Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kopara opada :kox: :kox: :kox:

powodzenia Panowie :hi:

Opublikowano

Szok, w takim razie do B6/B7 na pewno by wszedł. Dosyć kompaktowy jest ten silnik jak na takiego potwora.

Opublikowano

Panowie to ma szanse sie zmiescic :naughty:

Wyglada to tak.

71367797.jpg

60569363.jpg

19984149.jpg

29361357.jpg

16220891.jpg

47249255.jpg

43974021.jpg

:shocked:

:blink:

:shocked:

:zemdlal:

Opublikowano

kuzwa znowu w Piasecznie ludzie spać nie będą mogli.... :evil:

kuzwa znowu nie nadąża remontować drug po takim kilowaniu :decayed:

:decayed:

Opublikowano

Szok, w takim razie do B6/B7 na pewno by wszedł. Dosyć kompaktowy jest ten silnik jak na takiego potwora.

no bez jaj :) w B6 komora jest taka sama jak w B5 (wiemy to juz po moim swapie).

w tym przypadku i tak bedzie totalne rezanie blach zeby zmiescic wszystko w tej budzie... o ile sie w ogole uda.

spojrzcie gdzie wystaje silnik, a gdzie jest juz grodz.

bedzie rzezba :naughty:

Opublikowano

o f*ck... :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

powodzenia.. projekt robi wrażenie...

Opublikowano

nie wiem czy silnik jest już we właściwym położeniu, ale jeśli tak to z przodem będzie rzeźba. Widać, że wystaje poza wzmocnienie. Projekt jest duży więc i dużo zmian, ale na pewno warto :good:. Czekam na efekt końcowy :kox:

Opublikowano

to Diesel?

To największy 1Z jakiego widziałem :wink4:

Ciekawe czy bedzie puszczał bąka przy wyprzedzaniu?

ps. po minie goscia w dresiku nike widać, że łatwo nie będzie.

Opublikowano

ps. po minie goscia w dresiku nike widać, że łatwo nie będzie.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ten gość w dresiku to człowiek który buduje to auto.... :)

Opublikowano

Ten gość w dresiku to człowiek który buduje to auto.... :)

A przypadkiem nie uciekł z W-Fu bo nie miał dołu od dresu? :punk:

Opublikowano

założył też białe rękawiczki więc w razie niepowodzenia umyje ręce że to nie Jego... :chytry:

Opublikowano

A może by tak wrócić do tematu, a nie dresiku :no:

Opublikowano

ten "gość" robi coś takiego i tak niepojętego dla Was jak Wasz pierwszy stosunek.... :decayed:

dla jednych był furtką do męskości dla innych walką z samym Ja

czas pokaże ale będzie grubo czy z gumką czy bez gumki :evil:

Opublikowano

Już nie raz udowodnił że zna się na temacie więc teraz pewnie też da radę :)

To że projekt się przedłuży wcale nie musi wynikać z nie fachowości mechanika...jak coś się robi pierwsze w PL albo nawet w EU to zawsze są po drodze jakieś bolączki, coś nie pasuje itp....

Ogólnie roboty od cholery ale według mnie warto...motor bajka...wydech + program + ewentualnie IC i ma się okolice 750KM a takie zmiany w silniku to praktycznie nic...pojemność robi swoje

Opublikowano

ten "gość" robi coś takiego i tak niepojętego dla Was jak Wasz pierwszy stosunek.... :decayed:

dla jednych był furtką do męskości dla innych walką z samym Ja

:good:

Nie ma się do czego przypie...., to się czepiają dresiku. :decayed:

Opublikowano

Widze z coraz bardziej szalone projekty sie pojawiaja. :decayed:

Trzymam kciuki. :evil:

Opublikowano

projekt :slina: już się nie moge doczekać efektów ale bedzię wehikuł :kox:

Opublikowano

Fly komora w b6 jest jednak deko pojemniejsza :) Z przodu z 3-4 cm jest wiecej ;)

Opublikowano

w audi 80 jest jeszcze wiecej tego miejsca :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.