Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I jak spróbujesz tego o czym pisałem czyli:

Fix-smazony-ryz-po-chinsku2.jpg

to potem spróbuj tego

knorr-fix-do-potraw-chiskich.jpg

też było dobre ale jestem za fixem do ryżu

:decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Możesz piersi z kury zastapić wieprzowiną - schab bez kości kroisz w kotlety tak ok 200g, przyprawa do wieprzowiny, rzucasz na rozgrzany w dużym garku cieńko nalany olej, obsmażasz po 2 minuty z każdej strony na dużym ogniu, potem wrzucasz gotowe mix warzyw marchew, brokuły, kalafior, dolewasz szklankę wody, przykręcasz ogień tak żyby tylko się lekko dusiło i za 50 minut masz za***iste duszone steki wieprzowe w sosie własnym z warzywami...

Myjesz tylko ganek a twoja praca to po ok 35 minutch duszenia troche tym zamieszać...

Opublikowano

Jest promocja w Carrefour,piersi po 11,99 zl :D

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano
Jest promocja w Carrefour,piersi po 11,99 zl :D

wysłane za pomocą tapki

Ooo... takie info cieszy moje oczy:thumbup1:

A jest ograniczenie wagowe? Bo wkurza mnie jak muszę pięć razy przez kasę biegać:doh:

Opublikowano
Jest promocja w Carrefour,piersi po 11,99 zl :D

wysłane za pomocą tapki

Ooo... takie info cieszy moje oczy:thumbup1:

A jest ograniczenie wagowe? Bo wkurza mnie jak muszę pięć razy przez kasę biegać:doh:

Tego nie wiem.Jutro lecę na zakupy ;)

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano

... PIERSIOCH :boobs: smacznie, zdrowo i na szybko :wink:

Image7042.jpg Image7039.jpg

przy okazji zajeb. witaminki :whistling: ladnie nosi po 2 tabletach...:grin:

Image7016.jpg Image7002.jpg

shaker SmartShake 3w1 :wink: swietna sprawa na silownie, do pracy itp.

Image6996.jpg Image6998.jpg Image6999.jpg

Odkopane, zardzewiale :kwasny: lezaly prawie 5 lat obok tarcz i zaciskow hamulcowych :grin: wiec pasta Mothers i jak NEW

162112_1.jpg 162047.jpg 162050.jpg 162113_11.jpg

20131003_175224.jpg 20131003_175243.jpg 20131003_175301.jpg 20131003_175325.jpg

ps. trzeba bedzie jeszcze troche wolnych kg kupic, bo jest malo...

Opublikowano
Jest promocja w Carrefour,piersi po 11,99 zl :D

wysłane za pomocą tapki

Ooo... takie info cieszy moje oczy:thumbup1:

A jest ograniczenie wagowe? Bo wkurza mnie jak muszę pięć razy przez kasę biegać:doh:

Nie ma ograniczenia wagowego.4 kg zakupione :D

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano

byłem wczoraj w 2 Carrefourach i puste półki :facepalm:

Opublikowano
Jest promocja w Carrefour,piersi po 11,99 zl :D

wysłane za pomocą tapki

Ooo... takie info cieszy moje oczy:thumbup1:

A jest ograniczenie wagowe? Bo wkurza mnie jak muszę pięć razy przez kasę biegać:doh:

Nie ma ograniczenia wagowego.4 kg zakupione :D

wysłane za pomocą tapki

Ooo... ja jeb...e po co ci tyle mięcha! na ile ci to starczy?:kox:

Opublikowano

Porobilem paczki,wyszło 8 po 0,5kg.Myślę że na 2 tygodnie spokojnie starczy albo i dłużej.Z porcji mam 2 posiłki,przed i po siłowni.

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano
Jest promocja w Carrefour,piersi po 11,99 zl :D

wysłane za pomocą tapki

Ooo... takie info cieszy moje oczy:thumbup1:

A jest ograniczenie wagowe? Bo wkurza mnie jak muszę pięć razy przez kasę biegać:doh:

Nie ma ograniczenia wagowego.4 kg zakupione :D

wysłane za pomocą tapki

Ooo... ja jeb...e po co ci tyle mięcha! na ile ci to starczy?:kox:

dla mnie 4kg=4dni

Opublikowano

no wlasnie chcialem to pisac, ze kazdy inne ilosci posilku, napoju spozywa :decayed:

u mnie 4 kg / tydzien bez zadnego cwiczenia i chodzenia na silownie :grin: a co dopiero zzzzzz :decayed:

pije 2 L mleka + 1.5 -2 L wody dziennie :wink: dla kogos to moze byc :shock3: a inny ma jeszcze wieksze zapotrzebowanie :whistling:metabolizm, itd. itp.

aktywnie spedzam czas, uprawiam rozne sporty i zawsze duzo jadlem i pilem :polew:

Opublikowano

wychodze z tego zalozenia,ze posilek bez miesa/jajek to jak sex bez kobiety :decayed:

Opublikowano

U mnie jak na razie 0,5 kg dziennie :)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
wychodze z tego zalozenia,ze posilek bez miesa/jajek to jak sex bez kobiety :decayed:

No właśnie!!! Wedle tego powiedzonka ostatnimi czasy za czołem dawać jajko do twarogu na wieczór:decayed: Żeby nie było:decayed:

A jeśli chodzi o ilości, to powiem tak, u mnie w zamrażarce nie ma NIC poza kura:kox:

Opublikowano
:polew: rozjeb... go witaminy :decayed: no i jaka technika :naughty:
Opublikowano

Co wy chcecie?

Definitywnie robi ćwiczenie zwane "przeskakiwaniem z nogi na nogę z linkami wyciągu górnego" :wink:

I filmik pokazuje jak robić to ćwiczenie idealnie technicznie.

Widać jak temu kolesiowi pracują:

-brzuch

-tricepsy

-łydki

-uda

Naprawdę nie wiem co wy w tym widzicie śmiesznego?

:decayed:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.