Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

powoli zimówki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a tak wyglada moj zakup ... :twisted:

Fulda Kristall Montero 2 195/65/R15

Dobra przyznam się miałem te oponki w B2 tylko w wersji I - są świetne ciche, żadana zaspa nie straszna!, niezużywały sie za mocno zimą ale jak tylko temp. na + wskoczy i asfalt suchy to zalecam wymianę. Jak je kupowałłem to były one przeznaczone do "lekkich" aut parę lat temu. Nawet po rozmiarówce (bynajmniej wówczas) można zauważyć do jakich aut je przewidziano.

Je też jeszcze na letnich - nie ulegam zbytniej propagandzie.

Opublikowano
a tak wyglada moj zakup ... :twisted:

Fulda Kristall Montero 2 195/65/R15

Dobra przyznam się miałem te oponki w B2 tylko w wersji I - są świetne ciche, żadana zaspa nie straszna!, niezużywały sie za mocno zimą ale jak tylko temp. na + wskoczy i asfalt suchy to zalecam wymianę. Jak je kupowałłem to były one przeznaczone do "lekkich" aut parę lat temu. Nawet po rozmiarówce (bynajmniej wówczas) można zauważyć do jakich aut je przewidziano.

Je też jeszcze na letnich - nie ulegam zbytniej propagandzie.

w wersji II zmieniono mieszanke gumy co by nie ulegała scieraniu i lepiej zachowywala sie gdy temp jest na "+" jak wersja I ..... założyłem je wczoraj (o 6 rano temp -9 stopni) ... jak dla mnie sa cichutkie .. dopiero przy 180 km/h zaczyna byc je mocno slychac .... ale normalnie z takimi predkosciami w zime nie jezdze wiec to mnie nie martwi .... zobaczymy jak beda sie zachowywac na sniegu ....

Opublikowano

Lece i ja wrzucić zimówki , potem te kolejki... Ciekawe co ja kupiłem - nigdy nie jeździłem na Firestonach.

Opublikowano

Piterex, nie masz cie co martwic....dobra opona

Opublikowano

ja zakupiłem takie: supremo.jpg

KRISTALL SUPREMO 205/55/R16

i właśnie czekam na kuriera ma być lada chwila :)

Opublikowano

Spanky tą oponkę powyżej Fulda przewidziała do cięższych aut. Niemniej może Kristal się sprawdzi.

Opublikowano

Zaczyna byc pełen przekrój rynku ;) Zobaczymy jak ocenimy nasze oponki po zimie.

Opublikowano
Zaczyna byc pełen przekrój rynku ;) Zobaczymy jak ocenimy nasze oponki po zimie.

ja już sezon jeździłem i jestem zadowolony :wink:

Opublikowano

a ja zimowek nie uznaje a dlatego bo mieszkam w duzym miescie i nigdzie za miasto sie nie wypuszczam,bynajmiej rzadko.miałem trzy auta i nigdy zimowek.

Opublikowano
  • Autor
a ja zimowek nie uznaje a dlatego bo mieszkam w duzym miescie i nigdzie za miasto sie nie wypuszczam,bynajmiej rzadko.miałem trzy auta i nigdy zimowek.

:shock:

to muszę uważać ;)

Ja też nigdzie nie jeżdżę poza miasto, codziennie robię trasę Gdynia-Gdańsk-Gdynia ...

Nie wyobrażam sobie zimy bez zimówek...

Opublikowano

Na mokre nawierzchnie polecam UG7 i continental ts810, natomiast na zaśnieżone drogi Pirelli winter carving badz bridgestone lm 25. Ja kupiłem continentale za 950zl z przesylka na allegro 195/60 r15

Opublikowano
a ja zimowek nie uznaje a dlatego bo mieszkam w duzym miescie i nigdzie za miasto sie nie wypuszczam,bynajmiej żadko.miałem trzy auta i nigdy zimowek.

nawet nie pisz takich rzeczy na forum. wstyd kolego wstyd :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Opublikowano

Nieraz z parkingu bym nie wyjechał, czy z osiedla gdyby nie zimówki, więc nie wiem jak można na letnich w mieście.

rob, a jak ci się te BFG na mokrej nawierzchni spisują - kałuże? Bo tem bieżnik to wygląda, że bardziej na śnieg nastawiona oponka.

Ja biore UG7 :)

Opublikowano

Na letnich nie, na wielsezonowych tak, ale co jest dobre do wszystkiego to jest do niczego.

Opublikowano

Ja zmienilem kolka:) Mialem na felgach dodatkowych nowiuskie UG7 205/55/r16 94H XL. Nie musialem stac i dodatkowo placic za wymiane ;P

A oponki jeszcze nie rozjezdzone. Zrobilem na nich dopiero ok 70km. Jak przejade jakis 1000 to dopiero poczuje co one moga.

Opublikowano

Panowie zamierzam kupić takie oponki "Dayton DW510 88 T 185/65R15", proszę o opinie.

Opublikowano

ja również na zimówkach.. od wczoraj :) kupiłam bridgestone'y .. strasznie czuć różnicę jak się przesiada z 17" na 15".. No ale damy radę.. Byle do wiosny.. :)

Opublikowano

trzeba umiec jeździć zimą na letnich oponach :mrgreen:

Opublikowano
ja również na zimówkach.. od wczoraj :) kupiłam bridgestone'y .. strasznie czuć różnicę jak się przesiada z 17" na 15".. No ale damy radę.. Byle do wiosny.. :)

roznice w sensie pozytywnym rozumiem??Ma wieksza moc pewnie co :mrgreen: ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.