Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

HMB sobie odpuść. To placebo.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

każdy mówi co innego :kwasny: jeden poleca HMB drugi odradza :whistling:

Opublikowano
HMB sobie odpuść. To placebo.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

dokładnie, tez nie polecam :wink:

Opublikowano

lepiej 3kg piersi kupic niz hmb

Opublikowano

To zależy co się chce osiągnąć. HMB na pewno nie działa anabolicznie ale za to ma bardzo dobre właściwości antykataboliczne więc jest zalecane podczas redukcji tkanki tłuszczowej zabezpieczając mięśnie przed spaleniem przez organizm. A nasz organizm jest tak skonstruowany, że podczas ataku głodem lub ekstremalnym wysiłkiem najpierw zjada mięśnie zostawiając zapasy(tłuszcz) na "czarną godzinę".

Opublikowano
lepiej 3kg piersi kupic niz hmb

O i to jest prawdziwe podejście osoby, która ćwiczy :wink: Też jestem za kurczakiem :naughty:

A jeśli chodzi o HMB to więcej słyszałem złych opinii (że nie działa) niż dobrych.

Opublikowano
A jeśli chodzi o HMB to więcej słyszałem złych opinii (że nie działa) niż dobrych.

No jeżeli ktoś się spodziewa, że mu mięśnie po tym urosną to faktycznie może dołączyć do grona zdziwionych "jak Kurski" a później będzie rozpowiadał że nie działa. Wszystko działa tylko trzeba wiedzieć co chce się osiągnąć. A najlepiej działa dieta i sumienny trening + jakieś zabezpieczenie antykataboliczne ewentualnie. Wszystkie suplementy można zastąpić jedzeniem kurczaków itp. Tylko ile trzeba tego zjeść?

Opublikowano

Gdzieś około kilograma kury dziennie ;)

A o HMB to w prasie piszą nawet, że nie działa. Ja tego nigdy nie brałem bo zawsze czytałem, że to nie przynosi ŻADNYCH efektów

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

dokladnie 1kg mozna spokojnie pochlonac

Opublikowano

tylko czym przyprawić,bo wreszcie będzie smakować jak wata :decayed:

Opublikowano

Jest multum przypraw które można wykorzystać do przyprawienia kurzych cyckow. Ja uwielbiam curry, jest jeszcze chilli, wiele rodzajów papryki w proszku i wiele wiele innych.

Można zrobić go samemu w sosach na bazie sosu sojowego itp.

I równie genialnie smakuje jako składnik sałatek.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja kroje piers w kostkę,wrzucają na patelnie i doprawiam vegetą.

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano

To według mnie taka podstawa.

Czasem trzeba cos zmienić.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja kurka postępuje przyprawa do grila... Tak samo steki wołowe... A rybę robi mi żona... Wszystko na grilu elektrycznym

Opublikowano

Mniam :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja piersi albo pieke w piekarniku albo na patelni grillowej, ewentualnie w kostke i na oliwie. Do wszystkiego używam przyprawy zlocistej do kurczaka, czasami dodam troche curry.

Jak smaze go w kostce to dorzucam jeszcze marchewkę, pora, kukurydzę, troche soku z cytryny i sosu barbecue. Jakoś to później smakuje.

Ryby niestety nie jem prawie w ogóle bo nienawidzę yebania się z oscmi, a niestety u mnie nawet filety bez ości mają ości :facepalm: A na poledwice z dorsza to mnie nie stać

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Dobra dieta jest lepsza niż jakiekolwiek odżywki. Nad ta kwestią nie ma co sie spierać. Tylko nad wcinaniem kury po 1 kg codziennie też bym sie zastanowił bo to przecież sterydami i innym ścierwem wypychane jest.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Dobra dieta jest lepsza niż jakiekolwiek odżywki. Nad ta kwestią nie ma co sie spierać. Tylko nad wcinaniem kury po 1 kg codziennie też bym sie zastanowił bo to przecież sterydami i innym ścierwem wypychane jest.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Sterydy :kox::grin:

Pewnie też masz rację. Można to podeprzec faktem, iż hamerykance sa zazwyczaj duzi i zbici. A dlaczego? Bo jedza w uj wołowiny, która pewnie jest faszerowana sterydami :wink: Albo innym GMO :whistling:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

darmowe koksy w piersiach :kox:

Opublikowano

Sruta sojowa z argentyńskich ziaren genetycznie modyfikowanych to podstawowy skladnik diety większości kur

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.