Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No duuużo autek było, chyba z 10 :decayed: panowie, a może by tak w zimę robić spoty gdzieś na parkingach podziemnych? Np w forum :tongue4: tam ciepło, widno, fajne foty można porobić :naughty:

a propos fotek: czekamy aż dziewczyna Murdziego coś wrzuci, bo widziałem że z aparacikiem biegała :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkoncu konkretny SPOCIK BYŁ !!! aby było takich więcej :hi:

No dokładnie, wkoncu się udalo i do tego udalo nam się pobić liczebnoscia golfiarzy:))

W sensie, że mieliście przyjemność się z nimi na parkingu też spotkać?

Dokładnie na parkingu mieli spota, dzięki panowie za spotkanie, w końcu mam namiary na kogoś kto ogarnie szybki do chromów mam nadzieje że w końcu założę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkoncu konkretny SPOCIK BYŁ !!! aby było takich więcej :hi:

No dokładnie, wkoncu się udalo i do tego udalo nam się pobić liczebnoscia golfiarzy:))

A teoretycznie golfiarzy powinno być znacznie więcej, bo przecież tych 2-jek i 3-jek jeździ po koszalinie cała masa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było ;) Następnym razem też jestem za parkingiem np w Forum ale to musiałoby być w tygodniu a nie w week. bo pełno tam ludzi.

Jak śnieg napada to pod amfiteatrem czy na giełdzie spoko ;) można sie pobawić, może jakieś pachołki sie zorganizuje ... ;p;p :mysli: przyjemne z pożytecznym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ tam oj tam wszyscy sie pobawią ;) Przejedziesz się i quattro jak będziesz chciał ;) :>

Przyznam Ci że środek masz zacny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ tam oj tam wszyscy sie pobawią ;) Przejedziesz się i quattro jak będziesz chciał ;) :>

Przyznam Ci że środek masz zacny :good:

poczekaj aż ja swój skończę :naughty: może kupię to białą skórę co masz gość na forum na sprzedaż, potem jeszcze biały carbon i będzie totalny ogień, dupaki będą szybami wskakiwały hahaha :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, fotki już ogarnięte. A tymczasem, ja bym zastanowił się poważnie nad pomysłem kolegi, żeby spoty robić gdzieś w podziemiach, żeby ciutkę cieplej było (tylko oprócz Kosmosu i Forum nic innego mi do głowy nie przychodzi... :mysli:). I przede wszystkim więcej widać, bo na dobrą sprawę to dzisiaj niewiele się naoglądaliśmy :decayed: Poza tym, ja ze swojej strony mogę brać na spoty kabel i VAGa/Polskiego Vaga, więc gdyby ktoś potrzebował, to nie ma problemu ;) Dzisiaj się parę usterek udało wykasować, a to zawsze parę złotych w kieszeni. A co do Golfiarzy - lekko zaskoczeni byli, jak się pojawiliśmy z davidoati na początku :polew: Ale trzeba przyznać, że ta Czwóreczka na białych felgach z frontem od Bory elegancko wyglądała :gwizdanie: Aha, co do tych wlepek - jak będę miał chwilę, to się tym zajmę, teraz trochę roboty niestety mam na uczelni :wallbash:

I dla kolegi, który pytał się o moje Helle na froncie --> http://allegro.pl/a4-audi-swiatla-do-jazdy-dziennej-hella-halogeny-i1947878355.html --> od nich brałem, ogólnie polecam :wink4:

Fotki:

DSC-0217.jpg

DSC-0235.jpg

DSC-0245.jpg

DSC-0242.jpg

Każdy marudził, że autko uje#$ne, dlatego fotki ściemnione :polew: Jak kogoś nie ma, to nadrobimy następnym razem :) Apropo, kiedy kolejny spot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, to takie z marszu :D za***iste to by wyszły, jakby każdy stał równo ustawiony i byłaby chwila na zrobienie tych fotek. A tak trochę w biegu dzisiaj robiła moja Natka :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...