Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to w b8 nie ma ledow z tylu normalnie ?

Opublikowano

Srebrne to VT.

ani trochę :gwizdanie:

smoke jest mega :good:

Opublikowano

to w b8 nie ma ledow z tylu normalnie ?

Są ale nie we wszystkich rocznikach.

Opublikowano

to w b8 nie ma ledow z tylu normalnie ?

chyba od rocznika 2010 mają wszystkie, a wczesniej przez chwile były opcją..a wcześniej ich brak.

Co do wyboru koloru..mam nadzieje że wziąłeś RED!! tylko nie Silver bo to remizą podjeżdza

Opublikowano

może jestem swarzędzki burak ale mi się silver podoba, jak miałem B7 to takie widziałem na B7 w UK i mi się zamarzyły ale zdążyli auto ukraść zanim zdążyłem znaleźć gdzie je kupić, może i dobrze, wiadomo, dżentelmeni o gustach nie gadają tylko o "pupach"

Opublikowano

może to złudzenie ale mam wrażenie jak by te ledy zdecydowanie gorzej świeciły w stosunku do ori ledów

Opublikowano

może to złudzenie ale mam wrażenie jak by te ledy zdecydowanie gorzej świeciły w stosunku do ori ledów

tez mi sie tak wydaje ze jakby słabiej swiecą :cool1:

Opublikowano

ja nie wiem co wy wszyscy widzicie w tych ledach , dla mnie nawet orginal troche wioska zalatuje , ale moze ja jestem jakis inny.....

Opublikowano

dla mnie nawet orginal troche wioska zalatuje

:shocked: :shocked: :shocked:
Opublikowano

ja nie wiem co wy wszyscy widzicie w tych ledach , dla mnie nawet orginal troche wioska zalatuje , ale moze ja jestem jakis inny.....

jestem tego samego zdania - jesteś inny :decayed:

Opublikowano

ale moze ja jestem jakis inny.....

:cool1::polew:

Opublikowano

za długo w NO siedzisz turdzi :kox:

Patrox czasami nie warto poprawiać fabryki w tym w czym jest dobra, z doświadczenia już wiem, ze LEDy pomimo tego, że są fajne to są i do d*py, tzn. może zostaw ORI lampy i nie wkładaj aftermarketowych LEDów bo za chwilę zacznie padać jeden po drugim

Opublikowano

LEDy sa ladne jak swieca. U mnie cale 3 miesiace swiecily bezproblemowo. Teraz mam Christmas swiatelka jak na amerikanskich domach ;(

Opublikowano

_Makki_ zakładałeś ori lampy ??

Opublikowano

_Makki_ zakładałeś ori lampy ??

Ledy mam ori ale instalacje nie. OSTATNI raz!

Opublikowano
  • Autor

Producentem lamp jest firma DEPO która robi sporo zammienników oryginalnych lamp. Finalnie wybrałem lampy czerwone. Na zdjeciach bardzo podobały mi sie lampy silver jednakże do czarnego nie pasują. :) Smoke moim zdaniem zbytnio z dymili co daje efekt na żywo jakby lampa brudna była.

Opublikowano

według mnie jest :good: jakbyś zrobił zdjęcie wieczorem jak jest ciemniej to wtedy jest dopiero efekt

Opublikowano

depo w B8 why ;(

Opublikowano

LEDy sa ladne jak swieca. U mnie cale 3 miesiace swiecily bezproblemowo. Teraz mam Christmas swiatelka jak na amerikanskich domach ;(

Rozmawiałes z Marcinem ? Bo u mnie śmigają ORI az miło :wink4: była mała wtopka ale szybko rozwiązany problem [br]Dopisany: 06 Maj 2011, 10:45_________________________________________________

depo w B8 why ;(

dokładnie ;(

Opublikowano
  • Autor

depo w B8 why ;(

Jakość wykonania nie odbiega praktycznie od ori lamp. Dobrze obejrzałem zanim zamontowałem. No i jedyny aspekt który przemówił za nimi to 900zł a nie 2200 jak za ori.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.