Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] GAZ


wojtas-audi

Czy jestes zadowolony ze swojej instalacji gazowej?  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony ze swojej instalacji gazowej?



Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaziu_Wichura

spalanie - większe (tak na oko 1-3 L od benzyny)

dynamika - brak

kultura jazdy - brak (zarpało, dławiło itd)

Jakoś z włoska brzmiała nazwa poprzedniego gazu, coś na "Z" ale nie przypomnę sobie. Możliwe, że po prostu instalacja była kiepska. Teraz mam Lovatto (?). Ogólnie zakładanie mieszalnikowej to silników z wtryskiem wielopunktowym i całkiem sporym kolektorem dolotowym to pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odprowadzam autko do zagazowania.Zakłada mi znajomy mechanik za sekwencję firmy DIEGO czy jakoś tak powiedział mi 2500, za STAGA 2300.Sam polecił mi tą diego i chyba tą założe.Najlepsza podobno jest LANDI RENZO ale kosztuje u niego 3500 :?: z mozliwością przerobienia na gaz ziemny (do końca w to nie wierze):?:Dzwoniłem po innych gazownikach i w Siedlcach znalazłem sekwencję już nawet za 2000 ale nie wiem czy warto się aż tak szczypać a potem się z nią mordować.Mam pytanie co sądzicie o tej Diego jeżeli ktoś wogóle o takiej słyszał bo przyznaje się że słyszę o niej pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
( ale to nie musi oznaczać lepszej )

na ogół oznacza :wink:

Namy taki sam silnik więc mogę ci polecić instalację AG Sirocco Zenit, reduktor Alaska. Mam u siebie i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez założyłem sekfencje, i jezdzi super.

Tyle, co zauważyłem to spadek Max pred. o 10 do 190.

Dynamika, brak zmian.

Szarpanie przy zmianie? (jakie szarpanie)

(JAKą macie ustawioną temp. przełączania sie na gaz?)

Spalanie? ok. 12 miasto/dosyć dynamicznie(4tyś. i wiecej ) 9/8(Czasami i 10) trasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem wóz.Jak go testowałem z mechaniorem to do 180 nie trzeba prosić potem jest gorzej ale jeszcze ciągnie tyle że nie było gdzie.Gaz odcina gdzieś lekko powyżej 6000 obr.W jeżdzie nie ma zauważalnej różnicy.Co do tego wyciągania prędkości to może być odpowiedzialna średnica dysz wtrysku gazu ja mam założone 2,2-takie pośrednie bo można załoyć 2,0 albo 2,4(podobno nie ekonomiczne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
a ja mam pytanko???????????

ile gazu spla a4 na silniku 2.6???????????

zastanawiam się nad założeniem gazu:)

trasa z 9-10L a miasto to różnie bywa średnio pewnie z 15-16L. Ale to musi zweryfikować ktoś kto posiada taki silnik. Myślę, że się opłaci gaz przy takim spalaniu (chyba, że mało jeździsz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...