Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Kurza twarz mialem dzwonic w tej sprawie ... Zaraz zaklepe na Gie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie tak bedzie...

Poki co poszlo pod gorke wszystko i gowno zrobilem przez weekend :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb pseudoDP spakowane

jutro bedzie na poczcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good::hi:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 09:31_________________________________________________Kurza silnik mial byc juz w aucie prawie na gotowo to d*pa :/ Ciagle cos wyskakuje...

Wlecialo sprzeglo z RS4 :

42883950.th.jpg

I poprzymierzalem wstepnie graty :

46164206.th.jpg

To mnie tylko wnerwia :

86956817.th.jpg

Niestety zebralo sie sporo roboty na raz i ciagle cos nie pasuje wiec i schodzi czasu ... No ale cos tam sie dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie kozak nie ma co!! A z robotą to zawsze coś jest, tu wyskoczy tam wyskoczy, ale w końcu będzie git :hi:

Czarne światła po prostu KOX!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No swiatelka podobaja mi sie tez :decayed: Raczej najpierw przymierze silnik i ogarne FMIC zeby potem tylko zlozyc na gotowo swiezo polakierowane elementy a nie przymierzac i sciagac zderzak bo porysuje :) Maska zostaje czarna ( jak i reszta auta poza blotnikami i zderzakiem :decayed: ) . Blizej wakacji oblece ją carbonem :) Generalnie najpierw ją uruchomie i potem jezdzaca bedzie musiala poczekac troche az skoluje kase na tyl :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wariat w ch... :P powodzenia.

Nareszcie zaczęło się coś dziać bo na razie to 26 stron spamu :D Ty malowałeś te swoje listwy na biało? Pokaż jak to wyszło, zadowolony jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Bialy to to nie jest. Taki zolty-krem albo kogel mogel :D nie mam dobrych fot tego :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur Piwo Wysyłaj mi a nie będziesz sie tu udzielał w Nosba Tematach :polew: :polew:

Nosb. w końcu pokazałeś Sępom kawałek Cycka... Tylko patrzec jak się posypie 20 stron Spamu. :)

Wygląda rasowo :good: :good: :good:

Szeroko, :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na recaro mnie za nic nie stac... Prawdopodobnie zrobimy cos z tych co mam z radzim :)

Planowane zakonczenie body : nie mam kur$%a pojecia :D

Generalnie chcialbym aby na wakacje bylo skonczone i do jazdy normalnie ... Czas pokaze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sprawa ziomuś

Jak ja dopieścisz to bedzie mega kox a to juz było widać na poprzednim projekcie :good:

Powodzonka (śledze temat dalej) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb, paczka dotarla. Wszystko ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem dzisiaj skałada-nie wygląda ze ciekawie ale jak się psłucha NOSB tu ma drzwi tu klapę to raz dwa fura będzie pięknym czarnym RS4B76[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 14:26_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-s-line-hofele-slub-wesele-studniowka-i1411476584.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...