Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

noooo, faaajne fotki :decayed: trochę mało widać, bo ciemno, no ale zawsze jakaś pamiątka :naughty:

tak sobie myślę, może byśmy organizowali spoty co tydzień? Jak mieszkałem w Gdańsku to chłopaki i DZIEWCZYNY ( :naughty: ) co tydzień latali i było super, od czasu do czas jakiś grill :) więc może byśmy ustalili jakąś konkretną godzinę i np w każdą niedzielę się tam spotykać? Z czasem pewnie coraz więcej osób by do nas zaglądało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm... No ja bardzo chętnie, ale... Myślę, że jak mamy robić na parkingu podziemnym spoty, to lepiej w tygodniu to ogarnąć. Co byście powiedzieli np. na środy o 19-20 na parkingu pod Forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafił się spontanicznie ;p Brakuje jedynie navi i tempomatu a tak to chyba full choć zawsze może być coś więcej czego pewnie nei wiem ;)

A zdjęcia extra :> następnym razem się ustawimy w półkolu i będzie git :good:

POmysł ze spotami regularnymi całkiem spoko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tygodniu to pewnie kilka osób odpadnie, bo robota, itd. Ja np na cały tydzień wyjeżdżam do Słupska trochę poudawać że studiuję, no i wracam dopiero na weekend, więc mi w środku tygodnia nie bardzo pasi, weekend jedzynie, no i najlepiej niedziela :wink4:

dobra, trzeba rzucić propozycją jakąś, zobaczymy komu co pasuje: co powiecie na każdą niedzielę o godzinie 18, parking podziemny Forum? :naughty: rzucajcie propozycjami i coś konkretnego ustalimy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie w weekend to raczej średnio, chyba, ze wieczorkami w niedziele, bo wcześniej to raczej do domu zjeżdżam :kwasny: Ale w sumie gdzieś tak koło 19 co niedziela... Nie byłoby źle. Tylko tak jak mówicie, parking pod kosmosem może być za mały, poza tym lipa jakbyśmy stali każdy sobie, a nie koło siebie (co pewnie będzie trudne do realizacji)... A Forum w niedziele czynne tylko do 20 jest :wallbash: Chyba, że parking dłużej otwarty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ tam oj tam wszyscy sie pobawią ;) Przejedziesz się i quattro jak będziesz chciał ;) :>

Przyznam Ci że środek masz zacny :good:

poczekaj aż ja swój skończę :naughty: może kupię to białą skórę co masz gość na forum na sprzedaż, potem jeszcze biały carbon i będzie totalny ogień, dupaki będą szybami wskakiwały hahaha :polew: :polew: :polew: :polew:

widziałem ta skórkę, jak założę chromy to też by mi taka w sumie do środeczka pasowała :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ tam oj tam wszyscy sie pobawią ;) Przejedziesz się i quattro jak będziesz chciał ;) :>

Przyznam Ci że środek masz zacny :good:

Mój tyłek też pasował do tych kubełków kolegi mario0760 :decayed:

Chciałbym jeszcze raz podziękować za skasowanie inspekcji koledze Murdzi. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przyjeżdżał na spoty gdyby były w tygodniu, ewentualnie w niedzielę wieczorem (tak jak ktoś wcześniej wspominał nie wcześniej niż o 18.00). Miejsce dla mnie nie ma najmniejszego znaczenia. Jak wiadomo nie ustalimy takiego dnia i godziny spotu kiedy to by wszystkim pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w pierwszego posta wkleimy jakąś fotkę z ostatniego wypadu co by była jakaś strona tytułowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...