Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No wiem ze tylko gorna blacha i nic strasznego ale raz ze czas znow , dwa ze dodatkowa kasa... Poki co odpada mooooze kiedys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem ze tylko gorna blacha i nic strasznego ale raz ze czas znow , dwa ze dodatkowa kasa... Poki co odpada mooooze kiedys :)

no kowale sie chyba postarali :)

teraz czas na dzielo jakiegos ogarnietego picassa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oganrniety to jak bedzie gotowa :) ja z poacztku myslem ze bedzie to nie konczonca sie opowiesc ale foty sa auto zlepione poxipolem zobaczymy jak je teraz akwarelami pomaluja :D poki co wyglada juz to dobrze :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz bude to powinieneś atakować wnętrze :naughty: Ja tam widzę jak siedzą kubły i kiera z rs4 :kox: Wiadomo tanie to nie jest ale jak się powiedziało A to trzeba też powiedzieć B :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. 5k malowanie w biala perle z GTR'a ( 3 warstwowy lakier ) , 4 k na czarno... Wdg mnie drogo... Auto praktycznie rozebrane z plastikow itp , boczkow brak , blachy w miare ladne ... Plus taki ze zaczac moga we wtorek... Ale to daje mi czas szukac dalej :)

Moze ma ktos sprawdzony zaklad lakierniczy z przyzwoitymi cenami , terminami i jakoscia uslug ? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Znalazlem jakies dwie oferty na necie w wawie (w sumie kasku znalazl :) ) :

http://moto.allegro.pl/lakiernia-lakierowanie-lakiernictwo-warszawa-i1742376830.html

http://moto.allegro.pl/auto-lakiernia-lakiernictwo-lakierowanie-w-wa-i1750566859.html

Napisalem maile , jutro przedzwonie :)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli 4k z materialem kpl to nie jest zaporowa cena, jezeli mowimy o jakosci q - b.d., gdybys mieszkal blisko moj ojciec-wzorowy lakiernik-rzetelny dokladny, prysnal by po znajomosci za ok 4k z materialem, wiadomo zalezy jaka baza, ale to jest akurat taki temat ze 1k duze ma znaczenie kto i jak to zrobi, ja mam mieszalnik heliosa, barwy jak sie kiedys bawilem mozna samemu nie patrzac na fiszki zrobic cuuuda. Przemysl dobrze kolor, moim skromnym zdaniem przy tym projekcie to jedna z najwazniejszych jak nie najwazniejsza decyzja. Chociaz znajac Ciebie "z forum" dokonasz trafnegoo wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ankieta :)

Biala perla z GTR'a i tylko ta bo widzialem na zywca z bliska i bardzo fajna :) Auto bedzie sie rzucalo w oczy i bedzie wydawalo sie masywniejsze . Minus taki ze za duzo tych bialych powoli :) Auto by mialo czarne detale : grill , lampy , lusterka , szyby :)

2011-Nissan-GT-R-white.jpg

attachment.php?attachmentid=646&d=1207049025

2866674833_d4b55254f3.jpg

rs4smallig9.jpg

b7biayorange.jpg

audi51.jpg

audi91.jpg

Czarny ten co jest : najtansza i najszybsza opcja ale najmniej ją chce : malo widac ksztalty , auto "ginie" na ulicy i ciezko utrzymac lakier. Plus taki ze auto bedzie wygladac bardzo dobrze :)

new2.jpg

rs4_1.jpg

rs4_wb.JPG

Szary Daytona grey : swietnie sie mieni w sloneczku , najlepiej widac na nim ksztalty rs4 z tych lakierow , elegancki i agresywny zarazem ;)

picture.php?albumid=22397&pictureid=184385

5438401333a0fc69cb5ez.jpg

54384026878ff4baa78az.jpg

Kazdy kolor ma swoje plusy i minusy , ktorykolwiek nie wybiore auto i tak bedzie fajne na swoj sposob , ankieta od tak sobie :) Moze mnie nakieruje w konkretnym kierunku :) Wiem wiem znow kolor : ale juz niedlugo sie skonczy bo idzie do malowania w koncu :P [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 00:07_________________________________________________No Łukasz chetnie bym skorzystal w okolicy 200 km :) ale jednak za daleko :good:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 00:07_________________________________________________BTW nie mowie ze zaporowa. Ale wydaje mi sie przesadzona jak na rozebrane praktycznie auto ( brak wnetrza, tapicerek itp + moja pomoc w rozebraniu do zera drzwi )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daytona grey :good: :good: z każdego kąta inny odcień :kox: czarny oklepany, biały powoli już też :cool1: na takiego ulepa daytona gray albo sprint blue + do obu oczywiście czarne detale :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem - daleko, ale nie powiem ze milo byy bylo uczestniczyc w tym projekcie, tym bardziej ze coraz czesciej mysle zeby pojsc w Twoje slady, majac takie warunki, tylko smazalnia zabiera mi w h czasu :) ale odnoszac sie do ankiety BIaly dla mnie kox, najlepiej wyglada, najbardziej widac wloty i detale, najbardziej sie wyroznia, a wcale nie patrze na parcie na bialy, bo bialy gtr to nie jest zwykla biel, chociarz nawet ta robi wrazenie, na sunrise byl u mnie na rybce koles z angli wlasnie bialym zwyklym bialym rs,, naprawde kosa, kopara opada!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bialy z gtr to perla i bardzo fajna. Tyle ze lakier drogi :)

Czarna raczej nie zostanie chyba ze zabraknie kasy lub czasu :)

Szary spoko jest ale ciagnie mnie do bialego zeby sie troche panoszyl na ulicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...