Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Obojętnie kto. Kazdy z nas powinien poczytać zanim cos weźmiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ktos nie czyta i nie sprawdza co bierze to jest de#ilem ;) Poza tym selekcja naturalna dziala :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Tzieland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Hawajach 27 osób z ciężkim uszkodzeniem wątroby biorących ten specyfik.Kilku z nich otrzymało już przeszczep wątroby inni czekają na dawce. Kilku samoczynnie wyzdrowiało po odstawieniu. Liczba przypadków w miedzyczasie wzrosła do 56 zachorowan. Amerykanski urząd kontroli FDA zmusił dystrybutora USP do zniesienia z rynku tego produktu.

Tyle w skrócie.

Kolego zanim wziąłem to przeczytałem informacje na temat tego spalacza. Amerykanie to debile i nie jest to fakt znany od 15 minut.. skoro na opakowaniu jest napisane jedna tabletka to znaczy jedna tabletka, a nie głupie myślenie - skoro jedna działa za***iście, do dwie będą działały jeszcze lepiej/skuteczniej ;)

Wszystko w nadmiarze szkodzi nawet witaminy.

Tomek dietę miałem dopiętą, ale za***iście ciężko mi było wypocić się na treningu. Niektórzy mają tak że popracują 20 minut w progu 70% maksymalnego tętna i już są zalani. Ja niestety tak nie mam i spalacz skutecznie to na mnie wymusza podczas cardio.

Dawaj na PW ktory?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Patent na syfy - Witamina B5 i L carnityna. Stosowane regularnie w podanych dawkach działają na syfy w moim przypadku skutecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ciężki trening mi się szykuje a mianowicie robienie dzieciaka ;). Odstawić białko i krete czy bez sensu? :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są ładne żony po 7 latach małżeństwa? ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha :D to jak myślicie może mieć negatywny wpływ branie odżywek?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odżywek raczej nie :)

Zresztą swego czasu za małolata ćwiczyłem, brałem białko, kreatyne, a syn za dwa miesiące będzie miał osiemnastkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma 6 lat i trzeba mu towarzystwa ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi znajomi co już kawałek czasu spędzili na śiłowni ,zawsze powtarzali że lepiej oczyścić organizm z odżywek zanim bd planowali dziecko.Z jednej strony białko ,kreatyna itp. nie są środki jakiegoś ryzyka ,ale fakt zawsze to lepiej odstawić na pewien czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gadałem z lekarzem i powiedział że jeśli nie żywie się tylko tym to luz :). Ja tylko w dni treningowe sobie sypie i tak ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się wypowiem, wszelkie spalacze, pasy na brzuch które rzekomo ''przyśpieszają'' spalanie tkanki tłuszczowej to mit i wyciąganie kasy z protfela, pamiętajcie też że wszystko to co bierzemy (nawet białko,kreatyna,bca - czyli podstawa) TO CHEMIA

to nie jest zdrowe i wpływa na nasz organizm, przede wszystkim wątrobę. jeden bierze i sie cieszy że jest ok a drugi lata do kibla na treningu bo nie przyswaja. jeżeli chcecie schudnąć to przestańcie się użalać tylko zastosujcie najlepszą metodę która sprawdza się w 100% na każdym:

DIETA, AEROBY, DIETA AEROBY, DIETA AEROBY ---> WYTRWAŁOŚĆ

przede wszystkim każdy powininem patrzyć jak zachowuje sie jego organizm, ja zawsze robietrening pod siebie nawet jesli kolega podnosi wiecej na klate mam to w d*pie bo ja wiem najlepiej co musze robić zeby było dobrze.

POZNAJ SWÓJ ORGANIZM, nie czytaj info w necie że to działa tamto nie działa.

ja używam jedynie bca kreatyny i białka i czuję co nieco na wątrobie jak nie zrobie przerwy na kreatynie. jednak nie ma co przesadzać i takie minimum można sobie łyknąć.

aha no i uważajcie na ''trenerów personalnych'' którzy robią kursy w tydzień i pracują jako trenerzy na siłowni :facepalm: to jest największa porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste oczywistości ;). Ja już dawno z ciężarów zszedłem na rzecz jakości ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste oczywistości ;). Ja już dawno z ciężarów zszedłem na rzecz jakości ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

o których (jak z doświadczenia wiem) wiele osób nie zdaje sobie sprawy :D

słusznie, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie banalne pytanie ...

Kończą mi się witaminy i muszę zakupić kolejne ale z obecnych witamin meczą mnie gabaryty tabletki, ciężko przełknąć...

Obecnie mam witaminy z firmy "ostrovit" a konkretniej multi, D3+K2, Omega 3....

Dawkowanie przed posiłkiem .... Dobra opcja z rana bo później albo zapominam albo nie mam czasu.

Macie do polecenia jakieś właśnie takie witaminki z dawkowaniem przed posiłkiem z rana i normalnymi gabarytami tabletek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gadałem z lekarzem i powiedział że jeśli nie żywie się tylko tym to luz :). Ja tylko w dni treningowe sobie sypie i tak ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

współcześni lekarze :facepalm:

a proponował antybiotyk do treningu ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...