Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Brałem kiedyś Olimpu, zła nie jest, w zasadzie cieżko ocenić która lepsza, mowi sie że kreta to kreta i nie ma co wybrzydzać :D powodzenia :)

Chociaż tak jak pisałem wcześniej universal na mnie chyba najlepiej zadziałał, ale może to efekt placebo bo wcześniej słyszałem ze dobry ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kreatyny odmian jest naprawdę dużo, jeśli o monohydrat chodzi to Universal i Inkospor najlepiej poczułem. Inkospor dobre opinie nawet ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kreatynke to trzeba dobrac pod siebie :)

Ale fakt zapredko niema sensu ladowac sie w suple ;) ale juz jak sie brac to pierw lekkie suple ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem brac universala, ale spojrzalem pod wzgledem tym, ze latwiej mi i wygodniej kapsy bedzie brac, bo nie bede musial brac shakera do roboty, tylko kapsy, szybko lykne i bedzie :) no nic, czekam na paczke i zobaczymy co to sie podzieje :)

a jakie cykle robicie z kreta ? 6 tygodni ? wiecej ? mniej ? czy moze caly czas bierzecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba też się nakretuje a co tam :) tyle czasu już na sucho :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie szkoły - albo cykl i dawka około 10g na dzień treningowy i 5g na nietreningowy albo stała dawka do 5g dziennie przez dłuższy czas. Co kto woli. Ja zawsze wolę cykle, nieważne co przyjmuję - przynajmniej mam świadomość że organizm może trochę odpocząć od tego wszystkiego :decayed:


Ja od poniedziałku zaczynam właśnie cykl mono+TCM brane na przemian tj. w dzień treningowy rano jabłczan, po treningu mono a w nietreningowy odwrotnie - rano mono i wieczorem jabłczan. Ciekawe jak to zadziała bo do tej pory brałem zawsze oddzielnie - albo cykl na mono albo na jabłczanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów powera dostane i stawy się odezwą :)

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cykle z kreta :D Niezla nazwa :D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

:grin::grin::grin::grin:

Kreatyna w dni treningowe przed i po treningu ( ja tak brałem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie szkoły - albo cykl i dawka około 10g na dzień treningowy i 5g na nietreningowy albo stała dawka do 5g dziennie przez dłuższy czas. Co kto woli. Ja zawsze wolę cykle, nieważne co przyjmuję - przynajmniej mam świadomość że organizm może trochę odpocząć od tego wszystkiego :decayed:

Ja od poniedziałku zaczynam właśnie cykl mono+TCM brane na przemian tj. w dzień treningowy rano jabłczan, po treningu mono a w nietreningowy odwrotnie - rano mono i wieczorem jabłczan. Ciekawe jak to zadziała bo do tej pory brałem zawsze oddzielnie - albo cykl na mono albo na jabłczanie :)

no niekoniecznie 10g na dzien :)

ogolna zasada 1g/10kg masy wlasnej ;) 6g dla wagi 60kg itd itd

bierzesz codziennie tyle samo.

mozesz brac miesiac albo i dwa, ale niezadlugo zeby organizm sie nieprzyzwyczail ze ma kreatyne z zewnatrz. bierzesz np 6 tyg i jak skoncysz robisz 6tyg przerwy z kreatyna albo i dluzej ;) potem mozna zaczac znowu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, zamowilem z allegro od bodypaka, zaplacilem od razu od payu, do tej pory nie wyslali paczki....

To na aukcjach pisza zeby brac 5 g przed i 5 g po treningu, to jesli jest zasada 1 g na/10 kg to mam brac 2x po 7 g czy przed 3,5 g i po 3,5 g a w dzien nie treningowy 3.5 g ?

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem koledzy ja sie nie znam ale szczerze pierwsze slysze o zasadzie 1g na 10kg, zawsze bralem krete 10g, rano 5g i 5g po treningu czy tam przed nie pamietam juz i dzialala ladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo jest kilka teorii. Pierwsza mówi 1g/10kg masy ciała, druga mówi po prostu 10g w treningowe a 5g w nietreningowe a trzecia mówi, że i tak więcej niż 5g dziennie się nie przyswoi i tylko producenci tak piszą żeby nam się kreta wcześniej skończyła i żeby szybciej kupić kolejną :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez słyszałem o tych 5 g że reszta do kibla leci . Podobno nosem jak zapodasz to mniej trzeba ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez słyszałem o tych 5 g że reszta do kibla leci . Podobno nosem jak zapodasz to mniej trzeba ;).

Też slyszalem że wciągnięta lepiej kopie!

Tylko łatwo przedawkowac w taki sposób :/

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja prpopnuje sobie w odbyt wsadzac :D Wchlnie sie mega szybko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co dla chlopa o wadze np60kg jest taka sama dawka co dla chlopa o wadze np100kg? :) albo wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...