Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Picie, imprezy..ale mam spadki... ja jebie :facepalm:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jednorazowa impreza?czy dluzszy czas?

Opublikowano
Co wy chcecie?

Definitywnie robi ćwiczenie zwane "przeskakiwaniem z nogi na nogę z linkami wyciągu górnego" :wink:

I filmik pokazuje jak robić to ćwiczenie idealnie technicznie.

Widać jak temu kolesiowi pracują:

-brzuch

-tricepsy

-łydki

-uda

Naprawdę nie wiem co wy w tym widzicie śmiesznego?

:decayed:

pierwszy sklon odnosnie techniki wyglada ok :wink: ale kolejne... :decayed:

---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ----------

Picie, imprezy..ale mam spadki... ja jebie :facepalm:

cos za cos :decayed:

Tego nigdy nie rób po treningu! | Kulturystyka.pl

Opublikowano
Picie, imprezy..ale mam spadki... ja jebie :facepalm:

Niestety :/ Tak już jest. Wystarczy krótszy sen i widac spadki.

Przynajmniej u mnie tak jest :facepalm:

Ostatnio też wypiem parę drinkow whisky z colą i spałem mniej niż 8h i następnego dnia klatka poszła BARDZO słabo.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
Picie, imprezy..ale mam spadki... ja jebie :facepalm:

Niestety :/ Tak już jest. Wystarczy krótszy sen i widac spadki.

Przynajmniej u mnie tak jest :facepalm:

Ostatnio też wypiem parę drinkow whisky z colą i spałem mniej niż 8h i następnego dnia klatka poszła BARDZO słabo.

jesteście jak stare baby :naughty::naughty:

Opublikowano

Raczej jak zawodowcy :P

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Juz nie gadajcie ze jednorazowa impreza i spadki... Jakie - jedno pow mniej w ost serii? Przecież nie kazdy trening to zyciowka na koncu...

Opublikowano

po imprezie sie nie cwiczy :decayed: w sumie to nie pamietam kiedy ostatni raz pilem jakas wiekszosc ilosc % :grin:

Opublikowano
jednorazowa impreza?czy dluzszy czas?

Nie no ostatnio tak ze 3 tygodnie weekendowe popijawy w klubie ..nieregularne treningi, za dużo stresu, olewka z żarciem i o :facepalm::sick3:

Dzień po imprezie to na siłkę nawet nie wchodzę bo :zemdlal::sick3:

Opublikowano

no to jest w tym sporcie piekne,a zarazem przykre ,ze wystarcza kilka tyg luzu,imprez,slabego zarcia zeby sp***dolic w jakims stopniu to nad czym wczesniej sie pracowalo kilka miesiecy.

Opublikowano

I dlatego biere się w garść..ale ciężko jest sobie odmówić picia na imprezie :facepalm: Bo zmua piekielna :whistling:

Opublikowano
Juz nie gadajcie ze jednorazowa impreza i spadki... Jakie - jedno pow mniej w ost serii? Przecież nie kazdy trening to zyciowka na koncu...

No mi właśnie o takie spadki chodzi bo nie imprezuję co tydzień.

Dla mnie jedno powtorzenie mniej w serii to tragedia :facepalm:

Innych spadków nie odnotowałem :wink:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Planuję kupić przedtreningówkę.Czym tak naprawde one się różnią oprócz ceny i wielkości.Po składzie możecie ocenić które jest lepsza?

125 ZŁ ? BSN No-Xplode - 820gr+25% za free - 1025g! SKLEP ? Ekspresowa Wysyłka

145 ZŁ ? BSN NO-Xplode 2.0 SKLEP ? Ekspresowa Wysyłka

159 ZŁ ? BSN NO Xplode 2.0 - 1139g SKLEP ? Ekspresowa Wysyłka

Opublikowano

Zjadłem 3 puchy tej za 125pln... i mimo, iż jestem dość odporny na przedtreningówki to ta robiła robotę :kox:

Opublikowano

Panowie macie jakiś sprawdzony spalacz tłuszczu

Opublikowano
Zjadłem 3 puchy tej za 125pln... i mimo, iż jestem dość odporny na przedtreningówki to ta robiła robotę :kox:

Tez ja kiedyś miałem,do tego Cell Mass i było pieknie.To jest jakaś stara wersja,teraz pojawiła się 2.0 EU. i tą juz ciężko dostać:kwasny:

Opublikowano

Dziś zrobiłem se test na wolnego teścia :decayed:

wynik 7,65 ng/ml

norma mężczyźni : 2,0 - 8,10 ng/ml

Coś by przyjebał na podwyższenie :grin::grin::grin:

Opublikowano

wachlarz mozliwosci duzy :decayed:

Opublikowano

Piotrek jaki trening polecasz żeby coś zmienić?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

a co chcesz zmienic?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.