Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie gdzie najlepiej na przegląd podjechać ? :wink4: Dobrze że dowód spojrzałem bo mi się jutro kończy :confused4:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 149,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam nadzieje, że w Koszalinie już nie matują miedzianych przewodów.

A co złego jest w miedzianych ?

Opublikowano

Panowie gdzie najlepiej na przegląd podjechać ? :wink4: Dobrze że dowód spojrzałem bo mi się jutro kończy :confused4:

na MZK mają długo czynne. Chyba do 21-22 codziennie

Opublikowano

Koledzy u kogo w Koszałku można obniżyć autko.Zeby zrobili fachowo i w miare szybko :>

po grzyba...?? ja mam 18' i w koszalinie są tragiczne drogi

Opublikowano

Koledzy u kogo w Koszałku można obniżyć autko.Zeby zrobili fachowo i w miare szybko :>

po grzyba...?? ja mam 18' i w koszalinie są tragiczne drogi

Nie obniżam to był zły pomysł zakładam 19'' i będzie miodzio wygłądać.A na zimę mam 16" Pozdrawiam. :hi:

Opublikowano

19' jezuu oszalałeś....koza będzie... zakładaj 18' :D więcej na koszalin to masakra...

Opublikowano

Jestem już wstępnie umówiony na bixenonki,gościu już zbiera materiał. :radocha:

A co do alusków widziałem live jak wygląda na 19" b7 :drool: i oponki dlamnie to 215/35/to max :naughty:

Opublikowano

19' jezuu oszalałeś....koza będzie... zakładaj 18' :D więcej na koszalin to masakra...

jak na 19 wygląda jak koza to na 18 też będzie jak koza ;)

Opublikowano

tia ale jak nie obniżysz :D ja mam 18' i mimo to nie obniżam... koleiny i dziury masakra...a ostatnio fele prostowałem :kwasny:

Opublikowano

ja mam 17 w b5 i też nie obniżam wygląda ok :good: drogi są masakryczne nigdzie bym nie wjechał jakbym go posadził, robi się kaleka z auta a to się mija z celem :confused4:

Opublikowano

juz nie wymyslajcie z tymi drogami, bo nie jest tak zle. mam 17 cali ,zjezdzilem pol polski i nie bylo tragicznie,a auto mam posadzone -40/-30. w koszalinie tez nie ma tragedi. a b5 na 17 bez gleby wyglada jak koza nawet na zawieszeniu 1be. a po koszalinie jezdze bez problemu, zadnego. nawet w zimie.

Opublikowano

Panowie mam pytanko, prawdopodobnie pierdzi mi już kart. dzisiaj się położę pod auto i będę wiedział dokładnie.

Co będzie lepsze drugi kat czy stumienica? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

STRUMIENICA tylko nie jakiś badziew tylko porządna. [br]Dopisany: Maj 20, 2011, 09:30:11 _________________________________________________Koledzy a ja z innej beczki troszeczkę poszukuje felg alu 17" tanio mogą być do regeneracji z rozstawem 5x112 do AUDI ma ktoś na zbyciu??

Opublikowano

może jakiś spocik w Sobotę ??ładna pogoda!![br]Dopisany: 20 Maj 2011, 11:06_________________________________________________a za ile PLNÓW te fele chcesz??

Opublikowano
  • Autor

jak najtaniej ale rozważę każdą propozycję

Opublikowano

A ile za taką przyjemność?

I czy w koszłkowie dostane gdzieś strumienice?

Opublikowano
  • Autor

ja płaciłem u Cichosza na Szczecińskiej 95 zł za strumienice i chyba 30 wymiana remusa strumienica

Opublikowano

chyba raczej Czekaja a nie cichosza?

Opublikowano

może jakiś spocik w Sobotę ??ładna pogoda!!

jesli w godzinach popoludniowych to ja sie melduje ze moge wpasc

Opublikowano
  • Autor

chyba raczej Czekaja a nie cichosza?

racja mój błąd

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.