Skocz do zawartości
IGNOROWANY

powoli zimówki


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

a tak wyglada moj zakup ... :twisted:

Fulda Kristall Montero 2 195/65/R15

Dobra przyznam się miałem te oponki w B2 tylko w wersji I - są świetne ciche, żadana zaspa nie straszna!, niezużywały sie za mocno zimą ale jak tylko temp. na + wskoczy i asfalt suchy to zalecam wymianę. Jak je kupowałłem to były one przeznaczone do "lekkich" aut parę lat temu. Nawet po rozmiarówce (bynajmniej wówczas) można zauważyć do jakich aut je przewidziano.

Je też jeszcze na letnich - nie ulegam zbytniej propagandzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wyglada moj zakup ... :twisted:

Fulda Kristall Montero 2 195/65/R15

Dobra przyznam się miałem te oponki w B2 tylko w wersji I - są świetne ciche, żadana zaspa nie straszna!, niezużywały sie za mocno zimą ale jak tylko temp. na + wskoczy i asfalt suchy to zalecam wymianę. Jak je kupowałłem to były one przeznaczone do "lekkich" aut parę lat temu. Nawet po rozmiarówce (bynajmniej wówczas) można zauważyć do jakich aut je przewidziano.

Je też jeszcze na letnich - nie ulegam zbytniej propagandzie.

w wersji II zmieniono mieszanke gumy co by nie ulegała scieraniu i lepiej zachowywala sie gdy temp jest na "+" jak wersja I ..... założyłem je wczoraj (o 6 rano temp -9 stopni) ... jak dla mnie sa cichutkie .. dopiero przy 180 km/h zaczyna byc je mocno slychac .... ale normalnie z takimi predkosciami w zime nie jezdze wiec to mnie nie martwi .... zobaczymy jak beda sie zachowywac na sniegu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky tą oponkę powyżej Fulda przewidziała do cięższych aut. Niemniej może Kristal się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zimowek nie uznaje a dlatego bo mieszkam w duzym miescie i nigdzie za miasto sie nie wypuszczam,bynajmiej rzadko.miałem trzy auta i nigdy zimowek.

:shock:

to muszę uważać ;)

Ja też nigdzie nie jeżdżę poza miasto, codziennie robię trasę Gdynia-Gdańsk-Gdynia ...

Nie wyobrażam sobie zimy bez zimówek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zimowek nie uznaje a dlatego bo mieszkam w duzym miescie i nigdzie za miasto sie nie wypuszczam,bynajmiej żadko.miałem trzy auta i nigdy zimowek.

nawet nie pisz takich rzeczy na forum. wstyd kolego wstyd :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieraz z parkingu bym nie wyjechał, czy z osiedla gdyby nie zimówki, więc nie wiem jak można na letnich w mieście.

rob, a jak ci się te BFG na mokrej nawierzchni spisują - kałuże? Bo tem bieżnik to wygląda, że bardziej na śnieg nastawiona oponka.

Ja biore UG7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na letnich nie, na wielsezonowych tak, ale co jest dobre do wszystkiego to jest do niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmienilem kolka:) Mialem na felgach dodatkowych nowiuskie UG7 205/55/r16 94H XL. Nie musialem stac i dodatkowo placic za wymiane ;P

A oponki jeszcze nie rozjezdzone. Zrobilem na nich dopiero ok 70km. Jak przejade jakis 1000 to dopiero poczuje co one moga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również na zimówkach.. od wczoraj :) kupiłam bridgestone'y .. strasznie czuć różnicę jak się przesiada z 17" na 15".. No ale damy radę.. Byle do wiosny.. :)

roznice w sensie pozytywnym rozumiem??Ma wieksza moc pewnie co :mrgreen: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...