Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
20141019_202321_1.jpg
  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no dobra będzie...

widać że kawał chłopa z ciebie ;-)

pewnie ze 110 waga?

Opublikowano

http://www.doz.pl/leki/p6078-Dicloratio_Uno

polecam przy urazach miesni naciagnieciach , ja chyba naciagnałem przyczep gdzies w barku, po 2 dniu stosowania prawie brak bólu

tylko na recepte jest ale silny fchvj

Opublikowano

no dobra będzie...

widać że kawał chłopa z ciebie ;-)

pewnie ze 110 waga?

115 kg

cwicze malo lub kiedy mam czas , nie mam ustalonej diety czy treningu, powie mi ktos czy jak ma sie staly ustalony swoj trening to powinny czesto wystepowac zakwasy?

Opublikowano

h*j z obwodami

Lepiej kto ile na drążku się podciagnie , odsiejemy siusmajtkow od prawdziwych kozaków

Wzrost 176cm waga 96-97kg podciągnie sie tak ok 40-42 razy. Wiem ze można lepiej.

Opublikowano

U mnie w robocie jest taki gosciu nie pozorny budowa troche wieksza od kija od szczotki a robi drazki 60+ ale takie prawie ze do pasa i sie praktycznie nie meczy jak pozwoli zeby go nagrac kiedy to tu zamieszczę filmik hehe

Opublikowano

20141019_202321_1.jpg

Bez urazy, owszem może masz wymiar bicka jak pisałeś, ale jesteś zalany w choooj. Foto w koszulce

Edytowane przez nex

Opublikowano

Uwierz mi sylwetka kulturysty nie jest w zyciu potrzebna, co do zalania tluszczem to chyba nie widziales takich ludzi, mozemy wybrac sie na marsz kondycyjny z pelnym wyposazeniem itp

Opublikowano

Nom tez mam ziomka zalanego na maxa i ma wydolność wielbłąda :D

Opublikowano

h*j z obwodami

Lepiej kto ile na drążku się podciagnie , odsiejemy siusmajtkow od prawdziwych kozaków

Wzrost 176cm waga 96-97kg podciągnie sie tak ok 40-42 razy. Wiem ze można lepiej.
Fajnie ze się podciąganiesz 42 razy ale Nas interesuje bardziej liczba 49!!!
Opublikowano

Hmmm ale w sumie zawsze slyszalem że mięśnie zabieraja tlen organizmowi więc wydolność raczej osłabiają :) . Trzeba widocznie złoty środek znaleźć ;) .

Opublikowano

h*j z obwodami

Lepiej kto ile na drążku się podciagnie , odsiejemy siusmajtkow od prawdziwych kozaków

Wzrost 176cm waga 96-97kg podciągnie sie tak ok 40-42 razy. Wiem ze można lepiej.
Fajnie ze się podciąganiesz 42 razy ale Nas interesuje bardziej liczba 49!!!

Zawsze byłem duży, BMI mam w okolicach 20-23%.

Opublikowano

A4 nie za małe ;)

Opublikowano

h*j z obwodami

Lepiej kto ile na drążku się podciagnie , odsiejemy siusmajtkow od prawdziwych kozaków

Wzrost 176cm waga 96-97kg podciągnie sie tak ok 40-42 razy. Wiem ze można lepiej.
Fajnie ze się podciąganiesz 42 razy ale Nas interesuje bardziej liczba 49!!!

Zawsze byłem duży, BMI mam w okolicach 20-23%.

Kolego BMI to Ty masz 31, chodzi Ci raczej o BF, a 20-23% to dość wysokie otłuszczenie

Opublikowano

Tak na "oko" oceniam, wkleję foto to sobie zobaczysz bo pomiaru nie robiłem :) Tak chodziło mi o BF, wpadka po przebudzeniu :)

A co do tego bf nie ma szans bym szedł do 6-10%. Na początek wakacji będę celował w 15-18%.

Opublikowano

bf > 20% to w ogole nie ma co mowic ,ze cwiczysz czy jako tako wygladasz...

Opublikowano

bf > 20% to w ogole nie ma co mowic ,ze cwiczysz czy jako tako wygladasz...

To chyba ja źle patrze.. :facepalm:

A o Tobie Piotrek mi opowiadał na Oem+ kolega Medzik jakos tak :)

456_22_42_26.jpg

Ja to ten nie opalony, nie mowie że jest igła ale mam na to całą zimę, z boku kumpel szczypiornista :)

Edytowane przez darek995

Opublikowano

Darek masa jest ,jak to wytniesz bedzie mega

Opublikowano

Taki nam tez plan bo zalanym nie można byc całe życie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.