Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Masz błąd w nagłówku aukcji. Masz napisane, że obciążenie 5 kg :wink:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś kupiłem na pompę FA PUMP CORE

FA Nutrition Pump z linii Core

Łaziłem po siłowni jak nawiedzony, ale dobrze pompuje i wzmacnia ..ale beta alaniny tyle doj**ali że skóra szczypie na maxa nawet na wewnętrznej części dłoni :shock3: Po MuscleFarm Assault było delikatne szczypanie 10 minut i koniec..a po FA PUMP szczypało mnie wszystko z godzinę :decayed::facepalm:

Kuźwa chyba będę brał połowę zalecanej dawki bo to się wykończyć idzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie produkty FA stoją na dobrym poziomie

Potwierdzam :wink:

Ale jestem ciekaw ich linii Core :decayed:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by sprawdzić inne produkty z tej linii ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

No ja chyba wezmę teraz BCAA z FA tylko muszę doczłapań tego Aktivlaba co mam :facepalm:

I chyba muszę zredukować brzuch bo przylewa mnie :thumbdown::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem ćwiczyć z TRXem. Jak na razie próbuje różnych ćwiczeń bez konkretnego planu. Muszę kupić sobie hak pod sufit bo na drzwiach się słabo ćwiczy i niestety są ograniczenia

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zakupilem DYMATIZE ELITE MASS GAINER i jestem zadowolony :wink: lecz potrzebuje jeszcze bdb. bialko i mam pytanie czy brac tej samej firmy...

DYMATIZE ISO 100 Hydrolyzed - DYMATIZE ISO 100 2275g waniliowy

czy polecacie cos lepszego ?

Calories 106

Total Fat 0g

Cholesterol 0mg

Total Carbohydrate 0g

Sugars 0g

Sodium 50mg

Protein 25g 50%

Calcium 60mg 6%

Sodium 50mg 2%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem ćwiczyć z TRXem. Jak na razie próbuje różnych ćwiczeń bez konkretnego planu. Muszę kupić sobie hak pod sufit bo na drzwiach się słabo ćwiczy i niestety są ograniczenia

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Z TRX powinna być książka z planem ;) obejrzyj DVD dołączone do zestawu o ile dostałeś, jest sporo dobrych uwag. Przede wszystkim we wszystkich ćwiczeniach należy kontrolować ruch bioder tzn trzymać cały czas korpus napięty, bez przuruchu biodrami przód-tył :)

Odnośnie nowej i starej wersji to jest różnica w klamrach regulujących długość i w uchwytach, reszta to samo.

Odnośnie ćwiczenia na drzwiach to jest niewiele ćwiczeń których nie można wykonać.

Dla mnie najlepsze połączenie to TRX + drążek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka z planem jest dla laików co nigdy nie mieli do czynienia z siłownią :wink:

DVD pokazuje tylko niektóre ćwiczenia ale jest ok.

Mając TRC zawieszone na drzwiach jest wiele ćwiczeń, których nie można wykonać :wink:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mam inną książkę bo moja jest całkiem spoko :) Odnośnie ludzi z siłowni i TRX to niestety technika większości osiłków pozostawia wiele do życzenia :) na szczęście coraz więcej ludzi widzi coś poza hasłem siła masa świnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dymatize miało jakieś wałki z białkiem, nie wiem jak teraz, sprawdź białka optimum.

juz kupilem Dymatize bo z tego samego sklepu wiec gratis przesylka + promo blender :grin: sklad jest idealny pod moje widzi...

Ponoc naj. bialko i ZERO tluszczu, cholesterolu, cukrow i weglowodanow :decayed: o wałkach nic nie mowili :grin:

Ps. sa dwa rozne bialka ISO 100 od Dymatize sklad jest inny :decayed:

tu jest inne ISO 100 - 258 PLN 378 kcal

kupilem to bialko :wink: - Dymatize 2.2kg Dymatize ISO 100 Chocolate - Ł74.95 - Supplement Centre 106 kcal :kox:

Search results for: 'ISO-100'

oraz mega witaminy w bdb. cenie - Gaspari AnaVite x 180 - Ł27.99 - Supplement Centre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz ogarniam białko Treca Ultimate Protein i szczerze przyznaję, że jest MEGA słabe!!!

Jednak polskie białka są 100 lat za murzynami

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wyznacznik to smak.

Powiedzmy sobie szczerze, że białko za 200 zł powinno smakować przynajmniej przyzwoicie. A jest do d*py.

Po drugie rozpuszczalność. Białko za tą kasę powinno się idealnie rozpuszczać a moje takie nie jest.

Poza tym od razu goni na kibel.

Mam porównanie z hamerykańcami, więc mogę coś o tym napisać.

Co do wpływu na muskulaturę to jeszcze nie wiem ale pewnie będzie podobnie do tańszych białek z za oceanu.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może "jakościowo" odżywki są podobne (chociaż wg mnie w amerykańcach musi być coś niedozwolonego) to takie szczegóły niestety pokazują, że większość polskich firm jedzie jak najtańszym kosztem :facepalm:

A gdy mam do wyboru coś dobrego zagranicznego i niedobrego polskiego to wybór jest prosty.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...