Skocz do zawartości
IGNOROWANY

III wojna światowa??


Gość -makaveli-

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będzie wojna to pierdyknie raz a porządnie a my nawet nie zdążymy forum włączyć żeby coś o tym napisać.

Obyśmy nie dożyli, chociaż wątpię w to coraz bardziej. Globalny reset przy obecnym napięciu to konieczność.

A potem karuzela kręci się dalej... Kto ma blade pojęcie o historii ten wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

strzały w Korei :gwizdanie:

http://konflikty.wp.pl/kat,107154,title,Na-pograniczu-koreanskim-slychac-strzaly%3B-Phenian-ostrzega-zblizamy-sie-do-krawedzi-wojny,wid,12888680,wiadomosc.html?ticaid=1b4fa

"Sytuacja na Półwyspie Koreańskim zbliża się do krawędzi wojny"

może klubowy bunkier zbudujemy ?? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zal jest tylko tego narodu... Glod nedza, wszechobecny strach. Polnoc ma tylko jedno szczescie ze graniczy Chinami i Rosja bo w przeciwnym razie juz dawno by ja zaorali razem Kim Ir Senem i jego synem debilem Kim Dzon Ilem. Armia Polnocy nie ma paliwa nawet na kilka dni wojny a Chiny w przypadku agresji raczej im nie pomoga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przerabiam Audi na rakiete i spadam na księżyc .... może obejrze wojne na tv w jakości HD :polew:

j**any :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bunty w kilkunastu krajach arabskich (jak na zdjęciu):

rewolucja-w-krajach-arabskich_110217.gif

Ciekaw jestem jak dalej się potoczy sytuacja na świecie... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bunty w kilkunastu krajach arabskich (jak na zdjęciu):

rewolucja-w-krajach-arabskich_110217.gif

Ciekaw jestem jak dalej się potoczy sytuacja na świecie... :mysli:

Ruchawki będą w tym regionie tolerowane dopóty, dopóki Izrael nie będzie zagrożony i Kanał Sueski bezpieczny.

Choćby najbardziej efemeryczne rządy, które powstaną po tej "wiośnie ludów" w poszczególnych krajach będą dla świata do przełknięcia o ile nie zagrożą bytowi Izraela,

Państwo Żydowskie jest dla tego regionu "papierkiem lakmusowym".

Państwa Maghrebu są w miarę przewidywalne, kluczem do konfliktu może być Iran i Syria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Bunty w kilkunastu krajach arabskich (jak na zdjęciu):

rewolucja-w-krajach-arabskich_110217.gif

Ciekaw jestem jak dalej się potoczy sytuacja na świecie... :mysli:

mam nadzieje że i Polska niedługo będzie na czerwono :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bunty w kilkunastu krajach arabskich (jak na zdjęciu):

rewolucja-w-krajach-arabskich_110217.gif

Ciekaw jestem jak dalej się potoczy sytuacja na świecie... :mysli:

mam nadzieje że i Polska niedługo będzie na czerwono :cool1:

mi sie marzy zobaczyc jak ludzie leja Tuska na ulicy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja tak jak reszta czekam na bunt ludu w naszej kochanej RP. Sam wyjdę z widłami na ulicę, w robocie dadzą umowę zlecenie, traktują cię jak psa a jak nie pasuje to spierd...aj przyjdzie inny. Pierwsze co to trzeba by wziąć się za pracodawców i po kolei w górę iść pacyfikując resztę. Mamy drugą Irlandię ponoć tylko gdzie się pytam bo jakoś jej nie widzę. Dzisiaj mówili że mało ludzi chce iść na zawodowego żołnierza. Klich tłumaczy to tym że za dużo okienek ktoś musi przebyć by uzyskać wszystkie badania a jak się mu powiedziało żeby dali więcej kasy zarobić w woju to nie bo to nic nie da :sick3: Chory kraj naprawdę, bo ja osobiście bym nie pojechał na wojnę za marne 10 000zł mając tą szansę że dostane kule w łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 6 nic nie zdziałamy... :confused4:. Też mi się marzy bunt w Polsce, ale niestety większość ludzi w PL ma klapki na oczach :wallbash::kwasny::disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja tak jak reszta czekam na bunt ludu w naszej kochanej RP. Sam wyjdę z widłami na ulicę, w robocie dadzą umowę zlecenie, traktują cię jak psa a jak nie pasuje to spierd...aj przyjdzie inny. Pierwsze co to trzeba by wziąć się za pracodawców i po kolei w górę iść pacyfikując resztę. Mamy drugą Irlandię ponoć tylko gdzie się pytam bo jakoś jej nie widzę. Dzisiaj mówili że mało ludzi chce iść na zawodowego żołnierza. Klich tłumaczy to tym że za dużo okienek ktoś musi przebyć by uzyskać wszystkie badania a jak się mu powiedziało żeby dali więcej kasy zarobić w woju to nie bo to nic nie da :sick3: Chory kraj naprawdę, bo ja osobiście bym nie pojechał na wojnę za marne 10 000zł mając tą szansę że dostane kule w łeb.

Uwierz mi na żołnierzy niedługo nie będzie żadnych chętnych. Straszą, że zabiorą 13, mundurówki, o zmianach w emeryturze w ogóle nie wspomnę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wolal widziec Kaczynskiego jak go leja na Krakowskim...

no, a Tuska to bys pewnie chetnie wycalowal, no ale coz kolega przeciez ze stolycy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Kaczor wskoczy do koryta to wrócimy do epoki kamienia łupanego :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Kaczor wskoczy do koryta to wrócimy do epoki kamienia łupanego :wallbash: :wallbash:

taaa, tylko, że za Ś.P. Kaczyńskiego nie było podsłuchiwania jakie jest teraz . . . Pracujesz uczciwie, harujesz jak wół, opłacasz podatki jak trzeba, chcesz zwrot VAT-u a tu niet, kontrola goni kontrolę :/ , a wracając do podsłuchów z wiarygodnego źródła to wiem, można powiedzieć, że nawet z 1 ręki. Niestety ale bunt społeczeństwa jest potrzebny, bo jeszcze bardziej nas pogrążą!

Tyle tylko, że ludzie boją się, że oprócz tego co im zabrali zabiorą całą resztę i pozostaną z niczym :kwasny::angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy tylko chcieć zmian, a bunt to jedyny skuteczny środek :hi:. Nie ma się co oszukiwać Panowie... jest coraz gorzej... :wallbash::disgust::angry:, a w lipcu Polska będzie przewodniczyć Unii Europejskiej...

Na Euro 2012 miały być wybudowane drogi:

autostrady: 1800 km

ekspresówki: 2418 km

Będzie:

autostrady: 1604 km

ekspresówki: 1159 km

Czy będzie kompromitacja na skalę światową? Odpowiedź już w połowie czerwca 2012 :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...