Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie coś porządnego na wzmocnienie stawów, nie mogę wyleczyć kolana. Polećcie coś dobrego i sprawdzonego.

Animal Flex - miałem problemy z barkiem i mega pomogło

dzieki serdeczne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie coś porządnego na wzmocnienie stawów, nie mogę wyleczyć kolana. Polećcie coś dobrego i sprawdzonego.

Animal Flex - miałem problemy z barkiem i mega pomogło

dzieki serdeczne!

No i omnadren,j.w. ;)

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Na przod barkow to raczej wycisk ale polecam sztange albo laczone sztanga i pozniej 50% mniej na hantle. Oczywiscie wznosy przod, ciezary nie az tak duze, przytrzymywanie w fazie gornej, powolne opuszczanie. Swego czasu robilem wznosy bokiem i pozniej od razu przednie.. mega palenie ramion :decayed:

Ja to bardziej bym szukal na tyl barkow, probowalem roznych sposob i jakiegos takiego zlotego srodka nie mam, nie czuje za bardzo tej partii i tu moj duzy minus. Probowalem z malymi ciezarami, pozniej talerzami, pozniej dolnym wyciagiem na jedna reke, w lustrze widze ze i lopata pozniej chodzi wiec nie jest za dobrze.. technika mi sie chyba klania.. :kwasny:

Jak masz problemy z kręgosłupem,to unikaj ćwiczenia jednorącz,zostań przy symetrycznej postawie.Mi to zajeb*ście pomogło;)Najgorsze wykręcanie to hantelek w opadzie na plecki,który bardzo lubiłem,ale niestety nie pamiętam kiedy robiłem.

Takie podstawowe to na tył barku robie hantlami w opadzietułowia,bez ławki,ale ręce lekko ugięte bo środek pleców wtedy lepiej czuje.Możesz poprubować też uchwyt i prowadzenie kciukami do siebie.Przytrzymywanie u góry jest wskazane.

Ale prócz treningu barków ten akton dostaje w :

wiosłowaniu w opadzie,ale uchwyt szeroki

opuszczaniu na poręczach

podciąganiu do brody w lekko szerszym uchwycie,najlepiej czuć na wyciągu dolnym stojąc tak 20cm od kółka,wtedy ciągniesz bardziej do tyłu i tyły barków przejmują dużą część ciężaru.Ja se zakładam (mocno) łamaną sztangę na linke;) i łapię nie najwężej tylko następne,to czym liliputki biceps śmigają,tylko odwrotnie.No i do samej góry,do grdyla,żeby napięcie było.

A dla izolacji,ławka na skos ok 75-60* brzuchem do oparcia i na dość mocno ugiętych rękach hantlami bokiem,i wcale nie ciągnąć łokciami,tylko właśnie odwrotnie hantle u góry.Jak ćwiczyłem z kimś to zawsze to robiłem bo pompa jest fest przy pomaganych ruchach,i pomaga się wygodnie;)

Ostatnio kumpla z dawnych lat piwnicznych siłowni spotkałem i polecał mi na przody wyciskanie żołnierskie,ale tego nie mogę;/

Ale jeszcze wznosy przodem w uchwycie młotkowym,które chwali też Burnejka.Parę razy robiłem i pompa była fajna.Bo resztę wyciskań itp to zawszę robię.Robię po 2 ćwiczenia na każdy akton+kaptur 4serie,raz na tydzień.Może za dużo,a za rzadko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobilem barki, wyciskanie sztanga 4 serie po 9 powt. Pozniej hantlami wycisk 2 serie po 7 powt. Pozniej zrobilem boseron-a sposobem laczone wzniosy - mega wyciskacz, przy 4 serii wykonalem juz tylko 8 powt :decayed: Tak naladowany zrobilem wzniosy mlotkowe 2 serie ( robie je zamiennie z zwyklymi ) do tego kaptury na dowalenie bo i tak niezle pracowaly przy poprzednich cwiczeniach, pozniej przedramiona, brzuch i na koniec ciezko juz bylo koszulke zdjac tak ramiona dostaly :wink: Oczywiscie wszystkie ruchy kontrolowane i przytrzymywane przy spieciach.

Co do moich plecow to masz racje michass musze robic wszystkie cwiczenia symetrycznie, chyba ze na plecach to wtedy czasem na maszynce robie wycisk dolnego odcinka cycka :decayed: Z martwym ciagiem i przysiadami to tylko male ciezary :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ile u was w mieście kosztuje miesięczny karnet na siłownie?

