Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Tak bardzo bym chcial wziasc multi ale za malo miejsca i brak garazu :whistling:

tu jest mega okazja zestaw Body Solid ( 5000zl + ) koles mieszka 15 mil dalej i oferuje transport :wink: moim zdaniem sprzeda to za 150-200 funtow lub mniej :whistling:

body solid multi gym | eBay

ale domek w UK to doslownie domek :grin: mini pokoje... :grin: mam jeszcze inne hobby... wiec graciarnia sie robi :decayed:Zestaw / laweczka musi sie skladac !!!

1-2 razy w tygodniu gram w kosza, tenisa ziemnego, smigam na rowerze, plywam...

pomyslalem, ze dobrym uzupelnieniem bedzie odpowiednia domowa laweczka + wolne kg :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiedziałem, że tak będzie...zakwasy...ja yebie :faceplam: ruszać się nie mogę. Ale sytuacja przewidziana i soczek z buraka czeka w lodówce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topowe bialko to z kurzego cyca ,nic je nie przebije :decayed:

:polew::polew::polew::polew:

Macie jakieś dobre przepisy na szybkie ogarnięcie piersi z kurczaka ? Już rzygam gotowanym i smażonym na patelaszcze w przyprawach :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topowe bialko to z kurzego cyca ,nic je nie przebije :decayed:

:polew::polew::polew::polew:

Macie jakieś dobre przepisy na szybkie ogarnięcie piersi z kurczaka ? Już rzygam gotowanym i smażonym na patelaszcze w przyprawach :thumbdown:

roladki z cyca czikena z mozzarellą i suszonym pomidorkiem, owinięte wędzonym boczkiem :wink:

Jeszcze nie wiesz do kogo się zgłosić po przepis na coś dobrego :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topowe bialko to z kurzego cyca ,nic je nie przebije :decayed:

:polew::polew::polew::polew:

Macie jakieś dobre przepisy na szybkie ogarnięcie piersi z kurczaka ? Już rzygam gotowanym i smażonym na patelaszcze w przyprawach :thumbdown:

roladki z cyca czikena z mozzarellą i suszonym pomidorkiem, owinięte wędzonym boczkiem :wink:

Jeszcze nie wiesz do kogo się zgłosić po przepis na coś dobrego :facepalm:

Miało być szybkie a nie wyszukane :facepalm:

Idąc Twoim tokiem myślenia można by zrobić polędwiczki z piersi w dodatku sosu beszamelowego, smażone na winie z dodatkiem warzyw sezonowych, podanych z francuską grzanką itp.

Ale chodzi o to, żeby zrobić to szybko :wink: Przynajmniej takie było pytanie.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj. Włączasz piekarnik na 180 stopni i ogarniasz piersi, kroisz pomidorki i mozzarellę - max 10 min. Samo zawijanie 5-10 min - w zależności od ilości :wink: Następnie 10-15 min w piekarniku i jesteś w akcji. W międzyczasie możesz ogarnąć sobie jakąś zieleninkę :decayed:

To nie jest wyszukany przepis, a pomysł na zrobienie czegoś innego. Ok, dłużej się to robi niż chińszczyznę, ale przynajmniej nie wpierd... codziennie tego samego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :/ A kasa liczy się przede wszystkim. I tak staram się raz na dwa tygodnie jeść wołowinę. Szczególnie w postaci dobrego burgera :)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roladki z cyca czikena z mozzarellą i suszonym pomidorkiem, owinięte wędzonym boczkiem :wink:

Jeszcze nie wiesz do kogo się zgłosić po przepis na coś dobrego :facepalm:

Misiaczku..ja wiem, że Ty masz przepisów od zajebania..ale mnie to trzeba tak na mega szybko bez zbędnego pindolenia, a później kolejnej zabawy ze zmywaniem tony garów :decayed::wink:

Wiesz opłukać cyca, w czymś optoczyć, coś dodać, jebnąć na patelachę i ognia :kox:

Na marginesie to już rzygam piersiami z kury :doh::decayed: Indyk mi nie podchodzi..raz zrobiłem to się zatrułem i zdychałem 3 dni :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reggi niestety najszybciej jest pociąg na kawałki, w przyprawę i na patelnie. Do mycia tylko deska do krojenia, nóż i patelnia.

Niestety ale żeby zrobić chociaż tortille to trzeba się już minimalnie więcej natrudzić :)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nacinam, walę w przyprawę i na patelachę..ale już mnie to bokiem wychodzi. Gotowanego tłukłem całe wakacje i też już się patrzeć na niego nie mogę.

Może kawałki i w panierkę ..ale weź teraz kup panierkę, ostatnio obszedłem całe Tesco i od zajebania " przepisów na"..a panierki tradycyjnej ani widu ani słychu :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja podam przepis na "białkową moc":

1.Na patelni pokrytej oliwą z oliwek smażymy kurczaka..

