Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

A daje coś? :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To i ja coś napiszę od siebie, po półrocznej przerwie wróciłem znowu na siłkę, jest duuuuuuuuuuużo do nadrobienia, jak ważyłem prawie 90 kg (182 cm) to na brzuszku nie było prawie nic fatu, teraz 83 i bebech wywalony :( , Ale targać żelastwo trzeba . Używam spalacze bo żona kiedyś kupiła ale jakoś nie wieże w te wynalazki ale jak są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i już masz powód żeby nie brać :) żona pewnie jest podatna na chemię zawartą w tych ''spalaczach''

Nic nie dają, to tylko kolejny sposób zarobku.

DIETA + AEROBY to złoto dla wytrwałych ;) a jak chcesz żyłę to strzykawa :D

wg. mnie nie warto

Edytowane przez TomOskroba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto ale z dietą i przy końcówce redukcji. I to musi być spalacz a nie jakieś badziewie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierd#lenie o tych spalaczach. Tylko placebo. Wszedzie wyciag z pieprzu, zielonej herbaty, grejpfruta, tauryna i kofeina. Nabijanie glupich ludzi w butelke (wybaczcie jesli kogis obrazilem xD).

Ludzie niby tacy madrzy a wierza w te cud tabletki itp.

A co do aerobow to nie sa dobre na palenie fatu. Jak juz to wywala tylko kortyzol w kosmos i fat z brzucha nie zejdzie.

Jak juz to interwaly. Wiekszy EPOC ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierd#lenie o tych spalaczach. Tylko placebo. Wszedzie wyciag z pieprzu, zielonej herbaty, grejpfruta, tauryna i kofeina. Nabijanie glupich ludzi w butelke (wybaczcie jesli kogis obrazilem xD).

Ludzie niby tacy madrzy a wierza w te cud tabletki itp.

A co do aerobow to nie sa dobre na palenie fatu. Jak juz to wywala tylko kortyzol w kosmos i fat z brzucha nie zejdzie.

Jak juz to interwaly. Wiekszy EPOC ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

ale masa ciała spada idealnie :P zależy, jak chce się kratę no to trzeba wykonywać różne ćwiczeina tak jak mówisz

a co do spalaczy to zgodzę się w 100%, pisałem wcześniej, dość łagodnie :P

nabijanie ludzi w butelke tak jak kupno mleka ,,bez laktozy'' w sklepie.. NA PEWNO NIE MA LAKTOZY BO PRZECIEŻ NAPISALI PRAWDA ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spalaczy to nie są złe wszystko zależy od składu, który polecam sprawdzić przed zakupem. Są takie które działają pobudzająco, czyli coś zblizonego do przedtreningówki.

Im bardziej intensywny trening tym więcej spalonych kalorii natomiast na redukcję polecam ujemny bilans kaloryczne w diecie bo to podstawa, bez tego nawet 2h cardio/interwałow nic nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam na siłkę po ponad rocznej przerwie. Przestałem bo zaczęła być dla mnie czymś co muszę robić a nie czymś bo chce, zobaczymy jak wyjdzie powrót, bo brzuszek już przybrał rozmiarów.

Polecacie jakiś trening na zejście z nie potrzebnego fatu? Wjeżdzam z konkretną dietą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalne ćwiczenia na każdą partię mięśni z naciskiem na nogi, to od nich nasz organizm dostaje zastrzyk wigoru + interwały, dieta bez cukru tylko z tłuszczami roślinnymi.

na mnie to działa jak goła baba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co trzeba jesc w tej kuchni żeby schudnąć?

tąpniete z LG g3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białko( zwierzece),węglowodany(złożone)tłuszcze(zdrowe)

Trzy posiłki dziennie poniżej twojego zapotrzebowania kolorycznego i będziesz powoli zachodził z wagi ;)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie żryj mniej :D

ja np jak schodzę z wagi to ucinam cukier w 90% (0 słodyczy)

dieta bogata w tłuszcze (TYLKO ROŚLINNE ! )

no i oczywiście białeczko które jest niezbędne w procesie spalania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótce na początek,żeby odczuć zmiany, ale żeby nie za badzo się nie zniechęcić.

Pieczywo białe out, szukać pieczywa z mąki razowej 2000, starać się nie jesć pieczywa na kolację.

Ziemniaki raz dziennie, najlepiej w mundurkach, nie solić za dużo, nie stosować sosów zagęszcanych mąką zwykłą.

Mięso najlepiej z drobiu, wołowe, ryby( makrela wędzona np na kolację) smażyć na patelni teflonowej z małą zawartoscią tluszczu, najlepiej dusić z warzywami, pyszne!

Omijać słodkości( niestety to bardzo trudne, wiem po sobie hehe) i starać sie coraz mniej słodzić kawę, herbatę.

Tłuszcz do 2-3 posiłków olej lniany (najlepszy stosunek omega 3 do 6) olej kokosowy, oliwa z oliwek ok 20 gram do posiłu.

Na noc przed snem białeczko, dwie tabletki zinmag i porcja tłuszczu, dobry sen, regeneracja to podstawa!

Najważniejsze, to nie popadać w paranoję na punkcie odchudzania, bo szybciej z tym skończycie niż myślicie, pomału, małymi krokami, a nie będziecie wiedzieć, kiedy zmieni się wasz sbosób odżywiania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę aplikacje myfitnesspal, wpisujemy dzienny limit kalorii i mamy czarno na białym co ile ma.

Działam już na niej drugi miesiąc i efekty już widoczne. Reszta tak jak koledzy piszą.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...