Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

powoli zimówki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i ja tez juz założyłem zimowe buciki :mrgreen:

pol godzinki krecenia z pifffkiem pod domem i jak bylo mi zimno na początku to przy ostatnim kapało ze mnie :mrgreen:

Opublikowano

Co przy oponie oznacza dodatek XL? Przy UG7 jest.

Opublikowano

opona wzmocniona "Extra Load" XL

Opublikowano

No i stało się. U nas zaspy na 70 cm a ja na letnich kapciach :sad:

Ale nie dam zarobić bandytom z oponiarni. Chcieli ze mnie zedrzeć za Firestony Whinterhawki 195/65/15R po 294 zety za sztukę.

Zamówiłem na www.oponymax.pl po 203 zł za sztukę z transportem pod próg :lol:

Jutro chyba będą :mrgreen:

Opublikowano

Miłałem dziś okazje przetestewać ug7 i jestem pod wrażeniem tych opon.Dwa sezony przelatałem na nokianach i dobrze sie stało że teraz kupiłem ich nie kupiłem

Opublikowano
No i stało się. U nas zaspy na 70 cm a ja na letnich kapciach :sad:

Ale nie dam zarobić bandytom z oponiarni. Chcieli ze mnie zedrzeć za Firestony Whinterhawki 195/65/15R po 294 zety za sztukę.

Zamówiłem na www.oponymax.pl po 203 zł za sztukę z transportem pod próg :lol:

Jutro chyba będą :mrgreen:[/quote

Tylko gdzie je założysz, wszędzie kolejki na kilka dni :razz:

[ Dodano: 05-11-2006, 20:50 ]

Miłałem dziś okazje przetestewać ug7 i jestem pod wrażeniem tych opon.Dwa sezony przelatałem na nokianach i dobrze sie stało że teraz kupiłem ich nie kupiłem

UG7 są extra, wczoraj i dziś jeździłem i po śniegu i po błocie śniegowym i po wodzie, normalnie poezja :wink:

Opublikowano

co Wam powiem to Wam powiem, ale Wam powiem:

kupuję jednak zimówki

Opublikowano
co Wam powiem to Wam powiem, ale Wam powiem:

kupuję jednak zimówki

Chłopie i tak trzymać :wink:

To forum uratowało Ci życie :mrgreen: a co najmniej blachy Twojej A4 :razz:

Opublikowano
Tylko gdzie je założysz, wszędzie kolejki na kilka dni

założe, założe - już założyłem :mrgreen:

zima się skończyła i kolejki też :lol:

Opublikowano
co Wam powiem to Wam powiem, ale Wam powiem:

kupuję jednak zimówki

Chłopie i tak trzymać :wink:

To forum uratowało Ci życie :mrgreen: a co najmniej blachy Twojej A4 :razz:

nie tyle jemu co innym .... :twisted:

Opublikowano

nie no bo przejechałem się w sobote po śniego-wodo-lodzie i widzę że wypadałoby.....

co do założenia... co ja inwalida jestem czy co ??

Opublikowano
  • Autor
co do założenia... co ja inwalida jestem czy co

Sam sobie też wyważysz ?

Opublikowano

W sobote miałem okazje przetestowac moje mowe Bridgestone LM25 i jestem bardzooo zadowolony. Teren testowania -- waskie, krete uliczki, duże ilosci mokrego sniegu

W skali od 0 do 5 dalbym tym oponom, w tych warunkach, 4,5. Polecam.

Opublikowano

Kupiłem nowe opony Pirelli 185/65 R15 zimowe na giełdzie (220 za sztukę) i do tego oryginalne stalowe felgi Audi (używane niestety bo nowych nie znalazłem) 260 za komplet felg

W tym tygodniu założę to ustrojstwo i zobaczymy..... pierwszy raz w życiu będę jechał na zimówkach a podobno jest różnica... czekam na gołoledź lub śnieg :)

Opublikowano
czekam na gołoledź

akurat na gołoledź to Ci nic nie pomoże ;) Tylko stary nie rozpedzaj sie tak, bo Ty wychodzisz teraz z założenia ze masz zimówki i nic Ci sie nie stanie - obyś się nie przeliczył

Opublikowano
czekam na gołoledź lub śnieg :)

byle nie na ulicach

jako jedyny czekasz - my czekamy na mozliwość pojeżdżenia na placu jakimś z rękawem itp.

Opublikowano

troche źle mnie zrozumieliście

Nie czekam żeby poszaleć i się zabić, wiem że zimówka automatycznie nie zwalnia mnie z myślenia itd.

Po prostu jestem ciekawy jak to będzie.....

Opublikowano

tak, zima to nie bajka :mrgreen:

Opublikowano

Założyłem wczoraj zimówki: Pirelli 185/65 R15 (nówki) + stalowe felgi Audi + wyważenie

Jeszcze chyba sobie kołpaki dokupię.....

Opublikowano

Ja założyłem Michelin Alpin na alumy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.