

Kilka fotek chłodnicy na aucie

P1020485_1.jpgP1020486_1.jpgP1020487_1.jpgP1020488_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz już letnie ? ja nie wytrzymałem i w sobotę jak padał śnieg to akurat wymieniałem ;-) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz już letnie ? ja nie wytrzymałem i w sobotę jak padał śnieg to akurat wymieniałem ;-) hehe

Nie nadal czekam na lepsza pogode, jak wracalem godzine temu do krakowa temp. na trasie -1,5 stopnia :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak w trasy narazie nie śmigam tylko dziecko bawię, a że była okazja i mały ruch to śmignąłem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie juz nie moge doczekac pogody zeby BBSy na spacer wyprowadzic ... tylko musze je przymierzyc do auta bo jak zwykle czasu nie mialem

Dopisany: 27 Marzec 2011, 23:

Dzis byla mała przymiarka BBS-ów ale nie ma wuja na przod nie wejda ... czeka mnie zakup 225/40/18 :wallbash:

P1020505_1.jpgP1020507_1.jpgP1020508_1.jpg

Przy okazji zrobilem przeglad tego co mam na zapasie ... myslałem ze mam oryginalna stalowke ale ... :polew:

P1020510_1.jpgP1020511_1.jpgP1020516_1.jpg

Chetnie zamienie na 16 nawet na stalowej feldze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to ta felga z zapasu to całkiem dobrze wygląda ;-) ty się dokładnie spytaj bo ostatnio na BT ktoś pisał że 225/40 R18 mu nie obciera :-( a moze to były 235 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armistead pisal ze 225/40/18 potrafi mu przytrzec o nadkole, ale on ma felge 8,5j ET35 a ja 8j i ET43. U mnie problem w tym ze opona opiera sie o zwrotnice. Z tego co pamietam Topor jezdzil na Avusie III (8j i ET45, 225/40/18) i nie narzekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie troche skrecony ;) ale to musze wjechac do równego garazu a przy okazji założy sie grill RS4 :kox: to co z tym batalionem ? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło ładne choć w oryginale ładniejsze :cool1: Mimo to jest nieźle :good:

Kolo jest oryginalne :polew: nie dosc ze BBS to jeszcze firmowany przez Audi (zakladali to w S4 B6 i B7) :polew: wiec nie rozumiem o jaki oryginal Ci chodzi :bag:

A serio to szukalem BBS CH z napisem motorsport ale inne komplety byly 8,5j ET35 i opony 235 w zestawie (jezdzily na passacie) a w A4 miejsca w nadkolach jest mniej a do tego byly w o wiele gorszym stanie ... a tak co ORI Audi to ORI :gwizdanie:

Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 22:

Maly update w pierwszym poscie ...

Gwint puszczony lekko w dół (gleba na 2 palce) pojdzie nizej jak znajde garaz z równą podłogą :wallbash:

Nareszcie z przodu zagoscił grill RS4 :evil: zdjecia w krotce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga rwie suty tylko ciut większa gleba by się sprzydała do niej żeby było naprawdę zacnie :wink4:

Sam mam upatrzoną taką tylko w 17 calach ale ceny benzynki powodują że ciężko cokolwiek odłożyć na nią :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...