Wcześniej oczywiście obtaczamy go w przyprawach.Najlepiej dodać dużo oregano, chili, ziół prowansalskich

2.W między czasie kroimy pieczarki na drobno, podobnie pomidory i paprykę

3.Kiedy mięso będzie odpowiednio usmażone wrzucamy do niego nasze świeżo pokrojone warzywa i gotujemy na średnim ogniu-nie za dużym..

4.Dodajemy mieszankę meksykańską.

5.Wszystko musi ładnie dojść, zmięknąć.

6.W czasie gotowania przygotowujemy sobie białka jaj-ile kto zje-5-6.

7.Całe danie zalewamy białkiem jaj i przykrywamy.Gotujemy pod przykryciem na niewielkim ogniu około 3-4 minuty-do momentu aż białko jaj się zetnie.

8.Po ścięciu białka na wierzch kładziemy 2 plasterki chudego sera żółtego.

9.Przykrywamy i gotujemy jakieś 2 minuty do momentu aż ser się stopi.

10.Całość można na koniec doprawić sosem chili albo przecierem z pomidorów doprawionym pieprzem cayene.

Smacznego:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja podam przepis na "białkową moc":

1.Na patelni pokrytej oliwą z oliwek smażymy kurczaka..

Wcześniej oczywiście obtaczamy go w przyprawach.Najlepiej dodać dużo oregano, chili, ziół prowansalskich

2.W między czasie kroimy pieczarki na drobno, podobnie pomidory i paprykę

3.Kiedy mięso będzie odpowiednio usmażone wrzucamy do niego nasze świeżo pokrojone warzywa i gotujemy na średnim ogniu-nie za dużym..

4.Dodajemy mieszankę meksykańską.

5.Wszystko musi ładnie dojść, zmięknąć.

6.W czasie gotowania przygotowujemy sobie białka jaj-ile kto zje-5-6.

7.Całe danie zalewamy białkiem jaj i przykrywamy.Gotujemy pod przykryciem na niewielkim ogniu około 3-4 minuty-do momentu aż białko jaj się zetnie.

8.Po ścięciu białka na wierzch kładziemy 2 plasterki chudego sera żółtego.

9.Przykrywamy i gotujemy jakieś 2 minuty do momentu aż ser się stopi.

10.Całość można na koniec doprawić sosem chili albo przecierem z pomidorów doprawionym pieprzem cayene.

Smacznego:wink:

:slina: zgłodniałem :naughty: na pewno spróbuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roladki z cyca czikena z mozzarellą i suszonym pomidorkiem, owinięte wędzonym boczkiem :wink:

Jeszcze nie wiesz do kogo się zgłosić po przepis na coś dobrego :facepalm:

Misiaczku..ja wiem, że Ty masz przepisów od zajebania..ale mnie to trzeba tak na mega szybko bez zbędnego pindolenia, a później kolejnej zabawy ze zmywaniem tony garów :decayed::wink:

Wiesz opłukać cyca, w czymś optoczyć, coś dodać, jebnąć na patelachę i ognia :kox:

Na marginesie to już rzygam piersiami z kury :doh::decayed: Indyk mi nie podchodzi..raz zrobiłem to się zatrułem i zdychałem 3 dni :facepalm:

Jak na szybko to może być papiurs winiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reggi, jak chcesz coś na szybko to spróbuj sobie FIXa z knorra Chińskiego :wink: zasmakowało mi, a śmieci nie ma, fajna sprawa bo do ryżu i cyca wbija sie jajeczko, marcheweczkę (polecam sobie usmażyć z orientalnymi warzywami z hortexu na przyklad) :) Tylko że na jedną torebke przyprawy 2 opakowania ryżu

IMAG0303.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te torebki to szkoda kasy..lepiej w przyprawy i na papier do pieczenia i na patelachę :good:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

Reggi, jak chcesz coś na szybko to spróbuj sobie FIXa z knorra Chińskiego :wink: zasmakowało mi, a śmieci nie ma, fajna sprawa bo do ryżu i cyca wbija sie jajeczko, marcheweczkę (polecam sobie usmażyć z orientalnymi warzywami z hortexu na przyklad) :) Tylko że na jedną torebke przyprawy 2 opakowania ryżu

https://lh5.googleusercontent.com/-064KWL08GYk/UlRcCDMyUqI/AAAAAAAADE4/h-Oeb1ulgis/w693-h520-no/IMAG0303.jpg

O i o to mnie chodziło :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topowe bialko to z kurzego cyca ,nic je nie przebije :decayed:

:polew::polew::polew::polew:

Macie jakieś dobre przepisy na szybkie ogarnięcie piersi z kurczaka ? Już rzygam gotowanym i smażonym na patelaszcze w przyprawach :thumbdown:

Od czasu do czasu polecam to

- kuchnia KFD.PL - YouTube :slina:

Film nie trybi ;(

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...