Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem na necie o A6W i mi się odechcialo, na necie jest filmik jak wysportowana trenerka fitnesu robi ostatni dzień A6W dobrze ponad godzinę, to ja musiałbym machać ze 2 godziny non stop. Owszem, mam zaparcie i natchnienie, ale nie aż takie. ;( Jestem bardziej realistą.

A co do pływania to spróbuję na początku kontynuować po 30 min i stopniowo będę wydłużał czas treningu :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 18:30_________________________________________________I pytanie do biegłych w temacie, takie ćwiczenia jak opisywałem tj. codziennie 2x po 3 serie 20 brzuszków, do tego 2 razy w tygodniu 30-40 min pływania i ew. siłownia 2 razy w tygodniu a na niej bieżnia, rower i możliwe jakieś ćwiczenia na brzuch ( jeszcze nie zastanowiłem się jakie- może ktoś mądrzejszy podpowie ? ) powinny dać np. po 2 miesiącach jakiekolwiek zauważalne zmiany na brzuchu ? Czy mam to robić w nieskończoność i wmawiać sobie, że już mam kaloryfer na brzuchu ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

panowie moze macie jakies ciekawe metody na motywacje,chec bo ostatnio robie to z musu.

nie wiem czy taki okres jakis czy co,jade na sucho bez zadnych przedtreningowek,tydzien temu mi sie skonczyla.zero supli jakichkolwiek do nowego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuje Cw na brzuch z cieżarem:) brzuszki mi nie wchodzily bardzo ale cwiczenia z Ciezarem juz tak:)

znasz jakieś ciekawe ćwiczenia z ciężarem? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuje Cw na brzuch z cieżarem:) brzuszki mi nie wchodzily bardzo ale cwiczenia z Ciezarem juz tak:)

znasz jakieś ciekawe ćwiczenia z ciężarem? :wink4:

allachy,brzuszki z hantlem za glowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuje Cw na brzuch z cieżarem:) brzuszki mi nie wchodzily bardzo ale cwiczenia z Ciezarem juz tak:)

znasz jakieś ciekawe ćwiczenia z ciężarem? :wink4:

allachy,brzuszki z hantlem za glowa

poczytałem sobie na internecie o allachach i nie tylko, ale większość z tych ćwiczeń prócz brzuszków, nożyc pionowych i poziomych jest możliwych do wykonania z użyciem odpowiednich maszyn lub przyrządów, ja takowych nie posiadam więc niestety ich nie zrobię, do końca roku będę robił 2x3x20 brzuszków dziennie a po nowym roku pewnie dojdzie siłownia i tam będzie można coś pomyśleć :)

póki co żyję nadzieją, że jak na razie same brzuszki i basen przyniosą jakiekolwiek minimalne rezultaty, chociażby poprawę stanu psychicznego ( nie będzie mi się tak wydawać, że jestem gruby :polew: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staraj się mieć cały czas napięte mięsnie brzucha przy robieniu brzuszków to wtedy nie będziesz potrzebował ciężarków :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek to prawdziwe bydle z Ciebie bylo wtedy... bicek robil wrazenie :decayed: :decayed: ja sie smieje a sam mialem ze 31 :embarrassed: :embarrassed:

za kij od szczotki sie chowalem :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznica jest widoczna,jak widac da sie :good:

ja kiedys wazylem 68kg przy 192cm :D i mialem w bicku 28cm :D

nie umiem sobie tego wyobrazić :polew: ja mam aktualnie 28cm w przedramieniu :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznica jest widoczna' date='jak widac da sie :good:

ja kiedys wazylem 68kg przy 192cm :D i mialem w bicku 28cm :D

[/quote']nie umiem sobie tego wyobrazić :polew: ja mam aktualnie 28cm w przedramieniu :polew:

rozne rzeczy mozna sobie ciezko wyobrazic,czy to 28cm w bicu czy 28cm w przedramieniu :wink4:

wszystko zalezy od pkt widzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznica jest widoczna,jak widac da sie :good:

ja kiedys wazylem 68kg przy 192cm :D i mialem w bicku 28cm :D

nie umiem sobie tego wyobrazić :polew: ja mam aktualnie 28cm w przedramieniu :polew:

rozne rzeczy mozna sobie ciezko wyobrazic,czy to 28cm w bicu czy 28cm w przedramieniu :wink4:

wszystko zalezy od pkt widzenia

wiem wiem , że te moje 28 pewnie nie jest super osiągnięciem, ale właśnie ja jestem chudy wc**j :P i jak Ty masz 192cm i miałeś bic jak moje przedramie to fajnie musiałeś wyglądać :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznica jest widoczna' date='jak widac da sie :good:

ja kiedys wazylem 68kg przy 192cm :D i mialem w bicku 28cm :D

[/quote']nie umiem sobie tego wyobrazić :polew: ja mam aktualnie 28cm w przedramieniu :polew:

rozne rzeczy mozna sobie ciezko wyobrazic,czy to 28cm w bicu czy 28cm w przedramieniu :wink4:

wszystko zalezy od pkt widzenia

wiem wiem , że te moje 28 pewnie nie jest super osiągnięciem, ale właśnie ja jestem chudy wc**j :P i jak Ty masz 192cm i miałeś bic jak moje przedramie to fajnie musiałeś wyglądać :kox: :kox:

mialem 15lat :wink4: teraz 28cm to mam 10cm za nadgarstkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry koksy temat "testosteron" kto co brał ? jak długo ? i jekiej firmy?

i nie pisac mi ze NIKT ,,,,bo uwierze :naughty::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry koksy temat "testosteron" kto co brał ? jak długo ? i jekiej firmy?

i nie pisac mi ze NIKT ,,,,bo uwierze :naughty::polew: :polew:

Planujesz cykl na SAA? :cool1:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 13:32_________________________________________________Zajrzyj tutaj---> http://www.sfd.pl/NASZE_TESTY_SAA-t301358.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...