112zł - open siłownia + sauna + 10 minut solarium

Panowie brał ktoś supla o nazwie Plutonium? Albo poleciłby jakiś dobry stack :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastrzyk z omnadrenu :decayed:

i ? Od sądzenia są sędziowie;)))

P.S. Piotrek dzięki ,pomogło już po pierwszym strzale dostałem baróf jak RAMBO.Tylko potrzebowałbym jakąś rozpiske do akupunktury onadrenem bo narazie to skromnie 3 x dziennie przed posiłkami.I pytanie nr2,czy to normalne że "siusiam do góry",bo mam problem w łazience?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastrzyk z omnadrenu :decayed:

i ? Od sądzenia są sędziowie;)))

P.S. Piotrek dzięki ,pomogło już po pierwszym strzale dostałem baróf jak RAMBO.Tylko potrzebowałbym jakąś rozpiske do akupunktury onadrenem bo narazie to skromnie 3 x dziennie przed posiłkami.I pytanie nr2,czy to normalne że "siusiam do góry",bo mam problem w łazience?

:polew::polew::polew:

no dobra ja kupilem takie cos AAKG 500g,DAA 250g,kreatyne piro 500g i beta-alanine 750g stosuje 3razy dziennie,zastanawiam sie nad dokupieniem kofeiny wtedy byla by mega przedtreningowa.dawki to juz wg wlasnego uznania,ale pompa i sila musze powiedziec ze bardzo dobra okres gdzie jeszcze nie wpierdalam jak swinia, a sila jak z zimy,takze moze byc tylko lepiej :decayed:

ps michass na twoje problemy sikaniem do gory,proponuje na siedzaco :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po omce 10%ci zostanie tego co zrobiles chyba ze zrobisz roczny cykl z roznych prepow wtedy zostanie ci 30% :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastrzyk z omnadrenu :decayed:

i ? Od sądzenia są sędziowie;)))

P.S. Piotrek dzięki ,pomogło już po pierwszym strzale dostałem baróf jak RAMBO.Tylko potrzebowałbym jakąś rozpiske do akupunktury onadrenem bo narazie to skromnie 3 x dziennie przed posiłkami.I pytanie nr2,czy to normalne że "siusiam do góry",bo mam problem w łazience?

:polew::polew::polew:

no dobra ja kupilem takie cos AAKG 500g,DAA 250g,kreatyne piro 500g i beta-alanine 750g stosuje 3razy dziennie,zastanawiam sie nad dokupieniem kofeiny wtedy byla by mega przedtreningowa.dawki to juz wg wlasnego uznania,ale pompa i sila musze powiedziec ze bardzo dobra okres gdzie jeszcze nie wpierdalam jak swinia, a sila jak z zimy,takze moze byc tylko lepiej :decayed:

ps michass na twoje problemy sikaniem do gory,proponuje na siedzaco :decayed:

Wszystko w prochu i mieszasz razem czy najpierw AAKG i tak po kolei :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś kupowałem garnitur bo jest taka potrzeba i ku mojemu zdziwieniu garnitur na 116 cm do tej pory było 108, spodnie na 92 cm w pasie i lezą super a zawsze nosiłem 96-98 cm tak ze ostatnio nie ćwicząc brzucha zbyt często , ograniczyłem słodycze do zera(taka moja słabość z przeszłości) i poprawa jest i sie ciesze, tak do 90 cm bym chciał zejść nizej nie chce bo nie podoba mi sie taka sylwetka bardzo wycięta w pasie, po pasku tez widze ze z 5 cm jest mniej dla mnie to duzo bo gruby i tak nie jestem.

a jak najlepiej nie jeść czegoś czego sie nie chce...... po prostu nie kupować tego do domu wtedy wieczorem sie nie podjada bo sie o tym nie myśli a zawsze lubiałem coś słodkiego na noc chapnąć.od lutego nie jem słodyczy wogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAA masz od Cybera? Bo ja mam i raz dałem radę to przełknąć i odstawiłem w kąt, mega kwas :wallbash:

wszytsko od niego.powiem ci ze samo daa to lajcik w porownaniu do tej mieszanki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany po skręceniu barku, zanim wrócę na siłkę dobrze będzie jak w domu wrzucę rotację zew./wew.? np. z gumami albo małymi hantelkami

ew. może macie jakieś spostrzeżenia jak się przygotować do powrotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po omce 10%ci zostanie tego co zrobiles chyba ze zrobisz roczny cykl z roznych prepow wtedy zostanie ci 30% :whistling:

Piotrek jest większy,więc on ma rację.A w sumie to dobrze że zlece w dół bo już golfa przez łeb nie przeciągne,tak baniak spuchnął.

P.s Piotrek czy igła od piłki+strzykawka do dekorowania tortów to był dobry pomysł?W sumie odkażałem rozpuszczalnikiem,więc nic chyba mi nie grozi??W dodatku zrosty mają zapach wanilii:wink:

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

A wogle to co tam słychać sezonowcy?? Pozakochywaliśta sie wszystkie,czy wam wątroby odmawiają posłuszeństwa.Bo cicho coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...