Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Klatka od zawsze mi dobrze wchodzi ...

Zato łapki troche odstaja probóbuje wszystkiego super seri itd... i lipa nie chca rosnac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Klatka od zawsze mi dobrze wchodzi ...

Zato łapki troche odstaja probóbuje wszystkiego super seri itd... i lipa nie chca rosnac ...

Spróbuj wielkiej serii "Giant set" :wink: Świetnie pompuje a wsparte odpowiednim odżywianiem powinno je fajnie rozwinąć :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzieland nie czytalem o tej wielkiej serii masz gdzies art ??

Proszę bardzo ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to ogladalem ...

znalazlem art poczytalem sobie musze sprobowac na najblizszym treningu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On robi najpierw jeden mięsień 3 serie i dopiero drugi mięsień.

Czyli najpierw bicek 4 ćwiczenia jedno po drugim i tak 3 razy. I dopiero tricek 4 ćwiczenia jedno po drugim 3 serie.

Ja ogólnie robię na klatkę, plecy i barki 4-5 ćwiczeń po 4-5 serii. Tak żeby wyszło 20 serii.

Na mniejsze mięśnie robie 3-4 ćwiczenia po 3-4 serie. Tak żeby wyszło 12-16 serii.

Pomiędzy seriami do 90 sekund przerwy. Wychodzę spocony jak świnia.

Aha i na początku robiłem po 12-14 powtórzeń ale nie było zadowalających zakwasòw, więc zwiększyłem ciężary i zszedłem do maks 8 powtórzeń i mięśnie fajnie bolą :wink:

Ogólnie chcę zjechać trochę z tłuszczu i przybrać ładnej masy mięśniowej. Mam nadzieję, że ten trening się sprawdzi.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja caly czas cwicze na duze partie 4serie po 12.10.8.8 powt do kazdej serii zwiekszam ciezar.... i tak 3 cwiczenia plus 1 pompujace na koniec =13serii

a na male partie 3 serie 12.10.8 powt do kazdej serii zwiekszam ciezar.. 3 cwiczenia i plus 1 pompujace na koniec = 10serii

No i cwicze w sobota niedziela poniedzialek i sroda inaczej nie moge bo jestem kierowca zawodowym wyjezdam w poniedzialek wracam w srode na 3h i wracam w piatek lub sobote...

Jak z waga u ciebie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie waga spora, 88 kg.

Co do ciężarów to w Giant Set raczej nie dasz robić zbyt dużymi ciężarami. No i nie będziesz miał siły na zwiększanie obciążenia. Trening BARDZO wyczerpujący.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On robi najpierw jeden mięsień 3 serie i dopiero drugi mięsień.

Czyli najpierw bicek 4 ćwiczenia jedno po drugim i tak 3 razy. I dopiero tricek 4 ćwiczenia jedno po drugim 3 serie.

Ja ogólnie robię na klatkę, plecy i barki 4-5 ćwiczeń po 4-5 serii. Tak żeby wyszło 20 serii.

Na mniejsze mięśnie robie 3-4 ćwiczenia po 3-4 serie. Tak żeby wyszło 12-16 serii.

Pomiędzy seriami do 90 sekund przerwy. Wychodzę spocony jak świnia.

Aha i na początku robiłem po 12-14 powtórzeń ale nie było zadowalających zakwasòw, więc zwiększyłem ciężary i zszedłem do maks 8 powtórzeń i mięśnie fajnie bolą :wink:

Ogólnie chcę zjechać trochę z tłuszczu i przybrać ładnej masy mięśniowej. Mam nadzieję, że ten trening się sprawdzi.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

wydaje mi się,że dajesz za dużo serii dla tego nie nabierasz mocy. Jak zbijałem to strasznie spadła mi siła,teraz jadę ponad 120 seria na ławeczce, stwierdziłem,że na początku nie ma się co przejmować brzuszkiem kiedy na każdym treningu sa przyrosty siły,jak się zatrzymam,to dopiero mam zamiar wycinać. Bez siły nie ma ciężarów,a małym oporem trudno budować masę,a jak nie ma masy,to co korygować..tak myślę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili masz rację ale ja teraz nie robię siły :wink:

Teraz mam taki trening, żeby się nie zatłuścić i żeby przybrać ładnej masy mięśniowej przy dodatkowym spalaniu zbędnego tłuszczu.

A co do ilości serii to raczej tak powinno się robić. Tzn duże partie 16-20 serii, mniejsze ~12 serii. Jedynie ilość powtórzeń powinna zjechać do maks 5 ruchów.

Ale oczywiście mogę się mylić.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niech inni się wypowiedzą, bo ja uważam że 16 serii to minimum na duże partie.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile wy ćwiczeń robicie? Po dwa? 16 serii to 4 ćwiczenia przecież.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile wy ćwiczeń robicie? Po dwa? 16 serii to 4 ćwiczenia przecież.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

po 2 ćwiczenia na partię a aktualnie nawet po jednym ćwiczeniu na partię 5 serii po 5 powtórzeń max ciężarem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty robisz na siłę więc o czym my gadamy? Ja robię żeby przybrać czystej masy bez tłuszczu i przy okazji żeby spalić zbędny balast.

Będę dalej obstawał przy swoim :tongue:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty robisz na siłę więc o czym my gadamy? Ja robię żeby przybrać czystej masy bez tłuszczu i przy okazji żeby spalić zbędny balast.

Będę dalej obstawał przy swoim :tongue:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

aj, sorry, mój błąd :facepalm: nie ogarnąłem :decayed: jak na wycinkę to bardzo dobrze. BCAA wcinaj żeby mięśnia ochronić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BCAA jest :wink:

I aż tak bardzo nie chcę się wycinać. Chodzi bardziej o przybranie na czystej masie i pozbycie się przy okazji starego tłuszczu.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega swir88 ladnie wyciska.Ja waże podobnie i tylko swoją wagę mogę wycisnąć.Stagnacja klatki i więcej nie mam siły.Pozostałe partie progres idzie do przodu.

Suple nie pomagają,trzeba jakiegoś soku chyba zapodac :D

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...