Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

zależy bo jeśli jesz te europejskie to nie dziwię się że tak uważasz, zjedz coś amerykańskiego i powiedz że jest to przereklamowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no cóż może nie na każdego działa tak samo, ale jedno jest pewne bez diety to nawet najlepsze odżywki pójdą na marne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze pewnie juz kazdy siedzi przy stole i wigilia... ale ja dopiero skonczyłem barki i bica :hi: jaka wigilia taki cały rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze pewnie juz kazdy siedzi przy stole i wigilia... ale ja dopiero skonczyłem barki i bica :hi: jaka wigilia taki cały rok

jaki sylwester taki cały rok :wink4:

u mnie niestety siłka wczoraj zamknięta była i tak do poniedziałku :thumbdown: ale w domu pompki chociaż sobie robię :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Na dyspozycji w domu mam zakurzony atlas i ławeczke do brzuszków. Jaki polecacie układ treningów na tym dla amatora :decayed:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na atlasie zrobisz większość parti mięsniowych zalezy jeszcze jaki atlas, ławeczka do brzuszków wiadomo bruchy i jakbys miał hantle to zrobisz na ławce klatke skos dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Na dyspozycji w domu mam zakurzony atlas i ławeczke do brzuszków. Jaki polecacie układ treningów na tym dla amatora :decayed:?

tak jak kolega wyżej napisał wszystko zależy od atlasu, ja jednak preferuję wolne ciężary :good: na maszynie to jedynie barki tył robię a tak to wszystko wolnymi :przebiegly: jakoś maszyny mi nigdy nie podchodziły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek zalecaja ćwiczenia na maszynach, jest troche łatwiej później tylko wolne cięzary inaczej pracuja partie mięsniowe, na maszynie mięsnień przyzyczaja sie do jednego ruchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiemy ile kolega ma lat, bo jak ma 30 to ćwiczenia na maszynie będą chyba bez sensu :mysli:

Poza tym wiele maszyn takich jak atlasy mają małe maksymalne obciążenie, którym nic nie zrobi. Tzn może się rozgrzeje ale na pewno nie zrobi fajnej masy mięśniowej :thumbdown:

Ale tak jak zaznaczyłeś, że na sam początek powinno być ok.

Jednak ja mimo to bym zainwestował w karnet na siłownię :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo siłownia to inna motywacja, więcej możliwości tylko trzeba chcieć, systematyczność najważniejsza w tej dyscyplinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie niestety siłka wczoraj zamknięta była i tak do poniedziałku thumbdown ale w domu pompki chociaż sobie robię przebiegly

wczoraj i dzisiaj rano po 60 tam na lepsze samo poczucie zrobiłem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tylko raz zrobiłem, bo mi się nie chciało :decayed: ale za to odpocząłem sobie jak nigdy, a dzisiaj znowu do roboty na 6 rano :confused4: gdyby jeszcze kasa była przyzwoita, a tu taka lipa, że szkoda gadać :no:

ale za to po południu pojadę sobie na siłkę i wyżyję się na treningu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wolne do 3 stycznia :kox:

smigam zaraz zrobic Trica i klate :cool1:

rano tylko na rozgrzewke 40 pompek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczylem na allegro pimp blast i to by bylo cos bo nie zawiera kreatyny :good: teraz mam przerwe w kreatynie wiec by sie nadalo ale cena troche spora bo 200zl :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pimp blast nie ma kreatyny... pobudza przed treningiem

kupiłem w promocji 2 w cenie 1 wiec wyszło duzo taniej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega 98Igo zalatwiał z suple.com czy cos tam.... była promocja w listopadzie 2 w cenie 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suple.us i teraz już nie ma tamtej promocji teraz jest inna PIMP BLAST + Fire Ignition Lemon Ice za 199zł

a podpis jest do tego niemożliwy:

Pimp Blast

Podrasuj Sie i … Jaaazda!

Leszczom opadaja kopary, piczki robia sie mokre :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja praktycznie nigdy nie cwiczyłem...

róznica jest taka ze robie klate doł, góre , rozpietni i koledzy na rozpietkach jadac 20 Kg na lape padaja na 7-8 razie a ja cisne po 12. dalej jedziemy trica i do samo sie dzieje oni po 10-10-8-8 a ja 12-12-12-12.

cos oddziałowuwuje na mnie.... na 100% ciezej zasnac po tym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...