Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie


topor

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co bedzie nowego :gwizdanie:

Daj lepsze zdjęcia bo na tych nie widać niedoskonałości lakieru :kox::tongue4::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam nic nie telepie ale za to coraz ciezej odpala :mysli::decayed: , ale jeszcze 3 dni moze dociagnie :rolleyes::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam nic nie telepie ale za to coraz ciezej odpala :mysli::decayed: , ale jeszcze 3 dni moze dociagnie :rolleyes::decayed:

wszystkie BRD telepią... przyzwyczaiłes się do tego.. przesiądziesz się do nowego to zobaczysz jak prowrócisz do B7,,,

3 dni powiadasz? to juz czas żeby niespać spokojnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam nic nie telepie ale za to coraz ciezej odpala :mysli::decayed: , ale jeszcze 3 dni moze dociagnie :rolleyes::decayed:

B7 się wkuurwiła na Ciebie bo się przesiadasz za 3 dni w młodszą siostrę B8 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba go wku..iła sprwa wysoko wstającej turbiny hehe

:naughty:

pewnie kupi innego BRD i będzie marudził że telepie go na zimnym silniku (jak to BRD mają) :decayed::kox:

nic mnie nie wkurwiło;) nie przeszkadza mi ta pózno wstająca turbina, mega przezwyczaiłem sie do jazdy tym parchem:) chciałoby się coś chyba nowszego;) ale to za kilka miesiecy... :)[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 00:13_________________________________________________aaa i moj BRD na zimnym ani trochę nawet nie telepie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem po vinie, auto po powodzi do tego z fabryki wyjechało jako 1.6 benzyna :gwizdanie: :thumbdown::kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coż.. ma sie fach w reku to sie anglika przełoży i jescze silnik zeswapuje:D + Q :):tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie dzwonia, pytają, chcą sie zamienić za T4 :naughty: ale specjalnego ruchu nie ma;)

jak sprzedawałem golfa MK3 to ludzie dzwonili co 20 min:D aa i 2 ogładało auto, alez ceną nieco przesadzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..] aa i 2 ogładało auto, alez ceną nieco przesadzili.

To norma. Każdy chciałby auto za pół ceny kupić. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko sie przebic dobrym autem przez tych zasranych handlarzy , tym bardziej niemieckim :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...