Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

powoli zimówki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja śmigam na Good Year VECTOR 5 M+S (całoroczne) i są super zarówno zimą jak i latem

nie wierze w całoroczna opone ktora jest dobra w zimie :razz: bo wiadomo ze jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego

ja też nie wierzyłem ale się przekonałem na własnej Audziuni jak pojeżdziłem na nich w zimę dla porównania jeżdziłem VECTRĄ w tym samym czasie na letnich oponach i tragedia z podwórka ledwo wyjechałem a Audi z całorocznymi jak po szynach bez najmniejszego problemu :cool: (sa to nówki Good Year VECTOR 5 M+S ). Ale nie twierdzę ze są lepsze o dobrych zimówek na śniegu ale żeby ten śnieg był non stop chociaż 4m-ce to było by warto inwestować w dobre zimówki bo kiepskie zimówki nie mają szans z dobrymi firmowymi całorocznymi oponkami np. na deszczu, na suchej nawiezchnii śniegu (testy ADAC)

Opublikowano
  • Autor
kiepskie zimówki nie mają szans z dobrymi firmowymi całorocznymi oponkami np. na deszczu,

są zimówki wyłącznie na śnieg, wtedy są rewelacyjne na śniegu i kiepskie na czarnej nawierzchni.

Ale są też dobre opony na śnieg i na asfalt zimą (który jest innądrogą niż latem)

Poza tym, co to za oszczędność ?

Jeżdzisz na tych oponach 12 miesięcy, jeśli masz zimówki i letnie to teoretycznie przejeżdzaja w tym czasie połowę mniej....

Ja osobiście nie widzę sensu opony wielosezonowej....

Prawda jest też, że nie jeździłem na takiej (patrz u góry). Ale widzę porównanie między letnią i zimową...

Opublikowano
Poza tym, co to za oszczędność ?

Jeżdzisz na tych oponach 12 miesięcy, jeśli masz zimówki i letnie to teoretycznie przejeżdzaja w tym czasie połowę mniej....

nie o oszczędność tylko chodzi ale o oponę przystosowaną do każdych warunków pogodowych , choć w żadnym nie będzie idealną ale lepsza od każdej innej przystosowanej do danego klimatu a u nas klimat i pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie

Opublikowano
ja śmigam na Good Year VECTOR 5 M+S (całoroczne) i są super zarówno zimą jak i latem

nie wierze w całoroczna opone ktora jest dobra w zimie :razz: bo wiadomo ze jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego

ja też nie wierzyłem ale się przekonałem na własnej Audziuni jak pojeżdziłem na nich w zimę dla porównania jeżdziłem VECTRĄ w tym samym czasie na letnich oponach i tragedia z podwórka ledwo wyjechałem a Audi z całorocznymi jak po szynach bez najmniejszego problemu :cool: (sa to nówki Good Year VECTOR 5 M+S ). Ale nie twierdzę ze są lepsze o dobrych zimówek na śniegu ale żeby ten śnieg był non stop chociaż 4m-ce to było by warto inwestować w dobre zimówki bo kiepskie zimówki nie mają szans z dobrymi firmowymi całorocznymi oponkami np. na deszczu, na suchej nawiezchnii śniegu (testy ADAC)

to co jest dobre na wszyskie sezony prawdopodobnie nie jest bardzo dobre ani na lato ani na zimę nikt nie stworzył jeszcze mieszanki gumowej która zimą jest elastyczna a latem bardziej twardsza.

Opony zimowe nie są przeznaczone tylko na snieg, ale na każdą okoliczność przy temperaturach poniżej np. 7 lub jak kto woli 5 stopni.

Tylko zimówki na zimę, a letnie na lato :mrgreen:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Aż tak upartych "miśków" to ja jeszcze nie spotkałem, bez jaj

zgadzam się w pełni

mowa była czysto teoretyczna, że mogą zabrać dowód na tej podstawie...

Wiadomo, że nie będą patrzeć na indeks.... Zresztą...

