Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dokładnie włąśnie przed chwilą mi ktoś polecił, że jest tani i kumaty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też słyszałem pozytywne opinie o gościu z Konikowa. Nawet jakby padło Ci samo sprzęgło, to przy okazji wyjmowania profilaktycznie bym kupił nowy dwumas. Spory wydatek, ale masz spokój zasadniczo... Jak to dobrze, ze w 1Z nie ma dwumasu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w konikowie i powiem że Pan bardzo kumaty, jak powiedziałem jakie były objawy a co jest stwierdził bez wahania ze na sniegu przypaliłem sprzegło i już sie dotarło wszystko i jest git tylko po śmierdzi troche.. Jak to określił w tym modelu wstawiali dupne sprzegło od ośki i nie wytrzymuje quattro i chipa. Jak kiedys przyjdzie wymiana to poleca jakieś wzmacniane sportowe lub cos w ten deseń. No i musze wymienic płyn hamulcowy zeby poprawić prace sprzęgła... Już wiem ze z paroma innymi drobiazgami przyjade tylko do Niego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, czyli jednak dobry mechanior :wink4: Dobrze wiedzieć, jak coś z moim się będzie działo to też do niego podskoczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.Wlodek byl kiedys glownym mechanikiem w aso koszalin, tak naprawde nikt tam nie kumal bazy tylko On.

co do tego sprzegla Twojego, to moze byc problem z kupnem mocniejszego, tzn kosztuje mega kase np u radzikowskiego. a jedynie co Ci zrobi to wzmocni docisk. docisk mozna samemu wzmocnić. [br]Dopisany: 07 Luty 2012, 20:45_________________________________________________aha i jeszcze pytanko. masz avf? z 6 biegową skrzynia? jesli tak to sprzedal Ci kit, bo sprzegla na 6biegowej skrzyni byly naprawde mocne. tarcza 240mm, nie 228mm jak w afn, awx,avg, 1z,ahu itd. takze musi Ci sie chyba grubo konczyc sprzeglo jak na sniegu lapiesz poslizgi sprzegla. kola traca przyczepnosc a nie sprzeglo.

goscie do grubo porobionych aut zmieniaja wlasnie skrzynie na 6 biegową, bo tylko do takiej da sie wrzucic tarcze 240mm i nie sa to setupy tj jak avf na czipie czyli jakies 170koni i 380Nm.

no ale to Wlodek jest mechanik,a ja sie nie znam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Nic mi nie sprzedał tylko mówił ze tu były dupne sprzęgła ale nie pytał o skrzynię czy o model silnika. Mówił ze tylko przypalilem i tyle, ale jechałem do Zakopca i podczas wyprzedzania na 4,5,6 biegu jest poślizg sprzęgła. Będę musiał coś kupic ale nie wiem czy warto kombinować ze wzmocnieniami tarczy i docisku itd, czy kupic poprostu sachsA nowy komplet, może i z 2 masem . Tak mam avf 6 biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup nowy komplet sacha, Wlodek pitolil cos. te sprzegla przenoszą bez problemu wiecej jak 400nm. juz Ci pisalem jakie masz sprzeglo 240mm tarcza! tylko pozazdroscic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli poprostu sie skończyło i tyle. Mam 357 NM wiec nie powinno być problemu... Zamiast kombinować ze sportowym sprzeglem kupię sachsA i może dorzuce na zestaw z 2 masem ;) . Dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę podjechać ale tylko w niedzielę,w tygodniu brak czasu,a tak pozatym trzy lub cztery razy w tygodniu jestem w Koszałkowie tyle,że sprinterem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany gdzie w koszalinie mozna wypiaskowac i pomalowac zaciski sa mochodowe?

nie za wcześnie? :P jeszcze pewnie nie raz solą posypią, poza tym opłaca się za to płacić? :) ja tam wolę osobiście się pobawić :) ale jeśli kogoś szukasz, i chcesz to zrobić naprawdę dobrze to mogę zostawić namiar do jednego gościa, tyle że z sarbinowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...