Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Moja A4,fotki z nowymi kolkami:-)))


zawi

Rekomendowane odpowiedzi

No i po prawie rocznej przerwie wypadaloby odgrzac kotleta :rolleyes:A mianowicie na autko wskoczyl tylni stabilizator od rs4,ledy w postojowki i zderzaczek s-line,a niedlugo bedzie gleba -30mm i listwy od s4 :evil:.Zastanawiam sie jeszcze na lusterkami od rs4 ale to w przyszlosci jak bedzie kasa :>

Kilka fotek z nowym zderzaczkiem

b47c1fefa7d9f5dcmed.jpg 26b8d26a31c9441cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzaczek pierwsza klasa ale fele średnio wyglądają, może bedzie ok jak auto gleby dostanie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt zderzaka to 3200 na gotowo :confused4:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 10:01_________________________________________________

Zderzaczek pierwsza klasa ale fele średnio wyglądają, może bedzie ok jak auto gleby dostanie :mysli:

Na zywo nie jest tak zle,bo fotki tego nie oddaja,ale jak sie obnizy to efekt bedzie porazajacy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt zderzaka to 3200 na gotowo :confused4:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 10:01_________________________________________________

Zderzaczek pierwsza klasa ale fele średnio wyglądają, może bedzie ok jak auto gleby dostanie :mysli:

Na zywo nie jest tak zle,bo fotki tego nie oddaja,ale jak sie obnizy to efekt bedzie porazajacy :kox:

Kosmiczna cena ja kupiłem kompletny z grillem kratkami i halogenami za 1450zł + 250zł malowanie :good: Na allegro jest tego troche w takiej cenie.

może za granicą takie ceny mają :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za 1600 kupuję do A5-tki, a tam części trochę droższe.. chyba lekko przepłaciłeś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowalem w polsce na alledrogo :decayed:zderzak z grilem hallogenami,kratkami i zaslepkami kosztowal mnie 2100 z przesylka prawie 800 zl spryski(bo stare nie pasuja),ramka pod tablice bo byla blenda,kierownica powietrza(ktora jak sie okazalo nie pasowala bo moj intelquller ma inne zaczepy i trzabylo docinac ta stara :kwasny:)i malowanie,dlatego wyszla taka cena :)[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 11:12_________________________________________________Pytanko do ekspertow,czy ten zawias jest warty tej ceny?

KIT BILSTEIN B8+MOLLE PRO-KIT AUDI A4 8E Berlina 2.0TDI | eBay

---------- Post dopisany 06-07-2012 at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2011 at 12:59 ----------

Wczoraj doszly nowe czesci do mojej b7-ki

4b5748dfd861f1damed.jpg e6b245f47a7757c0med.jpg

Bedzie jeszcze kompletne sprzeglo z dwumasem oraz zuzyte czesci zawieszenia i moze wpadnie stabilizator przedni od rs4,jak starczy kasiorki

---------- Post dopisany 09-09-2012 at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2012 at 12:25 ----------

Chcialbym uaktualnic posta i tak w pierwszej kolejnosci do autka wpadly nowe tarcze i klocki hamulcowe,zawieszenie bilstein B12,kompletne sprzeglo z dwumasem,zostaly takrze wymienione wszystkie filtry i olej i jak narazie po 2tys km wszystko bangla,a ponizej dodaje fotki na nowym zawieszeniu

f0af9551cb7c32famed.jpg 8b308b8bfe9dc370med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiem CI, że póki co to mało siadł... ja mam Eibach'a amorki i spreżyny, ale z tego co kojarze to amorki są też EIBACHA i siedzi trochę niżej... a mam Eibach Pro System -30mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie porownujac twoje zdjecia wydaje mi sie ze obydwa samochody siadly tak samo.U mnie z przodu wydaje sie ze jes troche wyzej,ale po zmierzeniu odleglosci wszystkie sa takie same z przodu i tylu.Ja tez mam sprezyny eibacha pro-kit -30/-30

---------- Post dopisany 25-02-2013 at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2012 at 11:22 ----------

No i nastepny modzik w drodze:-)Tempo modzenia powolne,ale zawsze cos tam sie robi

b692543e290dce2cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile cm zmierzyłeś ? Trochę pojeździsz i powinien jeszcze coś usiąść.

Mocno twardo na tych amortyzatorach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dokladnie ci nie powiem bo mierzylem juz jakis czs temu ale wydaje mi sie ze cos bylo kolo 63cm.Czy twardo zalezy co kto lubi,jest twardziej wzgledem zawieszenia 1BA,ale za to samochod prowadzi sie lepiej w zakretach i nie buja sie jak kolyska no i oczywiscie lepiej wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście cisza była ale Ważne, że się coś dzieje. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...