To nie jest najgorszy problem na drogach, wystarczy spojrzeć na bieżniki niektórych

aut :evil:

Tu sie mylicie, o ile rzeczywiście gliniarze to może i olewają to można być pewnym że ubezpieczyciel w razie czego znajdzie każdy punkt zaczepirnia aby się wykpić z odszkodowania. Index prędkości musi byc dopasowany do prędkości max. samochodu a nie do prędkości z która jeździsz, tej nikt nie jest w stanie sprawdzić.

Opublikowano

chlopaki a powiedzcie co sadzicie o oponach Dunlop Winter Sport M3 89H?chce kupic rozmiar 205/50R17 bo nie mam innych felg.

Opublikowano

3 lata jeździłem na Goodyearach UG 6 - super oponki , w tym roku kupiłem jednak Firestone Winter Hawk zobaczymy co są warte...

Opublikowano
chlopaki a powiedzcie co sadzicie o oponach Dunlop Winter Sport M3 89H?chce kupic rozmiar 205/50R17 bo nie mam innych felg.

wlasnie takie kupilem...tylko ze 16

Opublikowano
chlopaki a powiedzcie co sadzicie o oponach Dunlop Winter Sport M3 89H?chce kupic rozmiar 205/50R17 bo nie mam innych felg.

wlasnie takie kupilem...tylko ze 16

Kupiłem zimą auto na tych oponkach Dunlop Winter Sport M3 R15 - bardzo dobre, świetne do jazdy na trasie, no i bardzo cicha. Za rok będe zmianiał i zostanę pewnie przy tej oponce bo widzę że i cena przystepniejsza niż UG7

Opublikowano

Z tańszych polecam BARUMY zimowe - dobre oponki za niską cene 200zl/szt.

Z lepszych może NOKIAN W 350zl/szt. Podobno nawet lepsze niż Goodyeary.

Opublikowano

chce kupić zimówki 195/65/15 nowe w cenie do 220zł.Co polecacie i gdzie najlepsza cene dostane,ewentualnie ktos z Lublin moze jakis rabacik załatwic. :wink:

Opublikowano

Może ktoś z forum ma może jakieś testy opon zimowych z tamtego roku (Motor, Auto Świat)?? Pewnie by pomogły w wyborze.

Ja tez właśnie będę musiał kupić zimówki i fele. Narazie nastawiam się na Barumy.

p.s. Przy Olimpie duża konkurencja i ceny zbytnio się nie różnią od tych w internecie (najtaniej).

Opublikowano

Wejdz na www.adac.de moze cos znajdziesz.

Opublikowano
Może ktoś z forum ma może jakieś testy opon zimowych z tamtego roku (Motor, Auto Świat)?? Pewnie by pomogły w wyborze.

Chyba żartujesz co do tych testów z gazet.Przecież wiadomo , że firma która da więcej kasy to tj firmy opony wygrają :wink:

Opublikowano
Może ktoś z forum ma może jakieś testy opon zimowych z tamtego roku (Motor, Auto Świat)?? Pewnie by pomogły w wyborze.

Chyba żartujesz co do tych testów z gazet.Przecież wiadomo , że firma która da więcej kasy to tj firmy opony wygrają :wink:

No to firmy Continental, Dunlop, Goodyear, Michelin, Pirelli nie źle smarują :mrgreen:

Opublikowano

Może i smarują, lepsze takie wiadomości niż żadne. W ten sposób wszelkie testy w gazetach, tv moża wsadzić do kosza :lol:

Opublikowano
3 lata jeździłem na Goodyearach UG 6 - super oponki , w tym roku kupiłem jednak Firestone Winter Hawk zobaczymy co są warte...

JA mam winter hawki. Cóż tu powiedziec mozan o niej. Opona jak opona, a w zime to nawet najlepsza opona nie pomoże jak w jedizesz na lód i złapiesz poślizg. Ale da rade :mrgreen:

Opublikowano
Może ktoś z forum ma może jakieś testy opon zimowych z tamtego roku (Motor, Auto Świat)?? Pewnie by pomogły w wyborze.

Ja tez właśnie będę musiał kupić zimówki i fele. Narazie nastawiam się na Barumy.

p.s. Przy Olimpie duża konkurencja i ceny zbytnio się nie różnią od tych w internecie (najtaniej).

ja chyba kupie takie Barum

Opublikowano

a ja uważam ze są opony i jest Michelin

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.