Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
hyperlean kosa

brałeś to ? A coś wiecej do tego miałbym zapodać ? Możesz podrzucić mi PW :wink:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Witam:wink: widzę że orientujecie się tutaj dobrze w temacie wiec mam małe pytanko, mam skręcenie i naderwanie stawu skokowego w kostce , zależy mi na szybkim zregenerowaniu.jakaś odzywka może tutaj pomóc?

Z takim pytaniem uderzył bym do kolegi "medik". On jest lekarzem więc pomoże więcej niż my sportowcy :wink:

Od siebie dodam, że żadne odżywki nie wspomogą takiego urazu.

Przynajmniej nie te ze sklepu :whistling:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
obowody mowisz bic 49,klatka 130,pas 85

190cm 105kg

nowa sweet focia

:decayed: http://s12.postimg.org/y6j2b7hp5/C360_2013_06_26_16_03_01_166j.jpg

---------- Post dopisany at 02:59 ---------- Poprzedni post napisany at 02:49 ----------

wiekszosc tych dietetykow to ma wiedze jak :facepalm:

mówisz ze 2 cm z lapy poleciały, ale chociaz jest kabel na lapie:decayed:

Opublikowano
obowody mowisz bic 49,klatka 130,pas 85

190cm 105kg

nowa sweet focia

:decayed: http://s12.postimg.org/y6j2b7hp5/C360_2013_06_26_16_03_01_166j.jpg

---------- Post dopisany at 02:59 ---------- Poprzedni post napisany at 02:49 ----------

wiekszosc tych dietetykow to ma wiedze jak :facepalm:

mówisz ze 2 cm z lapy poleciały, ale chociaz jest kabel na lapie:decayed:

cos za cos :decayed:

Opublikowano
obowody mowisz bic 49,klatka 130,pas 85

190cm 105kg

nowa sweet focia

:decayed: http://s12.postimg.org/y6j2b7hp5/C360_2013_06_26_16_03_01_166j.jpg

---------- Post dopisany at 02:59 ---------- Poprzedni post napisany at 02:49 ----------

wiekszosc tych dietetykow to ma wiedze jak :facepalm:

Yebany :decayed::decayed::decayed:

Panowie ile robicie średnio ćwiczeń ja jedną partię mięśni ?

Opublikowano

5 cwiczen na wieksze partie,na mniejsze 3-4

Opublikowano
5 cwiczen na wieksze partie,na mniejsze 3-4

Po ile serii? Bo ostatnio byli wielkie poruszenie jak napisalem ze na duze 16-20, a na male 12-16. Tez wszystko zalezy od dnia bo czasami da rade zrobic wiecej a czasami sil brak przy pierwszym.

Suma sumarum wydaje mi sie, ze 16 serii dla duzych partii i 12 dla malych to minimalne minimu :decayed:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

aż tyle, ja myślałem że 14 to max :whistling:

Opublikowano

Wrzuci ktoś jakiś fajny trening na masę? Ale nie żeby zalać się tłuszczem tylko na ładną rzeźbę.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Tom wszystko zalezy od zarcia co zrobisz,czy czysta mase czy zalejesz sie.

Opublikowano

Nie no żarcie postaram się mieć w miarę ok ale chodzi o trening, jakie przerwy i ile serii roboczych?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

standard 2min przerwy .16serii na duze 10-12male

---------- Post dopisany 04-07-2013 at 01:26 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2013 at 23:47 ----------

sweet focia podczas opalania plecow na balkonie :decayed:

C360_2013_07_02_13_58_52_777.jpg

---------- Post dopisany at 01:26 ---------- Poprzedni post napisany at 01:26 ----------

Opublikowano

i co tu mamy podziwiać, firankę?? Daj do łapy telefon komuś niech Ci zrobi normalną fotkę, mamy się zachwycać konturami na tle firanki w odbiciu id szyby?? Z całym szacunkiem, ale ogarnij :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

Panowie ile robicie średnio ćwiczeń ja jedną partię mięśni ?

Duże 3, małe 2

dużo powtórzeń

Opublikowano

tak dla smiechu wrzucilem :doh:

wiecej luzu ludzie, a mniej tescia w poslady :whistling:

poza tym forma lipa nie ma co podziwiac

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie opłaca się wjeżdżać na jakiś stack kreatynowy ? Jeśli tak to co polecacie ?

Opublikowano
Panowie opłaca się wjeżdżać na jakiś stack kreatynowy ? Jeśli tak to co polecacie ?

Size-On Gaspariego. Wg mnie się opłaca (mega przyrost siły i masy mięśniowej w moim przypadku).

Opublikowano

ja wole dorian yates nox pump tylko musi byc ori USA z geranium tak samo mesomorph

Opublikowano

BSN No-Xplode,Xpand.Dorian trochę za mocny,zejście jest fatalne.Najlepiej kup próbki na sprawdzenie.

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano
ja wole dorian yates nox pump tylko musi byc ori USA z geranium tak samo mesomorph

Pierwsza wersja doriana zawierała 1,3DMAA, obecnie jest chyba wycofana i w Polsce można dostać drugą wersję już bez 1,3 DMAA. Jest słabsza ale też kopie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.