Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nosb, a rozeznawałeś się w temacie czy do silnika który już tam masz wsadzony nie wejdzie kompresor z S4 B8 3.0 TFSI ? Gdzieś widziałem temat gdzie koleś podchodził do tego tematu.

zacznijmy od tego, ze S4 B8 nie ma kompresora :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fly zacznijmy od tego ze sie myslisz kolego :) S4 B8 ma 3,0 z kompresorem 333 ps ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki za zakup ,fajny środek lecz trzeba za***iście dbać wiem coś o tym,na jaki kolor listwy walniesz te w środku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie a co do tego 3.0 tak czysto hipotetycznie to da radę dołożyć kompresor? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fly zacznijmy od tego ze sie myslisz kolego :) S4 B8 ma 3,0 z kompresorem 333 ps ;)

Dokładnie, tam jest kompresor rootsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze spoko by podszedl kompresor od tego S4 ( silniki dosc podobne chyba ;) )

Srodek sie umyje , poprawi co nieco i bedzie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deche zmieniasz czy car detailing czy flokowanie ? osobiście wybrałbym tą 3 opcje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To se pojezdzisz z dziura do nowego roku :decayed:

Wal srodek na czarno... jasny nie pasuje do RS4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ciagle mysle... Ale co obwale wszystko we flok od deski w gore? :mysli: Dol to sie pomaluje na nowo i zmieni wykladzine wiec to nie problem... Niby wszystko mozna kupic ale nie wladuje w to kupe kasy tym bardziej ze to jasne mi stosunkowo sie widzi :)

Dziura jest ok. Pytaja sie ludzie co to ? A ja "Schowek" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jajca se robie... jasne tez jest spoko, ale zeby pasowalo do charakteru auta, to sporo musisz nad nim popracowac.

no i jakiekolwiek zmiany w nim sa problematyczne, wez dostan kiere, albo fajne fotele w tym kolorze... bez szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w promocja była w Biedronce na pokrowce z napisem "Racing" good

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wkladaj motorownie.... i tak nikt nie bedzie widział jakie masz fotele bo bedzie objechany :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdolnij flokiem od podłogi do podsufitki włącznie, oczywista z fotelami, gałką itp. to będzie koxiarski mod a nie jakieś bidne RS4 B7 robisz :thumbdown:

czytaliście ile kosztował mod tej B6 w c**jwiejakim kolorze na RS4 B7? 35k+ dolków za same części :o do tego lakierowanie i poskładanie w całość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...