Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Mam sprzeglo z RS4 uzywane :) To mnie przytrzymalo z wlozeniem skrzyni na silnik i do auta bo zanim zalozylem skrzynie na silnik zerknalem na moje ktore okazalo sie totalnym zwegleniem :confused4: Do tego na piatek powinienem miec nowa poduche + wzmocnienie od siemianka + lape skrzyni. Mysle ze w sobote smiało przymierze silnik i wstepnie przerobie DP na "deczko" wieksze :) A jutro tzn dzisiaj wepchne france na garaz i poskladam silnik ze skrzynia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:good: no dzialaj dzialaj bo jeszcze ze 3-4 miesiace i sezon sie zaczyna :naughty:

wogole gdzies Ty sie naumial swapy robic? jestes w moim wieku a se silniki przekladasz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha a jakos tak wyszlo :) Moj pierwszy swap to byl z 1,3 na 2,0 gsi w kadecie chyba z 6-7 lat temu :wink4:

Dzialam dzialam :) Nic nie pisze ale cos tam sie robi :) Najgorzej z tym tylem raz ze roboty a dwa ze koszta duze :( Tzn nadkola tylnie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachorował od tego forum, nikomu to forum na dobrze nie wpływa :D :D U mnie tak wpływa, że cały czas kasy brak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gdzies juz pisales ze duze koszta tych nadkoli...no ale ile zaoszczedzisz w porownaniu jakbys mial to komus zlecic albo kupic RS4 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gdzies juz pisales ze duze koszta tych nadkoli...no ale ile zaoszczedzisz w porownaniu jakbys mial to komus zlecic albo kupic RS4 :rolleyes:

Ze 100tys :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha a jakos tak wyszlo :) Moj pierwszy swap to byl z 1,3 na 2,0 gsi w kadecie chyba z 6-7 lat temu :wink4:

Dzialam dzialam :) Nic nie pisze ale cos tam sie robi :) Najgorzej z tym tylem raz ze roboty a dwa ze koszta duze :( Tzn nadkola tylnie :thumbdown:

nosb pisze jaki to on biedny, że kasy nie ma że mieszka na wsi a rs4 b6 będzie jeździł..

prawie jak ta Paulina z tap madyl :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha a jakos tak wyszlo :) Moj pierwszy swap to byl z 1,3 na 2,0 gsi w kadecie chyba z 6-7 lat temu :wink4:

Dzialam dzialam :) Nic nie pisze ale cos tam sie robi :) Najgorzej z tym tylem raz ze roboty a dwa ze koszta duze :( Tzn nadkola tylnie :thumbdown:

nosb pisze jaki to on biedny, że kasy nie ma że mieszka na wsi a rs4 b6 będzie jeździł..

prawie jak ta Paulina z tap madyl :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: i pozniej Nosb bedzie mowił ze jest w Mediolanie

Jak nosb reza to w garazu leci ten kawałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamo nie bede sie tlumaczyl :) Ci co znaja wiedza jak jest ;) Jeden pali fajki i cpa a ja mam inny nalog :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamo nie bede sie tlumaczyl :) Ci co znaja wiedza jak jest ;) Jeden pali fajki i cpa a ja mam inny nalog :confused4:

dajcie spokoj... skromny chlopak jest i tyle :tongue4::naughty:

za***isty rez sie szykuje :notworthy::kox:

i dobrze Nosb, ze masz tylko jeden nalog :good:

co niektorzy maja ich zdecydowanie wiecej $$$ :confused4::naughty:

ps. jaki kolor jest ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do konca zdecydowany ale szalu nie bedzie i niejeden powie ze po co ta zmiana :)

Czarny nie bedzie bo za duzo czarnych + gina ksztalty auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilke ale skreslilem go ;)

ja bym wszystkie audice na nogaro pomalował :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...