Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niestety nie mogłem sie rozdwoić dziś i dopiero dojechałem do koszalina :confused4: Licze na ten środowy spot :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jutro chyba o 15? chyba,ze moze Kolega z darlowa chcialby inaczej i wpadlby rowniez!

w italii chyba nie za goraco teraz, co?

Ci powiem tu gdzie ja jestem, w Toskanii, to dzis np 17stopni bylo wiec nie ma tragedii, :decayed: :decayed:

w kazdym badz razie da sie na rowerku posmigac :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plus Fabia 10 minutowa.... ja już mam Dość takich spotów....3.4 auta :wallbash: szkoda czasu i wachy

chyba troche mylisz pojecia spotow kolego....niewazna jest ilosc aut 3-4 czy 20,wiadomo ze im wiecej tym razniej....ale glownie chodzi na spotach o pogaduchy,poogladanie furek,ogolnie o spotkanie towarzyskie ludzi,nie musicie tam siedziec reguralnie po 2h......zrobcie spotkanie na 0,5-1h pogadajcie o glupotach i do chaty....moze jak spoty zaczna sie odbywac regularnie wiecej aut zjedzie nie tylko audi moze cos innego z grupy VW.......

z takim podejsciem ze szkoda wachy to napewno z tego beda nici

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plus Fabia 10 minutowa.... ja już mam Dość takich spotów....3.4 auta :wallbash: szkoda czasu i wachy

chyba troche mylisz pojecia spotow kolego....niewazna jest ilosc aut 3-4 czy 20,wiadomo ze im wiecej tym razniej....ale glownie chodzi na spotach o pogaduchy,poogladanie furek,ogolnie o spotkanie towarzyskie ludzi,nie musicie tam siedziec reguralnie po 2h......zrobcie spotkanie na 0,5-1h pogadajcie o glupotach i do chaty....moze jak spoty zaczna sie odbywac regularnie wiecej aut zjedzie nie tylko audi moze cos innego z grupy VW.......

z takim podejsciem ze szkoda wachy to napewno z tego beda nici

Dokładnie kolega ma jakieś ciśnienie jakby to była sprawa życia lub śmierci ile aut bedzie. To co panowie z tym spotem w tygodniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...