Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziekuje Wam serdecznie za rady, ale ciezko bedzie bez cuksów..

tąpniete z LG g3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No znam ten ból.

Staraj się ograniczać na początku, a jak już masz jeść coś slkodkiego, to zaraz po posiłku i nie podjadac pomiedzy, bo to jeden z największych błędów podczas diety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeważnie jem tak, o 10 śniadanie, a pózniej dopiero obiad o 16 i cos niecoś przekace o 19 i koniec.

tąpniete z LG g3

A brzucha jak jest to jest,

tąpniete z LG g3

Edytowane przez skrab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak wygląda twoje odżywianie, to nic niestety się nie zmieni.

Żeby przyspieszyć metabolizm, potrzebujesz jeść co 2,5-4 godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej co dwie ale bez przesady jesteś zapewne człowiekiem pracującym więc nie każdy ma czas na przygotowywanie posiłku na cały dzień i pilnowanie czasu co 2 godz, dlatego kolega wyżej rozpisał taką rozbieżność.

możesz jeść co 2godz ale jak nie masz czasu to nic się nie stanie jak zjesz sobie z odstępem 4 godz.

ja jem rano, przed południem, w południe i po 18:00 i koniec

4 posiłki, cukier tylko trzcinowy i tylko do herbaty.

dla Ciebie to wystarczy w 100% będziesz widział efekty, pobiegaj czasami :decayed:

tak naprawdę to cukier jest najgorszym składnikiem jaki przyjmujemy na co dzień dlatego trzeba go ograniczać maksymalnie jak się tylko da.

, cukier najbardziej pustoszy organizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Tom, ja pracuje w budowlance, ale bede sie tak wlasnie sugerował, twoja wypowiedzą.

tąpniete z LG g3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ciasteczka białkowe itp ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są batony z niską zawartością cukru, słodkie sosy zero kalorii itd, wszystko kupisz w specjlistycznych sklepach.

Tylko to kosztuje niemało niestety.

Slodycze to staszna zmora, podbija insulinę i sprawia wrażenie zaspokojenia, niestety taki stan trwa krótko i za chwilę organizm znowu się domaga cukru, nic nie pomoże tylko silna wola, ewentualnie zapychac się warzywami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pora nauczyć się czytać skład na produkcie !

batoniki białkowe bez cukru ? bzdura ! :)

jak sam nie przyrządzisz to nie będziesz miał FIT żarcia.

wiecie że w jogurcie naturalnym też jest cukier ? co prawda mała zawartość, ALE JEST

wiele osób robi błędy myśląc że dieta to picie np; jogurtu owocowego.

oczywiście nie ma co dać się zwariować bo jakby człowiek tak liczył wszystko to wyszło by na to że trzeba jeść trawę i zapijać wodą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jogutr owocowy to pikuś, teraz wszyscy fit jedzą platki, najlepiej musli hahaha.

Dlatego wcześniej pisałem żeby nie popadać w paranoje z odchudzaniem,robić to malymi krokami, bo efektem będzie zniechęcenie i olewka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do was takie pytanko z innej beczki....

Ok miesiąc temu podczas ćwiczeń na siłowni poczułem ból w mięśniu łokciowym, ból był odczuwalny tylko przy niektórych ćwiczeniach, potem odczuwałem ból nie tylko podczas ćwiczeń ale nawet jak coś próbowałem podnieść... Teraz ból występuje rzadziej ale zacząłem odczuwać jakby pieczenie w mięśniu łokciowym.

Czy ktoś miał coś podobnego? O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpocznij, nie nadwyrężaj, mówię tu oczywiście o 1-2 miesiącach, potem zacznij ćwiczyć jeżeli ból powróci to kierunek ortopeda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam już z 3 lata dretwienie małych palców u rąk jak mam mocniej zgiete ręce podczas snu ;). Podobno to też o łokcie chodzi. Ale przeraża mnie przekladanie nerwu na zewnątrz łokcia więc nauczyłem się z tym żyć :). Najdziwniejsze że w obu dłoniach a na stówe to łokcie a nie kręgosłup.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...