Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie, zmieniacie całą zawiechę i nic nie trzeba grzebać ze zbieżnością, jedynie jak przy końcówkach pokręcicie to wtedy się geometria zmienia, a tak to śmiało można wykręcać wahacze i zakładać nowe :gwizdanie: jeśli będziesz robił sam Dawidzie, to wykręć cały macperson i wyjmij wszystko razem z amorkiem, tak jest chyba najszybciej - przynajmniej ja tak zawsze robiłem, nigdy inaczej. Wtedy jest łatwy dostęp do wszystkich wahaczy, a najlepiej jak się ma jeszcze podnośnik, wtedy to już w ogóle bajka :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dokładnie, zmieniacie całą zawiechę i nic nie trzeba grzebać ze zbieżnością, jedynie jak przy końcówkach pokręcicie to wtedy się geometria zmienia, a tak to śmiało można wykręcać wahacze i zakładać nowe :gwizdanie: jeśli będziesz robił sam Dawidzie, to wykręć cały macperson i wyjmij wszystko razem z amorkiem, tak jest chyba najszybciej - przynajmniej ja tak zawsze robiłem, nigdy inaczej. Wtedy jest łatwy dostęp do wszystkich wahaczy, a najlepiej jak się ma jeszcze podnośnik, wtedy to już w ogóle bajka :notworthy:

Wszystko to prawda, tylko że w A-4 mcphersona nie ma jest natomiast kolumna zawieszenia ( to zupełnie inny wynalazek ). Wymotowuje się ją banalnie prosto. Kiedyś muszę wam pokazać jaką ja miałem zawiechę w swoim, była nie aluminiowa tylko żelazna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi cos stukalo (okazalo sie,ze lozysko stukalo! ) to tez z 5 razy juz to rozkrecalem wszystko ;) na pamiec wszystkie klucze i momenty znam :) z podnosniczkiem to jest bajka : )

na przyszly rok czekaja na mnie gumy belki tylnej, tam to dopiero jest zabawa, wszystko trzeba wykrecic, hamulce amory i sama belke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi rozkodowywali w poprzednim autku navi plus chłopaki na władka czwartego,muślę,że poradzą sobie też z Twoim :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam w podziemiach? Mi rozkodowywali radio Becker Traffic Pro z BMW E46 ojca dwa miesiące... Cholernie niesłowni jak dla mnie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem czy bliźniaki, nie przyglądałem się im szczególnie. Wiem jedynie, ze więcej tam moja noga nie postanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jak kto ale jeżeli chodzi o bliźniaków z okolic podkowy to jak dla mnie kozacy. Nikt nie potrafił mi dojść czemu auto nie łąpało temp.. Auto stało też u chłopaków za ratuszem od drugiej strony zielonego młyna, którzy tez wymiatają ale nie ogarnęli. Bliźniacy szybciutko doszli ze gdzies tam w zegarach nie ma masy + ponowne programowanie zegarów i wszystko git za małe pieniądze :) POLECAM w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym sa ok, ale nie dajcie sie namówić na czipy od nich. lipa jak ch..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój, u bliźniaków zostawiłem radio, to tydzień czasu dzowniłem codziennie to słyszałem "będzie jutro", następnego dnia znów tu samo "będzie jutro", no to się wkurzyłem po tygodniu, radio zabrałem i spokój. Może i się znają, ale nie są poważni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło ratusza naprzeciwko katedry chłopaki mi kiedyś w jeden dzień za 80zł rozkodowali ori radyjko Audi, tak więc polecam :hi: tam jest taki komis, wchodzisz, ładnie się uśmiechasz i ci zrobią :gwizdanie:

Też ich polecam wgrywali mi mapki i zmieniali język w RNS-e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...