Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja u nich byłem to niedali się przekonać, żeby rozkodować radio, mówili, ze się tym nie zajmują, ale można próbować.

Widocznie wzięli Cię za przykrywkowca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jeszcze tydzień ;( i może zorganizujemy jakieś większe spotkanko podsumowanie roku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

next weekend ale Chłopy więcej autek... :naughty: :naughty: i Spot w Forum na górnym parkingu jak będzie pogoda ..albo na dole..ostatnio było od groma miejsca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam do wynajęcia pokój dla jednej albo dwóch osób na Topolowej w Koszalinie. Domek, u góry właściciele, cały parter wynajmowany przeze mnie, ogólnie baaaardzo spokojnie, do przystanku autobusowego 7 minutek spacerkiem. Pełne umeblowanie, wi-fi. Szukam jakiś spokojnych osób, jakbyście wiedzieli kto szuka, to dajcie znać.

Ceny za wynajem:

- pokój dla jednej osoby (i żyjemy we dwójkę w mieszkaniu) wychodzi jakieś 460zł ze wszystkimi opłatami

- pokój dla dwóch osób (żyjemy we trójkę w mieszkaniu, ja mam swój pokój, te dwie osoby dzielą ze sobą duży) wychodzi jakieś 310-320zł

Myślę, że cena bardzo fajna, kawałek do centrum niby jest, ale jak komuś to nie przeszkadza, albo ma samochód, to żaden problem. Polećcie znajomym, popytajcie. Będę wdzięczny. Numer telefonu też podam jak ktoś będzie zainteresowany. Z góry dzięki Panowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja już od wtorku po południu będę w Koszałkowie i okolicach,także jestem chętny na spoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam troche spraw do ogarnięcia ale myśle że bym się wyrobił tylko określcie konkretnie czy robimy spot czy nie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na 100% :) [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 12:18_________________________________________________To robimy tego spota czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...