Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:wallbash::mysli: piteraA4 no właśnie nie wiem, pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło :tongue4: , a u cibie program zrobiony?? bo podobno mnóstwo błędów było :tongue4: :>
Opublikowano

heheh odkules sie co :decayed: a program przelozony na poniedzialek bo turbcia nigdy takich obrotow nie widziala i przeladowywala :thumbdown: ale ogarnolem temat i poniedzialek dalej jazda :polew: Ps:gratuluje zonki i nadzieji :cool1:

Opublikowano
  • Autor

to dobrze i będziesz po programie zadowolony, dzięki bo to moje dwa szczęscia :wink4:

Opublikowano

mam nadzieje :) no niewatpie a jabym nawet ujol ze trzy szczescia plus :a4fan:

Opublikowano
  • Autor
:good:
Opublikowano

Marcin, przyjezdzaj w czwartek na spota, oblookamy twoją sztuke.

Pogadamy o modach, moze sie grilla zrobi.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kurcze dopiero prawdopodobnie koniec przyszłego tygodnia będę miał luźniejszy :confused4: , teraz w pracy sajgon straszny, ale będę obserwował temat spotów w zawierciu[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 20:57_________________________________________________takie małe foto z weekendu :)

dsc0736a.jpg

żeby nie było że nic się nie dzieje :):tongue4: dzisiaj zmieniłem seryjne głośniki na głosniki bose, rok2008 czyli te najlepsze dostępne w b7 z końca produkcji, tu podziękowania dla siemiana :naughty:

dsc0739e.jpg

z tego co zauważyłem to grają dużo czyściej, głośniej i bas jest dużo lepszy

i takie tam foto:

dsc0719v.jpg

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Kolejna osoba z A3-CLUB.NET która przesiadła się na A4 :tongue4:

Furacz niezły sam chce zmienić A3 na A4 najlepiej czernule albo niebieską w kombiaku z jakimś dobrym silnikiem ale nie wiem jeszcze jaki w A4 daje rade :mysli:

Opublikowano

jesli diesel to tylko 1.9 AVF a benzynka to 1.8 turbo, obydwoma jezdziłem i szczerze mowiac benzyna w turbo i do tego quattro to moje marzenie :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Patryś :hi:

mały gadżet wpadł :naughty:

dsc076001o.jpg

mała rzecz a cieszy :gwizdanie:

Opublikowano

Piękna sztuka,a ten przełącznik to dedyk czy jakis kombinowany? :mysli:

Opublikowano

To z A6 C6 :)

Opublikowano
  • Autor

ten pochodzi z nowego s3 sportbacka, pasuje p&p, podchodzi również z a6 i a5

Opublikowano

Dobrze wiedziec ;) faktycznie cieszy oko

Opublikowano

piekna jest moja taka sama:)tylko inny kolorek tez w S-LINE .....ja tez musze ja troszke podszykowac

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

widze kolego że u ciebie 2,5tdi :good: ahhh ten dźwięk[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 20:31_________________________________________________przymiar zimówek 17"

dsc0804bo.jpg

dsc0803l.jpg

Opublikowano

Na zimke będzie bardziej dostojniej wyglądać :>

Opublikowano

Ciekawe i niespotykane kółeczko na zimę :cool1:

Opublikowano

Ladne kolko,na zime idealne :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.