Skocz do zawartości
IGNOROWANY

powoli zimówki


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Aż tak upartych "miśków" to ja jeszcze nie spotkałem, bez jaj

zgadzam się w pełni

mowa była czysto teoretyczna, że mogą zabrać dowód na tej podstawie...

Wiadomo, że nie będą patrzeć na indeks.... Zresztą...

To nie jest najgorszy problem na drogach, wystarczy spojrzeć na bieżniki niektórych

aut :evil:

Tu sie mylicie, o ile rzeczywiście gliniarze to może i olewają to można być pewnym że ubezpieczyciel w razie czego znajdzie każdy punkt zaczepirnia aby się wykpić z odszkodowania. Index prędkości musi byc dopasowany do prędkości max. samochodu a nie do prędkości z która jeździsz, tej nikt nie jest w stanie sprawdzić.

Dlatego w niemieckich serwisach (przepisach) jest wymóg dla aut które mają założone opony zimowe o indeksie niższym niż Vmax muszą mieć w widocznym miejscu dla kierowcy naklejkę z określoną prędkością maksymalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy moi znajomi jak jeden mąż jeżdżą na letnich - ja nie będę gorszy....

a jak wszyscy beda wkladac reke w gówno to Ty tez nie bedziesz gorszy ...

Sorry za bezposredniosc ale stwarzasz zagrozenie na drodze :!: i to w dodatku SWIADOMIE :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej: i bez obrazy: owszem lepiej jeździ się na zimówkach, ale ja jeżdżę w zimie ostrożnie (od ponad 2 lat żadnej stłuczki), nie mam chwilowo zbędnej kasy (jeszcze jestem w długach po zakupie mojej audiczki) i sądzę że na letnich spoko przejeżdżę

Poza tym (mówię serio) wcale tak źle się nie jedzie na letnich - trzeba tylko jak zawsze "dostosować prędkość do wrunków na drodze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej: i bez obrazy: owszem lepiej jeździ się na zimówkach, ale ja jeżdżę w zimie ostrożnie (od ponad 2 lat żadnej stłuczki), nie mam chwilowo zbędnej kasy (jeszcze jestem w długach po zakupie mojej audiczki) i sądzę że na letnich spoko przejeżdżę

Poza tym (mówię serio) wcale tak źle się nie jedzie na letnich - trzeba tylko jak zawsze "dostosować prędkość do wrunków na drodze"

Pełen ignorant - jak Cie znajomi wyciągną z jakiejs stłuczki porządnej to to pozostaną Ci rany oraz długi - no i moze jeszcze w nastepnym roku pojezdzisz na tych samych oponach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej: i bez obrazy: owszem lepiej jeździ się na zimówkach, ale ja jeżdżę w zimie ostrożnie (od ponad 2 lat żadnej stłuczki), nie mam chwilowo zbędnej kasy (jeszcze jestem w długach po zakupie mojej audiczki) i sądzę że na letnich spoko przejeżdżę

Poza tym (mówię serio) wcale tak źle się nie jedzie na letnich - trzeba tylko jak zawsze "dostosować prędkość do wrunków na drodze"

:?: :?: :?:

Zimówka to podstawa, letnia może być taka sobie , ale winter ....

Właśnie kupiłem UG 7 w dobrej cenie i są już na felgach, do soboty będą na piastach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie zamowilem nowe zimowe oponki : Fulda Kristall Montero 2 ..... :twisted:

takze w przyszlym tygodniu bede juz jezdzil na 15-tkach ..... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę jeździł całą zimę na moich letnich 205/55 R16 :)

.... ludzie zejdzcie z drogi bo Morgot... jedzie ... ;) :razz: ... aby do lata ci życze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co byscie wybrali UG7 czy Nokian W, cena podobna, wiec wybor ciezki jak dla mnie? Jeszcze jakies dwa tyg temu bylem zdecydowany na UG7, ale coraz wiecej dobrego o Nokianach slysze:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam Pirelli SottoZero - rok temu kupilem nowki za 300zl/szt ;)

Apropo tego co napisal MorgothDBMA - jak smigasz tylko na trasie minsk - wawa to moze i sobie poradzisz. Ale jak spadnie snieg jak np rok temu ze cala warszawa byla zasypana to gwarantuje C ze nie wjedziesz ani nie wyjedziesz z zadnej podrzednej drogi. Nie wspomne juz o bezpieczenstwie... No chyba ze masz Q, ale nie masz :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w zeszłym roku smigałem na Fuldach..i powiem szczerze : SĄ za***iste..śmigalismy z kolegą i na pirelli kopał się cały czas :roll: a ja ..hm..prawie jak na suchym :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w zeszłym roku smigałem na Fuldach..i powiem szczerze : SĄ za***iste..śmigalismy z kolegą i na pirelli kopał się cały czas :roll: a ja ..hm..prawie jak na suchym :grin:

dlatego kupilem ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...