Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Co ma wpływ na start silnika?


wampir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie do posiadaczy ADR najlepiej z 95-96, po ilu obrotach silnika zapala Wam auto?

U mnie jest to ok3 obrotów i zastanwiam się czy to normalne bo inne auta palą dosłownie po niecałym obrocie.

Co może mieć wpływ na to, że zapala tak "późno" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do posiadaczy ADR najlepiej z 95-96, po ilu obrotach silnika zapala Wam auto?

U mnie jest to ok3 obrotów i zastanwiam się czy to normalne bo inne auta palą dosłownie po niecałym obrocie.

Co może mieć wpływ na to, że zapala tak "późno" ?

U mnie tak samo, 2-3 obroty wału i zagaduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie po jednym razie, ZAWSZE. (oprócz ostatniej parodii z przepustnicą )

Kur..., aż sprawdzę u siebie, bo teraz by wychodziło, że u mnie jest coś nie halo... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od czego to zalezy? Swiece? Rok temu zmienialem... zrobilem 10k km... przewody? pompa paliwa? wtryski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowe wtryski, pompa paliwa, nastawnik ciśnienia, mocny akumulator i pali od strzała :decayed:

O przewodach , cewkach , świecach i jakości paliwa nie wspomne :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa paliwa to mój typ. Ostatnio zajmowałem się problemem długiego kręcenia w aucie kolegi. Zróbcie sobie prosty test. Przekręćcie kluczyk kilka razy, zanim odpalicie auto z rana, tak, aby pompa paliwa np. trzykrotnie się włączyła. Jeśli zapali od strzała - macie odpowiedź. Koszt samej pompy paliwa to ok 100 (używka), lub 120 zł nowa (sam wkład - trzeba rozbierać swoją pompę i przekładać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa paliwa to mój typ. Ostatnio zajmowałem się problemem długiego kręcenia w aucie kolegi. Zróbcie sobie prosty test. Przekręćcie kluczyk kilka razy, zanim odpalicie auto z rana, tak, aby pompa paliwa np. trzykrotnie się włączyła. Jeśli zapali od strzała - macie odpowiedź. Koszt samej pompy paliwa to ok 100 (używka), lub 120 zł nowa (sam wkład - trzeba rozbierać swoją pompę i przekładać).

Nie wiem jak u kolegi w aucie ale w adr pompa dopiero działa jak kręci rozrusznik więc nic z tego a po drugie niedawno wymieniłem pompę mówka oryginał i nic to samo więc prawdopodobnie adr tak mają że palą po 2-3 obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam lata elegancko a samochód od handlarza odziwo chyba przyfarciłem. Naprawdę na dotyk potrafi ogarnąć... czyli ogólem z każdym dniem jestem zadowolony z tego co kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...