Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

powoli zimówki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
[...] Jak czytalem ostatni numer Auto Moto w tescie Semperity byly na drugim miejscu. Zobaczymy jak beda sie sprawowac :wink:

Odradzałbym sugerowanie sie tymi poradnikami.

Opublikowano

Kurcze to może i ja zamiast tych Barum Polaris 2 wezme te Fulda Kristall Montero 2 :mrgreen:

Mam firmowe alufelgi 15. Jak myślicie może założyć na nie zimówki? Jakieś super extra to one nie są ale też boję się by sól je szybko nie zniszczyła.

Opublikowano
Kurcze to może i ja zamiast tych Barum Polaris 2 wezme te Fulda Kristall Montero 2 :mrgreen:

Mam firmowe alufelgi 15. Jak myślicie może założyć na nie zimówki? Jakieś super extra to one nie są ale też boję się by sól je szybko nie zniszczyła.

Fuldy są przewidziane dla samochodów kompaktowych czyli nieco lżejszych - odradzam. Wiadomo że każdy chce zaoszczędzić a w oponach różniza 20zł to już przy 4 szt. 80zł stąd wiele wątpliwości co wybrać. Uważam że podobnie jak w hamulcach w oponach nie należy zbytnio oszczędzać, optymalny wybór to nie mała sztuka. osobiści polecam firmy: Michelin, Pirelli, Dunlop, Bridgestone, Goodyear i odnośić się do polskich warunków jazdy (dot. Nokian - może i dobre ale w skandynawi)

Opublikowano

Żadna oponka nie pomoże jak ktoś pędzi bez umiaru. Fuldy te kosztują 211zł/szt., przykładowy UG7 już ponad 350zl/szt więc różnica jest spora. Zawsze jeszcze wchodzi w rachubę BFGoodrech ale nie wiem jak u nich z zimówkami.

Ej A4 aż takie ciężkie nie jest w porówaniu do kompaktów. Gabarytowo można A4 zaliczyć do tej klasy właśnie, duża to ona nie jest.

Z Nokianami sie zgodzę ;) ich oponki są extra, tylko zima nasza nie taka, jaka powinna być.

Opublikowano
Żadna oponka nie pomoże jak ktoś pędzi bez umiaru. Fuldy te kosztują 211zł/szt., przykładowy UG7 już ponad 350zl/szt więc różnica jest spora. Zawsze jeszcze wchodzi w rachubę BFGoodrech ale nie wiem jak u nich z zimówkami.

O jakim rozmiarze mowa??

Opublikowano

195/65/R15

Poprawka znalazłem po 260zl/szt UG7

Opublikowano
195/65/R15

Poprawka znalazłem po 260zl/szt UG7

Za 235zł da się kupić :wink:

Opublikowano

a ja jednak zamawiam Nokiany:P bo w moim wypadku zima wyglada jak w skandynawi...:) piaskarki, czy pługu to drogi po ktorych sie najczesciej poruszam nie widza w zime. Powaznie;/ w tamtym roku jak spadl snieg, to ubity lezal do wiosny na szosie, tylko 15 centymetrowe koleiny sie zrobily;/ az szkoda samochod wyprowadzac;/ a drogowcy tylko: "to nie nasz rejon, to inna gmina..." itp itd...

Opublikowano
  • Autor
Za 235zł da się kupić

Hugo, gdzie ?!

Opublikowano

co do zimowek w naszych warunkach powiem tylko tyle ze sprawdzaja sie ostre, proste kierunkowe biezniki, a takie wynalazki jak michelin alpine2 to bardziej na czarne niemieckie drogi

Opublikowano
przykładowy UG7 już ponad 350zl/szt więc różnica jest spora.

Panowie , ja kupiłem po 255 za sztukę :razz: , ale już podskoczyły do 259

http://www.opony.com/opony/998_goodyear_ultra_grip_7.html

0 zł. za wysyłkę , promocja jeszcze trwa :wink:

W dwa dni miałem je u siebie

Dzięki Pikuś za link :wink:

Opublikowano

Miał ktoś do czynienia z Bridgestone LM25?

Opublikowano
Miał ktoś do czynienia z Bridgestone LM25?

Ja takie kupiłem wczoraj :wink: po zimie powiem jak sie spawdziły

Opublikowano

a tak wyglada moj zakup ... :twisted:

1nr8.th.jpg

Fulda Kristall Montero 2 195/65/R15

Opublikowano
a tak wyglada moj zakup ... :twisted:

Fulda Kristall Montero 2 195/65/R15

Mysle ze bedziesz zadowolony, moja zona na takich jezdzila (czasem dawala sie kajtnac :lol: ) i calkiem spoko, ale to byla Astra II.

Natomiast odradzam Pirelli SnowSport, mialem takie w B5, za***iście dobre na sniegu ale nie za duzo sie po nim jezdzi a na asfalcie cholernie glosne :???:

Ja kupilem Dunlopy WinterSport M3, juz wrzucilem i moge powiedziec ze sa ciche. Jak beda sie spisywaly na sniegu sie zobaczy.

Opublikowano

Zimóweczki dzisiaj założone :) Kolejny sezon na GoodYear Ultra Grip 6 :twisted:

ultra_grip_6_4.jpg

Opublikowano

ja też mam już zimówki, nie chce mi się później stać w kolejce :twisted:

Opublikowano

ja rowniez, wlasnie patrzylem na temp...-3C :shock:

Opublikowano
  • Autor

u nas jeszcze dużo powyzej 0 stopni....

jeszcze nie mam zimówek :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.