Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

Parking w forum podziemny jest czynny całą dobe z tego co pamiętam, takze w niedziele o 19 powinno tam sie robic luźniej skoro forum do 20 czynne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mateo1373, Ty masz taką srebrną z ładnymi lampkami z przodu + ramki klubowe? Bo skoro tak, to widziałem Cię dzisiaj na parkingu koło bankomatu PKO blisko Zwycięstwa... To ul. Tetmajera jest, tak :mysli:? A co do tematu - owszem, po spocie wyszła w końcu jakaś inicjatywa z prawdziwego zdarzenia. Mi zasadniczo niedziela, 19.00 bardzo by pasowała :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów, mam takie pytanko szukam zakładu, który wycina katalizatory i coś by mi tam zamiast niego wspawal :wink4: najlepiej, w którym biorą kata i sprawa odbywa się bezgotówkowo, jestem ze Świdwina więc najlepsza była by okolica Kołobrzegu lub Koszalina, będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi, a może z kolegów ktoś robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sam robiłem, żaden problem jeśli masz kanał :) jeśli nie masz no to już trochę trudniej. Bo ja sobie wszedłem pod samochód, odkręciłem opaskę, odkręciłem 3 śrubki przy turbo i wszystko mi ładnie wyszło :rolleyes: osobiście nie znam zakładu który by się tym zajmował, raczej znajomi którzy mają swoje warsztaty mogą się w to bawić, ale też nie wszyscy i nie w najbliższych dniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Ci wykonają taką usługę, ale kiedyś byłem z kolega, który wymieniał tłumik w Megance i mi się podobało, bo gościu konkretny był dość --> http://www.zumi.pl/1859696,Lorbi_Katrading,Koszalin,firma.html

Zadzwonić i zapytać nie zaszkodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja tez czyscilem kata ale to sie tak odbywalo ze wyciagnołem go na stół i rozciolem wysypalem wszystko i zaspawałem całą orginalna pusze pusta i wsadziłem spowrotem bo masz 2 sondy podpiete pod niego wiec nie wczodzi w gre jakas tam rura tylko cos konkret albo to co ja zrobilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów, mam takie pytanko szukam zakładu, który wycina katalizatory i coś by mi tam zamiast niego wspawal :wink4: najlepiej, w którym biorą kata i sprawa odbywa się bezgotówkowo, jestem ze Świdwina więc najlepsza była by okolica Kołobrzegu lub Koszalina, będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi, a może z kolegów ktoś robi?

Nie wiem czy czytałeś albo lepiej, słyszałeś jak nasze ADR-ki zachowują się po wycięciu kata i wspawaniu w to miejsce strumiennicy albo rurki. Układ wydechowy wydaje metaliczny dzwięk. Wg. znawców kwestia nie do ominięcia ze względu na geometrie układu wydechowego itd. Ponoć jedyne rozwiązanie aby pozbyć się tego metalicznego dzwięku to cały nowy układ. Ja w zasadzie dlatego rozmyśliłem się z wycinania kata u siebie.

A jeśli się jednak zdecydujesz to polecam odwiedzić Pana Czekaja, na Szczecińskiej. Facet zna się na rzeczy.

Szczecińska 13

Koszalin

94 347 71 43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie chcę osiągnąc, chce wyciąć ponieważ mam przypchany kat i jak go przeciągnąłem na obrotach to mi rozwaliło tłumik przed katem na złączce :confused4: co do sąd to mam jedną przed katem, dźwiękiem też się nie przejmuje bo już mam metaliczny pogłos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do odebrania oponki w Chojnicach..... i czy ktoś z klubowiczów w najbliższym czasie nie jedzie do Chojnic?

Potrzebuję odebrać tam opony i dostarczyć do Koszalina (ew. gdzieś w pobliże) lub do Słupska :)

Za transport oczywiście poczęstuje jakimś 6cio paczkiem browarka :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie potrzebuje ktoś przedliftowych kratek w zderzak? Bo mam lewą i prawą, zostały mi po wrzuceniu Helli na front. Po 25zł za sztukę oddam, dajcie znać jak ktoś potrzebuje.[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 23:13_________________________________________________I kolejne pytanko, bo dzisiaj nabyłem manetkę tempomatu od Krychy i teraz pytanko, czy znacie kogoś, kto w Koszalinie lub okolicach profesjonalnie mi to podłączył za rozsądne pieniądze? Dodam tylko, że jeżeli ta osoba się sprawdzi, to będzie dla niej jeszcze parę zleceń w mojej A4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ZORDzie? A nie wiesz ile mógłby brać za coś takiego? Najlepiej, gdyby któryś z forumowiczów potrafił coś takiego wykonać - zapłacę uczciwą kwotę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...