[ALL] Spoty w Koszalinie?

e2rdd23

Kolego, ten gość z Bobolic jest uczniem koszalińskiej samochodówki, czasem przyjeżdża nią do szkoły, prezesik18 może go kojarzy, z klasy równoległej do mojej, mały gruby blondynek w okularach, wczesniej miał 80-tke. Najgorsze jest to, że nie planuje ŻADNYCH zmian w niej ;/

• Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam z nim nieprzyjemność widywać się w szkole. Często przygląda się mojej ninuni. Ale gdy z nim gadam, to mówi ze potrzebuje samochód do jazdy, a nie do wyglądania. Troche boje się o przyszłość tej czerwonej rakiety. Swoją drogą bardzo ładnie utrzymane wnętrze miałeś :)

kiedys wies jezdzila e36, teraz przerzucili sie na a4. taka niestety prawda. coraz wiecej buraków. trzeba chyba z b5 uciekac:p

Zgodzę się z tym twierdzeniem tym bardziej że auta w przystępnej cenie, klasy średniej to każdy młodziak chciałby Audi latać:decayed: A niektórzy mają nie równo w bańce i robią z aut nie wiadomo co i wygląda jak wygląda :kwasny:

ostatnio na koszalinie widzialem czerwona a4 z przodem od b7? k**wa no zalamka, nie moglem brechu ogarnąć. a pod maska pewnie 1.6 :grin: na szczescie na tablicach ZKO.

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

ps . ja tez chyba sie starzeje, w sobote wywalam gwint i wrzucam 1be. a za rok pewnie wrócę z mocą i zawiechą do serii 1ba i bede jezdzic jak dziad :facepalm::grin:

Też je widziałem kilka razy. U mnie na osiedlu stoi klubowa B7 Avant czarna na 18'' RS6, ale nigdy nie moge spotkać właściciela.

Srebrzyste ori a co? Ciebie też widziałem pare razy w mieście, masz pomarańczowe rs i naklejke monstera na klapie z tyłu ?

To chyba mnie widujesz kolego :decayed:

ja widuje na koszalinie tylko starszych panów w a4:)

nikt mnie nie widuje? ;p charakterystyczny znak, to brak koncowek wydechu :decayed: ktos mi na lechickiej zajebal :facepalm::grin: koncówki za 16zl:):decayed: